Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nalazim se na Google/MSN/Yahoo, a sta dalje?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Nalazim se na Google/MSN/Yahoo, a sta dalje?

[ Pregleda: 2221 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

wex-alpha
Sarajevo

Član broj: 7580
Poruke: 845
*.bih.net.ba.



+13 Profil

icon Nalazim se na Google/MSN/Yahoo, a sta dalje?08.07.2007. u 01:31 - pre 204 meseci
Nakon sto sam popravio keyworde i tagove, malo sam se igrao sa linkovima, rezultat nije izostao. Mjesto na pretrazivacima mi se znatno popravilo. Zadovoljan sam, ali htjeo bih bolje.

Moje mjesto vec duze vremena se ne mijenja, sta god ja radio sa svojim sajtom. Primjetio sam veom brzom poboljsanje nakon sta sam sa jednog drugog sajta stavio keyword i linko ga na moj sajt. To je dosta pomoglo.

Da li da zakupim par domena, i stavim samo keyword link ka mom sajtu? Da li ce to dodatno popraviti rezultate?


PS
Jos jedno pitanje o kome mislim dugo vremena. Ako svoj sajt stavim na google sponsored links, da li ce to imati kakvog utjecaja na normalni ranking? Mislim zadovoljan sam sa svojim mjesto,,. ali eto ako se odlucim i za sponzor metodu, da li ce to imati efekta na trenutnu poziciju?



Hvala
 
Odgovor na temu

bsaric
Bruno Šarić
SEO
Samobor, Hrvatska

Član broj: 72221
Poruke: 527
*.vodatel.hr.

Sajt: www.seo.hr


Profil

icon Re: Nalazim se na Google/MSN/Yahoo, a sta dalje?08.07.2007. u 09:49 - pre 204 meseci
Pročitaj TOP teme na forumu.

Citat:
malo sam se igrao sa linkovima, rezultat nije izostao. Mjesto na pretrazivacima mi se znatno popravilo. Zadovoljan sam, ali htjeo bih bolje.


Pa očito da znaš odgovor što dalje, igraj se još malo sa linkovima ako ti se od toga popravio rejting, igraj se dok ne budeš tamo gdje hoćeš.

Citat:
Da li da zakupim par domena, i stavim samo keyword link ka mom sajtu? Da li ce to dodatno popraviti rezultate?


Po meni tu i tamo web tog tipa nešto pomogne, ali puno bolje je da tu energiju koju bi potrošio dok to postaviš prebaciš u to da nađeš još linkova.

Citat:
Ako svoj sajt stavim na google sponsored links, da li ce to imati kakvog utjecaja na normalni ranking?


Ne.
Ne odgovaram na pitanja preko PP i emaila vezana uz SEO niti ne pregledavam
domene.
SEO blog | Životopis
- Posao
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Nalazim se na Google/MSN/Yahoo, a sta dalje?

[ Pregleda: 2221 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.