Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da podesim port u severu Apache!

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Kako da podesim port u severu Apache!

[ Pregleda: 1254 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

KARUDIJANBGD
KARIBI

Član broj: 150991
Poruke: 1
*.codetel.net.do.



Profil

icon Kako da podesim port u severu Apache!08.07.2007. u 23:01 - pre 204 meseci
Imam problem.Tek skoro sam stavio Apac na komp,na kome imam Windows XP home.Ranije sa XP Pro nisam imao potrebe za Apacom.
Posto imam dsl sa dinamickim IP podesio sam modem i client,ali nastupa problem sa apacom.Posto moj provajder drzi zatvoren port 80 u IP clientu sam uradio redirect port 80 u port 8585(tako je sve pre funkcionisalo na XP Pro).
Citao sam dosta zadnjih dana o konfigurisanju Apaca i pokusavao u konf failovima(httpd da podesim to ali nisam uspeo posto sam po pitanju Apaca totalni pocetnik.Dobijao sam samo da mi se index izgubi i u localhostu.
Da li neko zna neko resenje mog problema, ili da li mu pristupam sa savim pogresne strane?
Unapred hvala
SONE
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.yu.



+257 Profil

icon Re: Kako da podesim port u severu Apache!09.07.2007. u 07:52 - pre 204 meseci
Lepo procitaj dokumentaciju za apache, sve je lepo objasnjeno, narocito oko porta na kome slusa. Ako si nesto drugo menjao osim porta - onda moze da ti se promeni inidex, a ne promenom porta.

P.S. Jos da si napisao STA je tebi tacno problem (procitaj sta si napisao), pa da ti neko da i smernice...

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Kako da podesim port u severu Apache!

[ Pregleda: 1254 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.