Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa instalacijom Slack-a

[es] :: Linux :: Problem sa instalacijom Slack-a

[ Pregleda: 2635 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.pd.pttrs.net



Profil

icon Problem sa instalacijom Slack-a18.08.2003. u 22:51 - pre 251 meseci
Imam jedan, naocigled nezaobilazan problem sa instalacijom Slack-a, tacnije 9.0 distribucije. Dobio sam od druga taj jedan disk, navodno sve sto treba je na njemu. Pripremio sam dovoljno veliku particiju i naravno swap, sve fino formatirao, i kada sam opleo po instalaciji sve je krenulo kako treba, ali avaj, pri instalaciji KDE-a, dolje u uglu pise can' read, input/output error, ali avaj to ionako prodje uz malo zastoja i nastavi ali tacnije pri instalaciji librarija od nekog KDE C++ kompajlera CD-ROM se zajuni pa stane, zajuni pa stane, kao da jadan nesto hoce a ne moze, disk ne krlja, znaci nista ne radi i tako po tri dana, resetujem cisto da CD postedim muka jer ne mice se odatle. Mislio sam da je CD ostecen tacno na tom dijelu gdje je dio od KDE-a pa ga iskljucim iz instalacije i odlucim samo da stavim GNOME, ali pri pripremi da pocne instalirati GNOME pakete znaci isto ono can't read, input/output error ali odatle nema dalje... Da li je to puka slucajnost pa je CD zajeban na tim dijelovima? Citac ne moze procitati? Nesto nije kako stima? Ne znam stvarno...
Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teol.net

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Slack-a18.08.2003. u 23:29 - pre 251 meseci
E znaš da je meni neko takav CD uvalio, ja bi ga objesio

Taj error procedura izbacuje samo kada ne može da pristupi (učita) dajlove. Vjerovatno ti se CD izgrebo ili tako nešto. Možda nije dobro narezan, ja sam provjeravo kad sam rezo i win ga otvorio fino. Pobaj iskopirati na HDD pa narezati na drugi CD, ako i to ne upali dođi, prebacim ti novu kopiju.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.pd.pttrs.net



Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Slack-a18.08.2003. u 23:37 - pre 251 meseci
Da da evo gore citate stihove toga krivca sto uvaljuje foosch diskove! Haha, salim se, ionako je bio dzaba a i da nije, nema veze, desava se... Nisam izgrebao CD, ali je bila na njemu mala grebnica jedna, jedva se vidi ali mozda je dovoljno efikasna da sjebe stvar. Sto se tice win-a on ga otvara dobro. Sutra cu kupiti prazan disk pa cu prebaciti ovo na hard i onda opet narezati. Ako ne bude sljakalo reznuces mi opet, u petak cu tamo cini mi se. Ajd' stari pa se cujemo... Uzgred nece me nesto biti na IRC-u cini mi se.
Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

Boxon
Count of own pleasures
P-Town, RS-BiH

Član broj: 5241
Poruke: 549
*.teol.net



Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Slack-a20.08.2003. u 02:41 - pre 251 meseci
Ipak je problem u CD-u. Mozda je grebnut, mozda nije dobro narezan. Uglavnom nece ni da kopira sa CD-a na hard. Nista stari, narezi to ti meni opet i ostavi, a ja cu navratiti onda u petak poslije podne po to...
Ne lipši magarče do zelene travice!
 
Odgovor na temu

dr ZiDoo
Banja Luka

Član broj: 189
Poruke: 1728
*.teol.net

Jabber: ZiDoo@elitesecurity.org
ICQ: 299539598
Sajt: zidoo.geek.rs.ba


Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Slack-a20.08.2003. u 09:55 - pre 251 meseci
Na moru sam al cucemo se.
tu nema kašike....
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Problem sa instalacijom Slack-a

[ Pregleda: 2635 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.