Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Bazeni Intex i Bestway

elitemadzone.org :: TechZone :: Bazeni Intex i Bestway
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1802167 | Odgovora: 2303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neja985
Uzivam

Član broj: 228226
Poruke: 2
93.186.64.*



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway17.07.2009. u 23:03 - pre 180 meseci
Pumpa danas rastavljena na komade i sada RADI!!!Ispod elise je bilo dovoljno kose da se perika napravi!Sutra ce da padne jedno dobro usisavanje i kupanjac!!!
 
Odgovor na temu

bumb995

Član broj: 34192
Poruke: 9
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway18.07.2009. u 01:23 - pre 179 meseci
i ja sam kupio bazen....

puni se pa cemo da vidimo...

poz svima!!!!!

 
Odgovor na temu

Genghis Khan

Član broj: 17239
Poruke: 23
*.adsl-a-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway18.07.2009. u 14:00 - pre 179 meseci
Pre nego sto pocnem, da kazem da sam citavu temu procitao 3 puta (!!!). Ovde ce biti skoro sva pitanja, ali i neki rezime svega prochitanog!

Bazen sam uzeo (Intex 366, 71) i nadam se da nisam pogreshio. Pre nego shto pochnem da ga punim vodom (vec dva dana sam nestrpljiv), imam neka pitanja i voleo bih da odgovori neko sa iskustvom.

1. Povrshinu sam izravnao, ali nije 100% u libeli. Od oka izgleda da jeste. Na jednom delu sam zbog manjeg pada stavio stiropor 5, dok je sve ostalo prekriveno peskom. Ne znam koliki je problem ako nije 100% u libeli, a stvarno mi je mrsko da dovozim josh peska. Ipak, ako preporuchujete, nasucu ga josh. Inache, preko stiropora, peska i trave sam postavio debeli najlon (kao za dzakove). Nov, 4x4 koshta 600din po farbarama.

2. Bazen sam postavio, napumpao prsten i sada treba da ga punim. Ipak, pre toga hocu da budem SIGURAN da cu vodu od samog starta tretirati kako treba. Znachi glavna su pitanja u vezi sa hemijom. Chitajuci thread, izdvojio sam nekih 7-8 strana korisnih informacija. Svakako prednjache biba liba, vinovnik, dmax, axx420, bela.rada, bakara, Dejan (od njih sam pokupio najvishe informacija).

Iako vidim da mnogi preporuchuju:
a. punjenje
b. shok hlorom
c. PH-
d. Algashtop
e. Kupanje,
vidim da ima i ljudi koji drugachije tretiraju vodu (bez pochetnog shoka itd, vec samo Aquamulti), ili sam se ja neshto prevario... Tako mi se chini da je radila bela.rada.

Kako odmah nakon punjenja tretirati vodu? Inache u pitanju je BG, s "one" strane Dunava.

3. Koliko sam skontao, bazen je bolje NE prekrivati. Tako je bolje za alge i ostale ljubimce :) Da ili ne?

4. Kako tretirati vodu tokom korishcenja?
Filter, 2-3h dnevno? Pranje svaki drugi dan ili svaki dan u zavisnosti od eksploatacije?
Aquamulti stalno? Da li i kada se ljudi kupaju, ili ga tada vaditi, sa sve dozatorom naravno?
S vremena na vreme da li treba dodati josh neshto, shta, i koliko chesto?
Gde u celoj ovoj prichi mesto ima Peral S i da li je potreban ako se koriste Aquamulti?
Vidim da bela.rada stavlja Aquaflok jednom nedeljno, jedino nisma skontao da li i kako je tretirala bazen na 1. punjenju.
Ukoliko bude problema, plavi kamen moze biti od pomoci?


Unapred hvala puno i nadam se skorom kupanju :)


Pozdrav

[Ovu poruku je menjao Genghis Khan dana 18.07.2009. u 15:14 GMT+1]
Per aspera ad astra
 
Odgovor na temu

r0bert0
Siladji Robert
Novi Sad,Srbija

Član broj: 228338
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway18.07.2009. u 18:20 - pre 179 meseci
Cao svima, nov sam prvo da vas sve pohvalim!

