Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Virtuon problem

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Virtuon problem

[ Pregleda: 4789 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
195.250.117.*

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Virtuon problem31.07.2003. u 00:08 - pre 251 meseci
danas sam se cuo sa Reifeisen bankom u vezi virtuona ( sa pitanjem zasto ne radi na mestima gde je radila) i dobio sledeci odgovor:

- u 90 % slucajeva ljudi nemaju dovoljno novca na racunu -20 evra koji su uplaceni za otvaranje ne mogu se trositi

- problem kod promene oznake drzave YU i SiCG, napravljena je zbrka, mnogi merchanti nisu na vreme izmenjali

- problemi sa Telekomom, jer stalno nesto rade na cvoristima, nemaju stalni pristup itd

- nacionalni kod na kartici je austrijski ( a ne nas) pa posto su nam osavremenili centrale ostaje YU IP adresa i to isto pravi zbrku


ko koga ovde nemam pojma ali bitno je da ne radi:(
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: Virtuon problem06.08.2003. u 00:08 - pre 251 meseci
Jel kupovao neko skoro virtuonom preko 2checkout-a?
 
Odgovor na temu

MaRaToNcI
Dragan Galic MrVa
Beograd

Član broj: 164
Poruke: 805
195.250.117.*

ICQ: 25826629
Sajt: www.crumbgroup.com


Profil

icon Re: Virtuon problem06.08.2003. u 00:19 - pre 251 meseci
na 2checkoutu radi i na sajtovima koji traze CVV broj, evo sta napise 2co:

pri prijemu narudzbe:

High Risk Order Warning!!

The buyer appears to be in Unknown -- 2 letter code is EU but the billing country is Yugoslavia.
Buyer location: , , Unknown -- 2 letter code is EU

2Checkout.com recommends that you scrutinize this order very closely for possible fraud. Each merchant should make their own determination as to whether the order should be fulfilled. It is further recommended that this order not be fulfilled for 24 hours, to ensure that it was reviewed by the 2Checkout.com fraud department.
_____________________________________-
i posle provere:
The following order was manually reviewed by the 2Checkout Fraud Department and WAS NOT cancelled.

This DOES NOT mean that the order is not fraudulent. It simply means that the order was reviewed by a 2Checkout fraud analyst who determined there were no grounds to cancel the order immediately. The order may or may not be fraudulent, each vendor should investigate the order as necessary and determine for themselves according to their business model whether the order should be filled.

2Checkout Order Number: 8201473
Order Amount: $57.00
____________________________________-

kao sto sam vec naveo kara nas country code
 
Odgovor na temu

Vukan Karadžić
NS

Član broj: 4675
Poruke: 586
*.datanet.yu



+7 Profil

icon Re: Virtuon problem06.08.2003. u 00:34 - pre 251 meseci
OK.
Ostaje mi da se nadam da merchant nece biti previse sumnjicav.
... ili da se selim iz ovakve zemlje :)
 
Odgovor na temu

Freespirit

Član broj: 5666
Poruke: 107
*.225.EUnet.yu



Profil

icon Re: Virtuon problem08.08.2003. u 16:06 - pre 251 meseci
Virtuon kartica u poslednje vreme ima problema i sa kompanijom Go Daddy. Pricao sam sa predstavnicima Rajfajzen banke, oni kazu da znaju sta je problem i da nije do njih. Ne znaju kada ce biti resen. Ja sam im rekao sto ne nazovu direktno Go Daddy, ali mi je receno da se to tako ne radi! Poslali su im pismo i ko zna da li ce ista biti reseno, posto Go Daddy ima obicaj da kao odgovor na pitanja vezana za odbijanja kreditne kartice salje sablonsko pismo.

Da li bi mogao neko ko je iz USA da nazove i pita njihovu tehnicku podrsku da li znaju kada ce biti resen problem sa odbijanjem Visa Virtuon kartice i da li su uopste svesni da imaju problem s obzirom da najverovatnije koriste usluge neke kompanije koja ima svoj shopping cart? Jos jednom, pre je bilo sve OK!

Ako je neko spreman da ih nazove i pita ih u vezi ovog problema evo telefona gde mogu da se obrate, a posle sve da posalju na listu:

(480) 505-8877 Technical problems
(480) 505-8855 Billing problems
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Virtuon problem

[ Pregleda: 4789 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.