Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26770 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

5853366

Član broj: 149045
Poruke: 17
194.106.184.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 18:42 - pre 205 meseci
Vip ima anti-srpske reklame tj. pravilan izraz je TV ili radio spot, baner ili oglas, a ne reklama. Ako ne verujete potrazite u knjigama o marketingu i verovatno na ESu ima neka osoba kome je marketing struka i radi u istoj pa moze on da vam objasni.
Ako u Srpskom jeziku ne postoji izreka "Treca sreca" onda mi ovde nije korisnicko ime 5853366. Kada pricate sa nekom osobom (zbog posla, ljubavi itd.) zelite da vam vrme bude relativno da uzivate u razgovoru o bilo cemu (eto i slobode govora), a kada prekinete vezu da vas racun bude manje uvecan (za postpaid) odnosno da se manje kredita skine sa njega ukoliko ste prepaid. Zar svakom korisniku nije cilj da smanji svoje troskove?
A o parazitliku Vipa nad mt:s-om necu mnogo da se osvrcem sem jednog pitanja koje glasi: Zar mt:s kao drzavna kompanija koja se snabdeva iz budjeta Srbije nije "parazit" svih ljudi koji placaju PDV? Sta mislite sa kojim novcem su oni kupili opremu sigurno sa onim sto su ostvarili kao cist prihod, da ne bude zabune govorim o prvim godinama rada mt:s-a kada je ona kao i sada Vip negativno poslovala, a te pare je Vip dobio od svog vlasnika Mobilkoma Austrije, a mt:s kao deo Telekoma Srbije od budjeta tj. svih gradjanja koji su tada placali porez.
Kome smeta Vip smetaju i mobilni telefoni, a verovatno se veliki procenat vlasnika mobilnih aparata pre odreklo odlaska u bioskop (par vecih bioskopa cena 200din. u nekim terminima) nego dopune za mobilni. Vidim da korisnicima smeta Vip, jer su pre dobijali popust do 1.500din za reciklazu kod telenora, a najavom pocekta rada Vip-a uz reciklirani telefon telenor 24mes. postpais je vas za citavih 1din. A ovi drugi su pored c/p funkcija uveli lutriju uz novi prepaid broj. Da negovorim o novim tarifama koje su i mt:s i telenor uveli i smanjili cenu razgovora na oko 6din. (1minut+uspostava), zar bi toga bilo da ne dolazi Vip? Da bilo bi, ali kada to je pitanje.
Postovani draxium1972, zar mislite da jedna ozbiljna kompanije kakva je Vip tj. Mobilkom Austria ce zanemariti humanitarno delovanje. Mogu vam korisnici foruma iz Hrvatske preneti da smo pre par nedelja poklonili 2 mil.kuna za humanitarne projekte, a to je samo bila jedna u nizu akcija pomoci, jer je Mobilkom Austira drustveno odgovorna kompanija. Cak je i telenoru trebalo odredjeno vreme da osnuje svoju fondaciju sto je i ucinio 23. april 2007. (a telenor ne posluje od 23.4.2007. zar ne?) ako ne verujete procitajne na njihovom sajtu u delu o njima. Nisam primetio da ste vi napali telenor odmah sto nije pokrenuo ili poklonio sredstva humanitarnim organizacijama. Molim vas da nepravimo sada neku raspravu oko humanitarnih projekata vec vas pozivam da se ukljucite u neku od njih (npr. dajte krv) ili poklonite nesto.
 
Odgovor na temu

klaus985
Vlada Danilovic
Kragujevac

Član broj: 149422
Poruke: 27
91.150.109.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 18:52 - pre 205 meseci
e druze ja mislim da bi ti trebao da malo oladis sa pricom dok te ljudi ne zaborave na ovom forumu... mislim, radnik VIP-a koji daje info o cenama i pocetku rada, a pritom se nijedna od njegovih tvrdnji ne obistini... ja te ne shvatam ozbiljno uopste...
 