Citao sam skoro sve iz ove teme ali nisam uspeo da nadjem odgovor na ono sto mi treba,samo sam nasao da pise da bude crna voda i da ne sme da se koristi bunarska voda, a ja drugu vodu nemam.

Moj problem:

Kupio sam bazen i postavio ga 366/81.

Napunio ga vodom (bunarska voda) nemam drugu, vikendica je u pitanju.

Uradio sam sok tretman sa 120g hlora u granulama tako sto sam ga razmutio u petolitri i sipao po celom bazenu.

Zatim sam posle 48 sati sipao algicid (tecnost za alge ne znam tacan naziv nije mii tu kutija)

I voda je zuta ko urin.

Kazu da nam ta bunarska voda ima mnogo gvozdja.

Treba mi predlog sta da radim posto sam 2 puta punio bazen i opet isto.

Uzeo sam od komsije vecu pumpu i ona mnogo jace radi, ali filter se na svakih sat vremena toliko zaprlja da bi na dan morao da kupujem novi filter.

Razmisljam se da probam sa pescanim filterom (ako ga je neko pravio samo me interesuje da li se cela kanta puni sa peskom i samo na ulaz i izlaz creva stavlja mrezna carapa ili je drugaciji patent? )

Drugar mi je predlozio da napravim ovakav filter :stavim sundjer, perlam vatu, aktivni ugalj, perlam vatu, sundjer.

Ajde nek mi neko da neku ideju proslo pola leta ja ne mogu da se okupam u bazenu, ocajan sam!

[Ovu poruku je menjao r0bert0 dana 18.07.2009. u 20:56 GMT+1]
 
Odgovor na temu

walent
Novi Sad

Član broj: 189159
Poruke: 166



+4 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway18.07.2009. u 18:40 - pre 179 meseci
Evo ja sam kupio Bestway 366x81 metalni bazen, već sam jednom punio vodu, ovo mi je drugi put.
Prvi put sam stavio chlor tabs 200, i mislim da imam dovoljno razloga zasto je voda bila mutna,
sad sam odmah stavio ph-minus, i u plovni dozator sam stavio AQUAMULTI. Cuo sam da ljudi stavljaju i plavi kamen, pa me zanima koliko se to stavlja, i da li mi jos nesto treba?
 
Odgovor na temu

vinovnik
south side

Član broj: 52870
Poruke: 55
*.telenor.co.yu.



+8 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway18.07.2009. u 23:11 - pre 179 meseci
moguce je da postoje vode koje je tesko ili nemoguce "kultivisati", ja nemam takvih iskustava, ali bih da se nadovezem na pricu o poklopcima za bazene koja se prica u nekim prethodnim postovima i zelim da sa forumasima podelim svoje iskustvo.
Svoj poklopac sam sam napravio od najlona iz poljoapoteke, obrezao ga na meru, napravio dzepove i kroz njih provukao elasticni kanap.
Moj poklopac se od originala razlikuje po tome sto NIJE PERFORIRRAN i ne dozvoljava nikakav fizicki kontakt bazenske vode i spoljnih primesa ( kisnica, prasina bubice).
Imam problem da posle vecih kisa atmosfeski talog skinem sa poklopca, , ta akcija mi oduzme malo vremena, ali zato nemam problem sa "obojenom" kisnicom i ostalim"zarazama" iz spoljne sredine koje bazensku voidu pretvaraju u zabokrecinu.
Bazen sam napunio pre mesec i po i voda je cista i bistra kao prvog dana.
To je moje iskustvo sa poklopcem.

