Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Graničarska ulica u Kragujevcu

[es] :: GPS :: Graničarska ulica u Kragujevcu

[ Pregleda: 5013 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zzmakii

Član broj: 138335
Poruke: 47
193.2.237.*



Profil

icon Graničarska ulica u Kragujevcu20.07.2007. u 13:08 - pre 203 meseci
Molim za pomoć.

Imam SCGroute v1.3 . Tražim Graničarsku ulicu u Kragujevcu, Beloševac drum (tamo imam rođaka, ali još nikad nisam bio tamo, pa ne znam gdje je to).

SCGroute 1.3 ima lijepu kartu Kragujevca sa označenim svim ulicama, u traženju ima i Granicansku, Granicarsku i Graničarsku ulicu, ali neće da mi pronađe i pokaže nijednu.

Može li netko, tko poznaje Kragujevac, da mi pomogne, i pronađe na karti Graničarsku ulicu, pa mi sliku pošalje kao privatnu poruku ?

Hvala unaprijed !
 
Odgovor na temu

sasa-p
Sasa Perovic
Kragujevac

Član broj: 72005
Poruke: 11
213.137.106.*



Profil

icon Re: Graničarska ulica u Kragujevcu24.07.2007. u 11:31 - pre 203 meseci
Citat:
zzmakii: Molim za pomoć.

Imam SCGroute v1.3 . Tražim Graničarsku ulicu u Kragujevcu, Beloševac drum (tamo imam rođaka, ali još nikad nisam bio tamo, pa ne znam gdje je to).

SCGroute 1.3 ima lijepu kartu Kragujevca sa označenim svim ulicama, u traženju ima i Granicansku, Granicarsku i Graničarsku ulicu, ali neće da mi pronađe i pokaže nijednu.

Može li netko, tko poznaje Kragujevac, da mi pomogne, i pronađe na karti Graničarsku ulicu, pa mi sliku pošalje kao privatnu poruku ?

Hvala unaprijed !


Mozes na sajtu http://www3.kragujevac.geo.co.yu/ da pronadjes tu ulicu. Koliko sam upravo video ta ulica je na SCG Route mapi pogresno oznacena kao GRACANSKA, i kao takva se moze pronaci na karti. Uporedjivanjem slike sa sajta i ovoga na SCG route vidi se da je to ista ulica i gde se tacno nalazi.

Nadam se da nisam kasno odgovorio....

Pozdrav,
 
Odgovor na temu

zzmakii

Član broj: 138335
Poruke: 47
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Graničarska ulica u Kragujevcu24.07.2007. u 12:56 - pre 203 meseci
Mnogo ti hvala.

Nisam ni pomislio da bi mogla biti takva greška u SCGroute.

 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Graničarska ulica u Kragujevcu

[ Pregleda: 5013 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.