Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hp 2355 all in one - dopuna kertridža

[es] :: Ostali hardver :: hp 2355 all in one - dopuna kertridža

[ Pregleda: 3077 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drGoran
Vranje

Član broj: 144605
Poruke: 4
*.smin.itsisp.net.

Sajt: www.drgoran.com


Profil

icon hp 2355 all in one - dopuna kertridža21.06.2007. u 07:13 - pre 205 meseci
Imam hp 2355 multifunkcionalni štampač, i evo problema koji se javio: naime, posle punjenja kod ljudi koji imaju firmu za to, kertridž u boji je počeo da se ponaša tako, da je komp stalno izbacivao nešto kao "proverite i zamenite kertridž u boji", pa je prestala da radi crvena i plava, ostala je samo žuta boja, a zatim je nestala i ona ... Kada sam ga posle mnogo problema zamenio, i stavio novi, sve je radilo kako treba, automatski je uradio kalibraciju, i sada šljaka samo tako. Ono što mene interesuje je, ako neko zna, kako prevariti HP, i podmetnuti mu refilovan kertridž kao novi, i kako eventualno popraviti ako se nešto ovako ponovo desi. Hvala vam unapred.
 
Odgovor na temu

drGoran
Vranje

Član broj: 144605
Poruke: 4
*.smin.itsisp.net.

Sajt: www.drgoran.com


Profil

icon Re: hp 2355 all in one - dopuna kertridža26.06.2007. u 17:30 - pre 205 meseci
Da li je moguce da niko ne zna?
 
Odgovor na temu

pufta
Pozder Vladimir
tu i tamo uglavnom svugde
Kanjiza

Član broj: 69968
Poruke: 32
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: hp 2355 all in one - dopuna kertridža28.06.2007. u 23:37 - pre 204 meseci
Pozdrav!

Na zalost, verovatno to je pregorela elektronika na kertridzu, pa te zato obavestava o neispravnosti.

Kupis drugi i teraj, a sto se tice prevare da li si stavio njegov stari prazan ili refilovan, to nema veze, jer samo ti ne prikazuje realno stanje nivoa mastila. To ne moze da se resetuje.
 
Odgovor na temu

drGoran
Vranje

Član broj: 144605
Poruke: 4
*.smin.itsisp.net.

Sajt: www.drgoran.com


Profil

icon Re: hp 2355 all in one - dopuna kertridža09.07.2007. u 18:24 - pre 204 meseci
Procitao sam sve sto sam nasao na net-u o ovom stampacu i njegovim kertridzima, i nekoliko njih je pisalo da se moze refilovan prijaviti kao pun ako se nadju 3 prazna, jer stampac pamti 3 zadnja kertridza. Prazni se prijave, odstampa se test strana, koja naravno ne postoji, i tako 3 puta. posle toga refilovan poznaje kao noiv. Tako su daleko otisli, da prepoznaje po seriskom broju i da li je keretridzu prosao rok trajanja.
Tako, da sada meni treba da probam ovu varijantu, ako neko ima da proda, stari i neispravni HP 334 i HP 338 kertridzi.

Hvala svima.
 
Odgovor na temu

Ned123
Nenad Bošnjak
Senior System Administrator
PIXOMONDO Images
Stuttgart, Germany

Član broj: 64971
Poruke: 835
*.broadband.blic.net.

Sajt: www.linkedin.com/in/nenad..


+28 Profil

icon Re: hp 2355 all in one - dopuna kertridža10.07.2007. u 08:25 - pre 204 meseci
Nemam iskustva sa dotičnim štampačem, ali kod dotičnih kertridža se nivo boje ne može resetovati (čip je u kertridžu). Kertridži se inače itekako mogu dopunjavati (iz mog iskustva cca 4-5 puta), ali će nivo mastila uvijek ostati low.
Kod 336, 338, 342 i 343 ( za ostale ne znam), ne pali trik sa prekrivanjem kontakata ili 3 kertridža.
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: hp 2355 all in one - dopuna kertridža

[ Pregleda: 3077 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.