Molio bih nekoga ko ima iskustva u krpljenju prstena na BW bazenima napise par reci o tome, (koji lepak, koji materijal, kako pronaci rupicu bez praznjenja bazena).
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 01:07 - pre 179 meseci

Za ROBERTO:
http://www.grf.bg.ac.yu/~vlada...ija%20vode-Iva%20i%20Bojan.pdf

Ovo sam nasla strucni clanak o dezinfekciji vode. Iz njega sam zakljucila da je hlorisanje oksidacioni proces, pa je logicno da gvozdje oksidira. Clanak je stvarno predugacak, ali kad mene nije mrzelo da ga procitam, nece valjda ni vas koji imate problem sa bunarskom vodom.
Autori predlazu kao najbolje resenje filtriranje kroz aktivni ugalj. Druga resenja su : dodavanje sode bikarbone, sumpor dioksida ili sumporaste kiseline. Sve ove hemikalije sam pronasla u pravilniku o proizvodnji hrane kao bezbedne i odobrene .
Meni se cini da je predlog tvog komsije dobar.

U kantu se sipa 2/3 peska. Gorni otvor je iznad peska ,moze i na poklopcu da bude (tu dolazi voda IZ bazena.) . Donji otvor je sto nize, blize dnu kofe (odatle prociscena voda ide U bazen).

Za Gingis Khana:
I ja sam na levoj obali Dunava, voda nam je kvalitetna, PH je uredu i bez dodavanja PH-. Ja pokrivam bazen solarnim prekrivacem svaki dan kad zavrsim sa kupanjem. Dok su bile kise pokrivala sam ga i onim drugim, zastitnim sa kanapom.
Kad se kupam OBAVEZNO vadim posudu sa tabletom. Vracam je u bazen pred pokrivanje.
Pumpu ne treba stedeti. Kupila sam tajmer i programirala ga da radi sa pauzama 10 sati dnevno, bez obzira da li bazen koristim ili ne. U mom slucaju kompletna voda procirkulise 4 puta, sto je neophodno da se ne bi pretvorila u baru.
Usisavala sam ga jednom nedeljno, ali kad je mnogo toplo, mazem se obilno kremama za suncanje, pa moram da ga usisam svaki drugi dan. Nema mnogo taloga, ali ja volim da je sasvim cist.

Plavi kamen sam samo dva puta stavila. Od prilike vece zrno pasulja (ili velicine lesnika).To mi je dosadno jer mora prvo da se rastvori u vodi (sporo se rastvara), pa da se stavi. To je u stvari fungicid- sluzi za unistavanjr gljivica, i zato se koristi u javnim bazenima. Mozda ga nije lose stavljati ako neko od kupaca ima gljivice na nogama, ili pitiriazis versikolor, ili kad odu gosti-kupaci, jer ne znamo da li imaju neku gljivicu. U svakom slucaju, on nema produzeno dejstvo, pa ga, u koliko odlucite da njime tretirate vodu, treba koristiti svaki dan.
Filter perem posle usisavanja, uvek bude pun peska. Jos uvek je beo posle pranja.


preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

Genghis Khan

Član broj: 17239
Poruke: 23
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 08:20 - pre 179 meseci
Za bela.rada,

hvala puno na pomoci! Nisam samo 100% siguran da li sam shvatio kako tretirash vodu hemijom. Ako mozesh samo da potvrdish da li je ovo SVE shto koristish?

"ja sam kupila hlor u granulama, ali ga nisam nikada stavljala. Da bi stavio PH-, treba prvo da znas koliki ti je PH. Ako je voda iz vodovoda, trebalo bi da je PH u redu. Ja sam stavila aquaflok 100ml (imam isti bazen),sutradan sam staviva aqua multi tabletu u onu spravicu sto pliva. Posle sam (doduse prve tri nedelje) jednom nedeljno sipala aquaflok (to se sipa polako u vodu oko ivica bazena) i stavljala sam po truncicu plavog kamena velicine zrna pasulj (naravno, prvo se rastvori u vodi)."

