Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke

[es] :: VoIP :: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke

[ Pregleda: 12199 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

brance1
Srbija

Član broj: 22654
Poruke: 9
212.200.129.*

ICQ: 293026720


Profil

icon kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke10.07.2007. u 11:38 - pre 203 meseci
Pozdrav svima.Zanima me da li jos ide uplata za Skype preko Vise Virtuon kartice Raiffeisen Banke i zamolio bih proceduru korak po korak .Unapred hvala
 
Odgovor na temu

srdjansto

Član broj: 33684
Poruke: 309
77.46.231.*



+3 Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke10.07.2007. u 14:20 - pre 203 meseci
Otvoris skype. Pored kredita pise "buy more". Kliknes na to i otvoti ti se prozor u kome stikliras koliko kupijes (10 ili 25 eur), i cime placas (u tvom slucaju visa kartica). Ides "next" ( u donjem desnom uglu ) i sada popunis podatke sa visa kartice, proveris zbog sebe jos jednom i klik na "buy now" (opet donji desni ugao). To je to.
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke20.07.2007. u 00:01 - pre 203 meseci
Zasto bas kredit za Skype. Mislim Skype je super program za pricanje pc-pc, ali pc - fixna, to mu bas i nije neka povoljnost. Mislim i je , kad ne bi postojalo nista jeftinije ali ovako.......
 
Odgovor na temu

dekibre
Dejan Mladenovic
Oslo, Norveska

Član broj: 21820
Poruke: 246
84.236.124.*

Sajt: dekibre.on.w802.net/index..


+4 Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke20.07.2007. u 04:47 - pre 203 meseci
Prilikom unosa podataka za karticu potreban ti je i Security code (to je broj sa druge strane kartice)

Ono što bih napomenuo jeste da sam ja otvorio u Raiffeisen banci
1. Dinarski račun - potreban ti je da bi imao mogućnost korišćenja Raiffeisen On-line i plus ako nemaš priliva na ovom računu nema troškova održavanja
2. Jedan devizni račun na kome mi stoje devize - sa ovog računa prebacuješ novac na devizni račun Virtuon kartice
3. Devizni račun za Virtuon karticu - na ovom računu držim samo onoliko koliko mi treba a kad mi zatreba još prebacim novac sa deviznog računa korišćenjem Raiffeisen On-line usluge

Rezime
Na ovaj način kada hoću da platim recimo skype samo uplatim kredit a onda mogu da proverim transakciju preko Raiffeisen On-line i isto tako ako nemam više para na računu Virtuon kartice prebacim ih sa drugog deviznog računu, eventualno kada i na tom računu presuši moraš da odeš do banke da dodaš para ako nemaš deviznih priliva. Tako da sve u svemu veoma elegantno rešenje da sve odradiš od kuće i za veoma kratko vreme možeš da uvećaš kredit za skype.
You can fool some people sometimes,
But you can't fool all the people all the time. (Bob Marley)
 
Odgovor na temu

cangla
Dejan Injac
Novi Sad

Član broj: 80060
Poruke: 21
212.200.250.*

Sajt: www.horoskopius.com


Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke23.07.2007. u 12:09 - pre 203 meseci
Citat:
Kazo1: Zasto bas kredit za Skype. Mislim Skype je super program za pricanje pc-pc, ali pc - fixna, to mu bas i nije neka povoljnost. Mislim i je , kad ne bi postojalo nista jeftinije ali ovako.......

Zavisi sta pozivas. Skype ti ne sluzi za razgovore u Srbiji i sl. Ako te ne mrzi da svakih par meseci instaliras neki novi program za telefoniranje, za koji ti treba mnogo brzi internet nego za Skype, onda mozes proci jeftinije, ali je opet pitanje koliko dugo ce to da traje.
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke23.07.2007. u 14:04 - pre 203 meseci
Ne vidim zasto bi svakih par mjeseci morao instalirati neki novi VOIP program, osim iz ciste znatizelje, i dobro, ako cijene na nekom voipu drasticno poskupe, sto bas i nije cesto. To je drugo sto smo mi po prirodi skrci pa ako nije FREE onda nista ne valja :)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke12.08.2007. u 18:05 - pre 202 meseci
ja koristim skype i ne mogu bas da kazem da sam srecan sa njim...imam adsl 265/64 i posle par sekundi moj glas krece da kasni i u jednom trenutku veza je neupotrebljiva... kako zovem mobilni u italiji, postavlja se pitanje koliko mi je povoljniji skype od mobilnog... bilo kak obilo, mesecno na skype mi od oko 50 i na mobilni jos 100 evra, a nije da se bas napricam.

ako neko ima predlog kako bar da postojecu vezu poboljsam, da nema laga, neka pise
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke12.08.2007. u 20:52 - pre 202 meseci
Justvoip prema mobilnoj mrezi Italije kosta 10ct/min
Koliko je na Skypeu?
 
Odgovor na temu

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke13.08.2007. u 11:10 - pre 202 meseci
0.25 evra, a sta je to just voip? kako radi? ja imam 256/64 (tj. realno 220/50) kbs, jel to dovoljno? sa skype-om imam problema, moj glas kasni...
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke13.08.2007. u 12:29 - pre 202 meseci
Minimum System Requirements:

* PC running Windows Vista, XP, 2000 (with SP2)
* 300 MHz processor
* 128 MB RAM
* 10 MB free disk space on your hard drive
* Sound Card and a headset
* Internet Connection broadband: Cable, DSL, with minimum 64 kbit/s up/downstream)

However, in order to take advantage of all of the advanced features of the JustVoip and to experience the best sound quality possible, we highly recommend the following configuration.
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5316
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2826 Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke14.08.2007. u 12:02 - pre 202 meseci
... May the force be with you dzonka Skywalker, that is your destiny!
> 0.25 evra, a sta je to just voip? kako radi? ja imam 256/64 (tj.
> realno 220/50) kbs, jel to dovoljno? sa skype-om imam problema, moj
> glas kasni...

Radi JustVoIP sasvim lepo, ali ne znam kako će tebi, jer ako te
Skype zeza, najverovatnije će i JustVoIP, ali ne drži me za slovo. :D

Mislim da je problem kod tebe verovatno u visokom pingu, pa zato
veza kasni.

Hajde pinguj sip.justvoip.com i prenesi rezultate.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

dzonka
nikola st
bgd

Član broj: 32220
Poruke: 57
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke14.08.2007. u 22:49 - pre 202 meseci
uglavnom od 66 do 84 ms
a skype oko 180 ms!!!!! zasto skype ima tako slab odziv?!
 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: kako uplatiti kredit za Skype preko Raiffeisen Banke

[ Pregleda: 12199 | Odgovora: 11 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.