Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Microsoft ce pruzati FREE training u YU

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Microsoft ce pruzati FREE training u YU

[ Pregleda: 3430 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.tehnicom.net



Profil

icon Microsoft ce pruzati FREE training u YU17.09.2001. u 19:47 - pre 274 meseci
Sad sam gledao snimke onog TechEd-a (sto je MS odrzao sta-ti-ja-znam gde), i dok su ti snimci isli, voditeljka je pricala da ce Microsoft, osim postojecih komercijalnih training centara u YU, otvoriti i nove u kojima ce se pruzati besplatan training za MS proizvode za one koji zele 'to' da nauce i za one koji hoce da postanu predavaci (u ostalim training centrima ili na fakultetima, tako da ce moci i studentima da predaju).



Kao sto rekoh, bice besplatno, a bice i otvoren konkurs za one koji hoce training. Morace da obrazloze zasto, kako,itd... zele da steknu to znanje i onda ce se odabrati odredjeni broj onih koji ce moci za dz da se obucavaju (nisam nazalost cuo tacnu cifru).







Ima li vec zainteresovanih ?
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Microsoft ce pruzati FREE training u YU17.09.2001. u 19:51 - pre 274 meseci
Ocu ja ako ce da me spremaju za MCSD predavaca!
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Microsoft ce pruzati FREE training u YU17.09.2001. u 20:07 - pre 274 meseci
Polako, cek dok dodju... :)
Uostalom, koliko ce se tu ljudi prijaviti, ko zna dal' ce biti sanse...
Broj je ogranicen...
 
Odgovor na temu

Milan Aksic

Član broj: 412
Poruke: 1053
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Microsoft ce pruzati FREE training u YU17.09.2001. u 20:36 - pre 274 meseci
A da li moze negde da se nadje malo vise informacija o ovome, ili ti reci ako znas, npr. da li ce se ti centri otvarati samo u BG ili jos nekim vecim gradovima u YU?
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.tehnicom.net



Profil

icon Re: Microsoft ce pruzati FREE training u YU17.09.2001. u 20:49 - pre 274 meseci
Citat:
passanger je napisao:
A da li moze negde da se nadje malo vise informacija o ovome, ili ti reci ako znas, npr. da li ce se ti centri otvarati samo u BG ili jos nekim vecim gradovima u YU?



Hmm, ne, ne znam nista vise od onoga sto sam naveo gore.
Teta na TV-u nije nista vise rekla...
 
Odgovor na temu

Milan Aksic

Član broj: 412
Poruke: 1053
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Microsoft ce pruzati FREE training u YU18.09.2001. u 00:57 - pre 274 meseci
Nesto kao ima ovde o tome http://www.sk.co.yu/200109/skak01.html
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Microsoft ce pruzati FREE training u YU

[ Pregleda: 3430 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.