Koliko sam shvatio, ti hlor ne sipash onaj pochetni. Kao algicid stavljash plavi kamen. Da li sam upravu?
Koje je velichine onaj dozator/plovak? Onaj veliki (~1000din)?

Inache voda se puni i danas treba prvi pud da stavim shta treba od hemije :)
Per aspera ad astra
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 09:43 - pre 179 meseci
Plavi kamen je FUNGICID, ne algicid.Ukoliko neko od kupaca ima problem sa gljivicama, treba ga staviti. On ne moze da ubije ni alge ni bakterije.
AQUAFLOCK je algicid sa trostrukim dejstvom (protiv algi, zamucivanja i jos nesto, ne znam sta, mrzi me sad da ustajem da pogledam)
ALGASTOP je samo algicid
AQUAMULTI je sporotopivi hlor koji u svom sastavu ima i neki algicid u maloj kolicini (znam pouzdano da ima u njemu CIJANIDA, pa pretpostavljam da to ubija alge...he, he, ubilo je i Hitlera, zar ne?) Zbog toga ga uvek vadim kad se kupam.
Moja posuda je ona velika (ispala sam glupa pa kupila najskuplju), drzim je na onom podesivacu na nuli, jer je i moj bazen mali (366x91) a tesko mi je da seckam tabletu, pa stavljam celu.
Po upuststvu bi za ovaj mali bazen trebalo 1/3 tablete nedeljno, kad stavim celu, traje mi 3 nedelje. Na kraju trece nedelje ostane neotopljena velicine aspirina. Tada dodam novu.
Veoma mi je vazno da voda bude u redu i ne previse tretirana, jer imam unucicu od 10 meseci, pa ne bih da trujem dete.

PRVO PUNJENJE KAD JE KVALITETNA VODOVODSKA VODA:

1. AQUAFLOCK
2. AQUAMULTI

nista vise!
Ja sam trgovac. Bazen nam prodaju jedanput, a hemiju stalno. Isplati se proizvodjacu da nam pokloni bazen, samo da kupujemo redovno hemiju. To je dugorocna i stabilna zarada. Preporukom da se koristi dosta hemije, stvaraju stalne kupce i imaju dnevnu likvidnost. Razmislite o tome.

Kljucna stvar je CIRKULACIJA. Sto vise treba da radi pumpa. Posto te pumpe nisu bas nekog vrhunskog kvaliteta, preporucujem svima tajmer, koji ce sacuvati pumpu , a obezbediti dovoljnu cirkulaciju. Alge vole mirnu vodu koja ne cirkulise.
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

dragan965
Dragan J
jat
bg

Član broj: 189625
Poruke: 97
*.rs
Via: [es] mailing liste



+4 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 10:22 - pre 179 meseci
>
>
AQUAFLOCK

Ne mogu ga nigde naći, čak ovi moji prodavci nemaju pojma ni da postoji,
ako neko zna tačno gde ga mogu kupiti neka mi pošalje poruku na pp
Ako ne znaš a znaš da neznaš "Dobro je"
Ako ne znaš a neznaš da neznaš "Nevalja"

 
Odgovor na temu

r0bert0
Siladji Robert
Novi Sad,Srbija

Član broj: 228338
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 10:29 - pre 179 meseci
@ bela.rada

hvala na informacijama, evo sad idem na vikendicu da probam da filtriram kroz pesak , pa ako to ne uspe sutra kada se otvore radnje cu da pravim pumpu sa aktivnim ugljem.
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 12:52 - pre 179 meseci
aquaflock je od istog proizvodjaca kao i algastop. Deluje u sirokom spektru pH vrednosti.
Postoji i algastop super, koji ne peni a moze da se primenjuje sa drugim sredstvima . Potrebno je 20 ml nedeljno za 6m3
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

r0bert0
Siladji Robert
Novi Sad,Srbija

Član broj: 228338
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 20:25 - pre 179 meseci
Evo za ljude koji imaju problem sa bunarskom vodom.

Sacekao sam 24h od punjenja i voda je totalno zuta ne vidi se dno, jer moja bunarska voda je puna gvozdja.

