Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li planirate da zadrzite Vipov broj?

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8543 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JANKOVICM
MIODRAG J
Novi Sad

Član broj: 77028
Poruke: 63
77.46.178.*



+1 Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?12.07.2007. u 14:59 - pre 204 meseci
Nije mi jasno da neko da 300 miliona evra i da sve radi ovako traljavo.Slanje poruka je ocajno.
Pozvati nekoga je prava sreca ako ubodes iz prve.
Da te neko dobije iz prve je prava sreca.
Gprs skoro da neradi.
Zvao sam ih da pitam o 3G i naravno da nisu mogli nista da mi kazu.
Sve u svemu ako ovako nastave nece se bas proslaviti.
Sta im vredi tih 1000 dinara kad skoro da ih necu i uspeti potrositi kako sve kilavo radi....
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?12.07.2007. u 15:28 - pre 204 meseci
Citat:
JANKOVICM: Nije mi jasno da neko da 300 miliona evra i da sve radi ovako traljavo.Slanje poruka je ocajno.

Juče je u "Blicu" bio veliki članak o trenutnoj situaciji po dolasku trećeg operatera na tržište, a u tom članku neki glavonja iz mt:s-a pomenu kako im je vip platio 4.000.000 evra za nacionalni roaming (misli da je pominjao i da je na duži period...)
Pošto su uložili prilične pare, a kažu da i dalje ulažu, valda će u dogledno vreme i profunkcionisati kako bog zapoveda pa da nešto od tih para mogu i da vrate...

 
Odgovor na temu

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?12.07.2007. u 16:02 - pre 204 meseci
ne znam koliko bi taj nacionalni roaming trebalo da kosta, ali znam da je njegovo koriscenje normalna stvar, cak neki manji mobilni operateri ni ne grade svoju mrezu, jer ime se ova varijanta vise isplati
oni to naravno nece raditi, ali mislim da ce kada stanu "na svoje BS" imati vrlo kvalitetne usluge, u Hr imaju najbolju pokrivenost, tako da (da se vratim na temu), ja ih u svakom slucaju imam u vidu kao sadasnji ali pre svega buduci korisnik
 
Odgovor na temu

susam
beograd

Član broj: 82563
Poruke: 7
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?18.07.2007. u 14:40 - pre 203 meseci
pa karticu cu svakako sacuvati,jer ocekujem jos bolje ponude.i bice mi u telefonu dok traje ovo dupliranje kredita.posle cu videti,da li ce nesto novo da smisle da nas zadrze
 
Odgovor na temu

supica
Beograd

Član broj: 151349
Poruke: 19
212.200.99.*



Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?18.07.2007. u 15:12 - pre 203 meseci
Od trenutka najave novog operatera postojeci operateri, necu ni imena da im pominjem, su se setili da i mi postojimo. Iz postovanja prema promenama zadrzacu karticu i cekacu novu ponudu. Ne pada mi tesko sa ovolikim dzabe kreditom :) A dok Vip neki put stuca imam i ovu staru, nije strasno.
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?20.07.2007. u 11:11 - pre 203 meseci
Sada kada su mi poklonili novi telefon, definitivno ne vidim ni jedan jedini razlog zbog kojeg ne bih zadržao njihov broj, besplatne kredite, udvostručene kredite i telefon naravno...
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Da li planirate da zadrzite Vipov broj?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8543 | Odgovora: 25 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.