Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

setovanje ip Cisco Switch bez konzole

[es] :: Enterprise Networking :: setovanje ip Cisco Switch bez konzole

[ Pregleda: 2759 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

apartman208
sarajevo

Član broj: 81887
Poruke: 38
*.PPPoE-6390.sa.bih.net.ba.



Profil

icon setovanje ip Cisco Switch bez konzole27.06.2007. u 18:31 - pre 204 meseci
Na koji nacin i dali moze da se nakaci na Ciscove switcheve ako se ne moze pristupiti konzolom na njega tek je kupljen al konzolni port ne radi na koji nacin se moze pristupiti njemu ili postaviti neki ip samo da se nakacim telnetom ili webom pa da mogu konfigurisat... ostalo znaci samo da imam access neki prvi a ostalo je lako znaci cisco switch radi al ne radi konzolni port i kako sada iskoristiti njega da ne bude samo switch obicni nego mi treba da na njega postavim vtp vlanovi itd... hvala
 
Odgovor na temu

jorganwd
Muris Kurgaš
/dev/null

Član broj: 65537
Poruke: 779

Sajt: www.remote-exploit.org


+34 Profil

icon Re: setovanje ip Cisco Switch bez konzole28.06.2007. u 09:45 - pre 204 meseci
Probaj da se nakacis preko aux porta ako ne mozes konzolno. Samo mi nije jasno zasto "ne moze" preko konzolnog. Do cega je problem? Jesi li procitao dokumentaciju za taj switch, jer nisu bas svi cisco sw. isti? Cisco Catalyst switchevi po defaultu imaju podignut http server za konfiguraciju preko weba, medjutim nisam siguran da li kad se kupi nov ima vec konfiguraciju na koju ip adresu mozes da se nakacis. I daj malo vise info, o kom se svicu radi, sta si uradio do sad, sta si pokusavao?
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: setovanje ip Cisco Switch bez konzole

[ Pregleda: 2759 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.