Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brzo pretrazivanje reci odredjene duzine na osnovu slova na odredjenim mestima

[es] :: Visual Basic 6 :: Brzo pretrazivanje reci odredjene duzine na osnovu slova na odredjenim mestima
(Zaključana tema (lock), by goranvuc)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 7048 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

goranvuc
Goran Vucicevic
Novi Sad

Član broj: 4934
Poruke: 1846
*.dialup.neobee.net.



+41 Profil

icon Re: Brzo pretrazivanje reci odredjene duzine na osnovu slova na odredjenim mestima27.07.2007. u 10:52 - pre 204 meseci
@chachka prijatelju, otkud ti na ovom forumu, prelazis sa Delphi-ja na VB 6.0?

Sto se tice nestrpljivosti, verovatno nekom ko "navrati" to i izgleda tako, ali je u pitanju nesto drugo: rajko sav pun sebe izjavi u toj konkretnoj temi kako on "rastura" klase, tj., da ga citiram "specijalista je za klase", pa ce on to "cas posla" da resi, a onda se to teglilo na eto 7 dana, dok sam ja prethodno doticnom liku resavao problem za problemom u roku od sata, kroz 2 teme sve dok me nije isprovocirao svojom nezahvalnoscu - o tome se radi. Nije u pitanju moja nestrpljivost, vec njegova nesposobnost.

Rajko, posto vidim da nemas nameru da objavis resenje, jer ga verovatno ni nemas, ja cu lepo da ispunim svoje obecanje i iskoristim svoje moderatorsko pravo - lock.
 
0

[es] :: Visual Basic 6 :: Brzo pretrazivanje reci odredjene duzine na osnovu slova na odredjenim mestima
(Zaključana tema (lock), by goranvuc)
Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 7048 | Odgovora: 40 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.