Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potrebna izrada Joomla Template-a

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potrebna izrada Joomla Template-a
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2565 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Pharos
Pančevo

Član broj: 20664
Poruke: 1029
*.adsl-1.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Potrebna izrada Joomla Template-a27.07.2007. u 13:39 - pre 203 meseci
Poštovani,

Potreban mi je profesionalno urađen design za jedan sajt koji bi se 'vrteo' na Joomla-i.
Sajt reprezentuje firmu Fjord Creative Ltd čija je delatnost od softwer development-a, do hardwer-a enterprise lvl-a.
Radi se C#, C, C++, ASM... ruteri, FPGA chipovi i sl. (Mrežna oprema i elektronika).
Design mora biti takav da posetilac sajta jasno vidi koje usluge pruža firma, da sajt dobije jednu dozu ozbiljnosti i profesionalnosti, a ne da izgleda kao da ga je pravio priučeni Kinez.
Ukoliko pišem softwer za rutere, svakako da ne želim da vidim ženu koja ispija kafu ili dete koje se igra sa omiljenom igračkom.
Takođe potrebna je i izrada logo-a. Nešto što nije napadno, a što će biti prepoznatljivo.
Nešto slično kao na http://loopback.no/ ili bolje.
Bitna mi je Vaša ideja, a ne skica nečega što već postoji.
Design sajta mora biti jedinstven i ne sme ličiti na Monster Templates i sl. komercijalne ili nekomercijalne template za široke narodne mase.
Takav template mogu i sam da kupim i malo izmenim, ali nije to što meni treba.

Vaše ponude, kao i primere Vaših 5 najboljih design rešenja pošaljite na dejan.caric [at] gmail [dot] com
Ponude koje to ne sadrže neće biti uzete u razmatranje.
Svi kandidati će putem email-a biti obavešteni o rezultatima konkursa.

Zahvaljujem se na interesovanju.

Prilikom slanja Vaše ponude, pozovite se na ES
77 77 77 2E 65 73 6E 69 70 73 2E 63 6F 6D
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potrebna izrada Joomla Template-a
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 2565 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.