Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako, kad odem na joomla "galeriju" da na njoj ne budu ostali meniji, tipa anketa... samo top meni

[es] :: Web aplikacije :: Kako, kad odem na joomla "galeriju" da na njoj ne budu ostali meniji, tipa anketa... samo top meni

[ Pregleda: 2377 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milettic
Slobodan Miletić
Poreska uprava RS
Čečava - Banja Luka

Član broj: 112708
Poruke: 128
*.teol.net.

Sajt: www.ms-medija.com


Profil

icon Kako, kad odem na joomla "galeriju" da na njoj ne budu ostali meniji, tipa anketa... samo top meni02.08.2007. u 12:19 - pre 203 meseci

Imam još jedan problem, kako uštimati ovu galeriju da nema ove navigacije, da knap stane u prozor foruma- a nije da mi se razleti ovako. jel mogu kako linkovati da kad otvorim chat nema ovih sporednih polja zbog kojih mi galerija izleti vani

Znači, ova galerija u zelenom da mi stoji preko označenog zrvenog, a da navigacije nema i slučajnih slika...


Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vjera, gleda gore.
 
Odgovor na temu

milettic
Slobodan Miletić
Poreska uprava RS
Čečava - Banja Luka

Član broj: 112708
Poruke: 128
*.teol.net.

Sajt: www.ms-medija.com


Profil

icon Re: Kako, kad odem na joomla "galeriju" da na njoj ne budu ostali meniji, tipa anketa... samo top me06.08.2007. u 18:15 - pre 203 meseci
Našao sam odgovor, držiš CTRL i samo čekiraš za koje strane hoćeš da se pojavljuje
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vjera, gleda gore.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Kako, kad odem na joomla "galeriju" da na njoj ne budu ostali meniji, tipa anketa... samo top meni

[ Pregleda: 2377 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.