Probao sam da filtriram sa peskom, ali ne vredi.

I palo mi je na pamet da usisam dno, posto po nekoj mojoj logici gvodje tone :)

Usisao sam dno bazena, i voda je mnogo cistija i vidim dno, jos par puta cu da usisam i mislim da ce da resi problem zute vode u bazenu, javi cu vam da li je uspelo.

Sto se tice filtera sa peskom probao sam ali mislim da za to mora jaca pumpa, nego od ove fabricke sto se dobije, mozda gresim!
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 20:58 - pre 179 meseci
dans sam upoznala coveka iz Cacka koji mi je pokazao slike svog oooooooooogromnog zidanog bazena (30x8metara) Covek prodaje sir na pijaci, ali jako inventivan i prirodno bistar.
Ne koristi nikakve hemikalije, samo jednom mesecno sipa GALISEPT.
Dezinfekciju vode mu radi SUNCE! To izgleda ovako:
uz sam bazen, na malo visem nivou od nivoa vode (20-ak santimetara) stavio covek fontanu (ono betonsku sto se kupuje gotova) koja je napunjena kvarcnim peskom. Stavio je pumpu koja ima da se kupi na pijacama i na buvljku (zovu je "talijanka") koja kosta 5000 dinara. Pumpa usisava vodu iz bazena i izbacuje je kroz fontanu u vazduh , a kada padne na dno fontane prolazi kroz pesak i slobodnim padom se vraca u bazen. To izgleda kao mali vodopad. Odusevila sam se. Naravno, ovo pisem samo kao interesantno razmisljanje i primer za beskrajnu mastovitost naseg coveka.

Razmisljam da bi bilo moguce da se na nasim bazenima izvuvni vod produzi , nastavi se nekim tanjim crevom, i improvizuje fontana u sred bazena. To crevo moze da pliva zakaceno na komad stiropora, na primer. Ja cu da probam taj stos sledece nedelje ( dok pokupujem ta crevca, reducire itd...). Tablete hlora cu da stavljam samo kad nije suncano, pa cu videti sta se desava. Ako upropastim vodu, zamenicu je, ionako joj je vec tri meseca, pa i nije neka velika steta.

Zivelo zdravlje, dole zagadjivaci i otrovi!
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

Genghis Khan

Član broj: 17239
Poruke: 23
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 21:17 - pre 179 meseci

Draga bela.rado :)

prvo bih mnogo da se zahvalim na svim korisnim savetima. Imamo istu vodu poshto smo preko Dunava a mislim da to mnogo znachi jer razlike u vodi znache i razlike u njenom tretmanu.

Bazen se danas napunio, i sutra ujutru cu staviti aquaflock koji sam kupio. Koliko sam video na 10m3 se stavlja 50-100ml, ali vidim da si ti na 6m3 stavila celih 100ml pa cu tako i ja. Koliko vidim, ne treba ga razblazivati vec samo polako sipati uz ivice bazena. Sachekacu do sutra uveche (12h) da to odradi posao, pa cu staviti Aquamulti u dozator. Dozator tako da podesim da Auqamulti traje 3 nedelje ili 1 nedelja po 1/3 tablete.
PITANJE: Vidim da jednom nedeljno treba dolivati Aquaflock, samo me zanima koliko? Da li da vadim Aquamulti kada dolivam Aquaflock?

