Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!

[es] :: E-Poslovanje :: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!

[ Pregleda: 10715 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!30.07.2007. u 19:21 - pre 202 meseci
SezamPro je omogucio placanje preko BancaIntesa-e! Mada se secure page konektuje na firstdata.lv
Citat:
Plaćajte karticom preko Interneta!

Ako imate Visa, MasterCard ili Maestro platnu karticu kojom je moguće plaćanje preko Interneta, od sada možete SezamPro usluge platiti direktno, ne skidajući ruke sa tastature vašeg računara.

Posetite novootvoren sajt prodavnica.sezampro.yu i u jednostavnoj proceduri izaberite, platite i odmah aktivirajte usluge koje želite.

Plaćanje karticom je moguće bez obzira koja banka kod nas ili u svetu je karticu izdala i sastavni je deo globalnog Visa i MasterCard sistema kome smo priključeni zahvaljujući saradnji sa BancaIntesa Beograd.

http://www.sezampro.yu/public/page/placanjekarticom.asp

Pocelo je pocelo! :P

[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 31.07.2007. u 02:44 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao mr. ako dana 04.08.2007. u 17:31 GMT+1]
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

notaboo

Član broj: 12368
Poruke: 718
*.smin.sezampro.yu.



+14 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.08.2007. u 16:22 - pre 202 meseci
Da li je moguce placanje usluga SezamPro-a Visa Internet karticom Vojvodjanke banke ? Ako je neko probao nek' javi da uzmem tu karticu.
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!12.08.2007. u 03:19 - pre 202 meseci
Nisam probao, ali ne vidim zasto ne bi bilo moguce! Sto se tice kartice Vojvodjanske banke, sa njom sam kupovao na nekoliko sajtova na internetu bez problema... tako da imas sve moje proporuke.

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!06.04.2010. u 22:07 - pre 169 meseci
Koja je to kartica od Vojvodjanske banke preko koje si placao na on line kupovinu na internetu.
Zanima me koji su uslovi da se ona izvadi zato sto bih i ja tu izvadio.
Unapred hvala!
Pozdrav!
PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!07.04.2010. u 11:44 - pre 169 meseci
Na nekoliko mesta sam pisao o tome... Imas cak i posebnu temu o kartici Vojvodjanske, tamo ces naci sve potrebne informacije.

Ukratko, kartica je Visa Internet Vojvodjanske banke, nema uslova nikakvih, placa se godisnja clanarina od 200din. ili ako imas dinarski racun kod njih 100din. Ako nemas, dinarski mozes otvoriti besplatno i onda platiti 100din. za godinu dana!


Poz,
Marko

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.04.2010. u 09:48 - pre 169 meseci
Izvinjavam se zbog pitanja!
Nisam do sada imao bilo koju karticu.Da li je moguce pomocu VISA internet kartice Vojvodjanske banke da se kupuje kod svih na on line shop internetu, recimo kod Digi Key,Amazon,na Kineskim satovima i dr.
Mozda ima i bolja kartica za to.
Zahvaljujem unapred!
Pozdrav svima!
PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.04.2010. u 13:20 - pre 169 meseci
Svaka Visa kartica bi trebala da prolazi na svakom sajtu gde ima oznaka da se moze platiti Visa karticom... u praksi moze da bude drugacije, ali ja licno nisam imao problema i prolazila je na svim sajtovima na kojima sam kupovao.

Ne postoji bolja i losija kartica za kupovinu, jedino bolji i losiji uslovi izdavanja i koriscenja. Kartice ko kartice su iste, najvise zavisi od sajta sa kojeg porucujete i/ili drzave iz koje vam stize roba. Npr. neki sajtovi ce vam zabraniti kupovinu ako vide da je kartica izdata u Srbiji ili ako vide da se salje u Srbiju (mada je toga sve manje i manje)! Ali to nema veze sa samom karticom.

Pored Vojvodjanske banke, mogu vam preporuciti i Intezinu Visa Internet karticu. Iako nema toliko dobru podrsku i svoj procesorski centar, opciju zakljucavanja i limitiranja, ima on-line banking i proveru stanja iz browsera... sto je cesto puta dosta korisno zbog brzine provere. A i ne placa se godisnja clanarina od 200 (100) dinara kao u Vojvodjanskoj, vec je besplatna.


Poz,
Marko

- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.04.2010. u 13:31 - pre 169 meseci
Hvala ti Marko na informacijama.
Primetio sam da na skoro svim sajtovima sto sam otvarao traze Master Card.
Ko i zdaje tu karticu i pod kojim uslovima.
Najcesce sam video ovu i Pay Pal.
Izvinjavam se sto sam malo dosadan.
Puno pozdrava!

PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.04.2010. u 16:53 - pre 169 meseci
Master izdaju skoro sve banke, ali je nema u ovoj Internet u varijanti...
Ja gde god da sam placao video sam i MasterCard znak i Visa znak, obavezno! Nisam jos naleteo da primaju jednu, a ne primaju drugu... Gde si ti to video?! Daj link.


- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!08.04.2010. u 23:23 - pre 169 meseci
Marko to sam gledao ranije,tako mi ostalo u secanju,u pravu si.
Uskoro cu uzeti VISU i javicu se.
Zamolio bih te jos sada ako bude trebalo da mi pomognes pri koriscenju.
Pozdrav za Marka i ostale na forumu od Radeta!
PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!12.05.2010. u 14:26 - pre 168 meseci
Za neki dan mi stize Visa internet kartica,ali kako da je koristim naprimer na sajtu www.wifipartner.net traze da se uloguje na PayPal a nema Srbije.Meni je mail [email protected]
Kako treba uraditi da bi kupio.
Pozdrav svima!
PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!13.05.2010. u 13:51 - pre 168 meseci
Ukoliko nemas PayPal - nikako... a iz Srbije ga neces moci registrovati (bar ne jos uvek, trebalo bi da i Srbija dobije PayPal uskoro). Potrazi neki drugi sajt koji prodaje to sto hoces da kupis.
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

Jovanovic Rade
RTV SERVIS
Kursumlija

Član broj: 130546
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!13.05.2010. u 22:18 - pre 168 meseci
Postoji li nacin da se uzme PayPal?
Pozdrav!
PER ASPERA AD ASTRA
 
Odgovor na temu

mr. ako

Član broj: 65959
Poruke: 2367



+2294 Profil

icon Re: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!14.05.2010. u 12:49 - pre 168 meseci
Postoji.

Pogledaj po forumu...
- Il n'est pas important qui, importe c'est quoi!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Placanje preko interneta Visa i MasterCard karticama kod SezamPro-a!

[ Pregleda: 10715 | Odgovora: 13 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.