IDEJA: Kako onaj veliki dozator koshta ~1000din, smislio sam kako da ga savrsheno napravim :)
Znate plastichne kutije za 50 diskova na shtapu :) E uzecu tu kutiju i izbushiti na onom providnom poklopcu po 15ak 20 rupica na suprotnim stranama (na 0-90 stepeni 15ak, i na 180-270 stepeni 15ak). Potom cu uzeti istu takvu, i taj providni poklopac malo skratiti da stane u ovaj glavni, i iskoriji ga tako da zatvara i otvara ove rupe paralelno (mislim da je vrlo lako izvesti)!!! Potom cu napraviti neki prsten da bi sve to plutalo i eto reshenja :) Ovo ce vam ushtedeti novac za dozator a dobicete savrshenu spravicu, plutajucu sa mogucnoshcu kontrole! Nadam se da vam se dopada ideja :)


Josh jednom, veliki pozdrav za belu.radu i ostale uchesnike ove super diskusije :)
Per aspera ad astra
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 22:00 - pre 179 meseci
Ako odlicis da pravis tu spravicu, mozes prsten da napravis od stirodura
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

Genghis Khan

Član broj: 17239
Poruke: 23
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway19.07.2009. u 23:24 - pre 179 meseci
Da,da, stiropor/stirodur sam i planirao. Sutra kada budem napravio postavicu neku slichicu.
Samo ne znam koliko je potrebno da probushim rupica, i koje debljine? Da li da bushim vishe manjih (15ak kao chachkalica) ili manje vecih (5 kao hemijska olovka)?

Koliko treba dolivati Aquaflocka svake nedelje (isto 100ml kao pri prvom punjenju)? Da li da vadim Aquamulti kada dolivam Aquaflock?
Per aspera ad astra
 
Odgovor na temu

bela.rada
preduzetnik, ICC
beograd

bela.rada
Član broj: 223027
Poruke: 686
*.adsl-1.sezampro.yu.



+18 Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.07.2009. u 18:00 - pre 179 meseci
aquafl aquamultiock 30 do 50ml nedeljno. Ne mora da se vadi

Moje je misljenje da je bolje vece rupice izbusiti, jer ce lakse da istekne voda kag ga vadis dok se kupas. Rekla bih da su dovoljne 3-4, koje mogu da budu sve otvorene ako je neka navala na bazen-mnogo kupaca. Ako se kupate samo vi ukucani i ako ste zdravi, dovoljno je da bude otvorena jedna.
Tako da ti je moj predlog da na spoljasnjem delu napravis 3 rupice u nizu paralelne sa ravnom stranom (buducim dnom), a da na unutrasnjem delu iseces otvor koji moze da obuhvati sve 3 rupice (duguljast i paralelan sa dnom). Tako bi bilo moguce da drzis onoliko rupica koliko hoces otvoreno.
preduzimljiva baba
 
Odgovor na temu

_...Ivana..._

Član broj: 228192
Poruke: 8
93.86.59.*



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.07.2009. u 18:02 - pre 179 meseci
Ne razumem! Kakve su vam to AQUAMULTI tablete? Zasto ih lomite kad je doziranje "Nedeljno 2-3 tablete na 1 kubik bazenske vode u plovecem dozatoru".Ja ne mogu da postignem da rastvorim tolike tablete,a vi ih lomite na cetvrtine,osmine...To su neke druge tablete,jel' tako?
 
Odgovor na temu

Genghis Khan

Član broj: 17239
Poruke: 23
*.adsl-a-2.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Bazeni Intex i Bestway20.07.2009. u 18:20 - pre 179 meseci

Ok, probushicu 3 rupice debljine hemijske olovke. Redovno ce biti otvorena 1 a po potrebi 2-3.
Hvala josh jednom na svim savetima. Kada budem napravio dozator postavicu slike.
Danas sam sipao Aquaflock (100ml) i pusti da pumpa radi 4-5h. Sutra stavljam Aquamulti, a mislim da cu ih seci na 3 dela. Tako cu jednom nedeljno dolivati Aquaflock (npr ujutru), a uveche dodavati novu 1/3 tablete i to je to.

@Ivana, ove tablete o kojima mi prichamo imaju po 200g!!! U onoj kutiji ih ukupno ima 5. Jedna traje ~3 nedelje koliko sam chitao.
Per aspera ad astra
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Bazeni Intex i Bestway
(TOP topic, by bakara)
Strane: << < .. 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1802167 | Odgovora: 2303 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.