Odgovor na temu

5853366

Član broj: 149045
Poruke: 17
194.106.184.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 19:01 - pre 205 meseci
Citat:
klaus985: e druze ja mislim da bi ti trebao da malo oladis sa pricom dok te ljudi ne zaborave na ovom forumu... mislim, radnik VIP-a koji daje info o cenama i pocetku rada, a pritom se nijedna od njegovih tvrdnji ne obistini

A jel su objavljenje informacije koje nepotvrdjuju moje tvrdnje? nisu nema jos zvanicnih cena VIP-a, a za pocetak rada nisam nista napisao sem dacete biti obavesteni putem medija, sajta i SMSa ukoliko ste kupili vip prepaid kartucu? Ako Vam se nesvidja sto ja posecujem forum mozete da ignorisete moje poruke, jer dok postujem pravilnik ES foruma, ja sam ravnopravni clan bas kao i Vi. A da jel sam napisao da je to poslato obavestenje poslato svim medijima ili pojedinim i da sam naveo sta je u saopstenju da li info o cenama ili npr. kao sto jeste Politika objavila u svom broju "intervju" prvog coveka vipmobile-a.
Citat:
klaus985ja te ne shvatam ozbiljno uopste...

Svako ima pravo da o svakome misli sta hoce dok ne pocene da ga ugrozava. Ako sam Vas ja nekako ugrozio (a da nije pocetak rada vip-a i njegov uticaj na vas ukoliko ste "vezani" za telenor/mt:s) primite molim Vas moje javno izvinanje. Verovatno da sam Vas ugrozio moja poruka ili deo poruke u kojoj Vas ugrozavam neko od moderatora bi reagovao brisanjem iste/istog dela, a ja to nisam primetio.
Izvinjavam se moderatorima, moze se ova poruka prebaciti u moju predhodnu posto ovo nije chat, ali sam morao da odgovorim, a broj poruka na forumu mije ne vazan da li imao 1 ili 1mil.

[Ovu poruku je menjao 5853366 dana 20.06.2007. u 20:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

klaus985
Vlada Danilovic
Kragujevac

Član broj: 149422
Poruke: 27
91.150.109.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 19:05 - pre 205 meseci
ne... samo si nedelju rekao da ce VIPda preda obavestenja medijima i da ce biti objavljena u ponedeljak.. pa u ponedeljak da su mediji kasno primili pa da ce biti u utorak... u medjuvremenu iz vipa je clanu ovog foruma receo da samo par ljudi zna buduce cene, i da u svakom slucaju ova prica sa foruma koju si ispricao nema bas mnogo veze sa istinom
 
Odgovor na temu

alexandarilic
Beograd

Član broj: 55396
Poruke: 14
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 19:11 - pre 205 meseci
Ostavite na miru korisnika 5853366, nije kriv sve dok se ne dokaze suprotno :-) tj. cekamo ponudu Vip-a pa onda pricajte kako nista od toga nija bila istina (ja cu Prvi) i onda ga nemojte shvatati ozbiljno.
 
Odgovor na temu

klaus985
Vlada Danilovic
Kragujevac

Član broj: 149422
Poruke: 27
91.150.109.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 19:13 - pre 205 meseci
ja ga ni ne diram.. samo konstatujem
 
Odgovor na temu

Stijak
Beograd

Član broj: 97934
Poruke: 300
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.stijak.com


+37 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 19:26 - pre 205 meseci
Pici man jesi li gledao reklamu za Orbit žvake gdje na kraju vlasnik psa pojede hranu svog psa. Jesi li se zapitao da li nas to Orbit vređa aludirajući na to da Srbi jedu pseću hranu?
 
Odgovor na temu

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....20.06.2007. u 22:10 - pre 205 meseci
@klaus985

U potpunosti se slazem sa tobom u vezi 5853366. Ni ja takodje ne shvatam u kom on svetu zivi. Mozda je jadnicak konkurisao za posao u Vip-u pa ga nisu primili i to ga je toliko pogodilo da on to nije mogao da primi kao istinu, pa je sada u nekom tripu da je Vip-ov radnik :-) U svakom slucaju, normalno da ne verujem coveku cija ni jedna tvrdnja nije ostvarena. Mogu ja kao sto je on rekao da ignorisem njegove poruke, ali mi je glupo sto ima ljudi koji citaju njegove post-ove i veruju u to jer nisu upoznati sa njegovim prethodnim "insajderskim informacijama".
 
Odgovor na temu

mojo jojo

Član broj: 46227
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 08:04 - pre 205 meseci
Sve u svemu cim vi ovoliko raspravljate o reklami i Vip-u, cilj te iste reklame je postignut. A sto se tice vredjanja i provokacije putem reklama, jeste li vi ikad culi za Benetton?
 
Odgovor na temu

draxium1972
mita mitic
zuto brdo

Član broj: 149076
Poruke: 19
*.donet.co.yu.



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 08:58 - pre 205 meseci
zivi bili pa videli taj 01.07.,sve mi se cini da cemo sa vipom proci isto kao i sa digi tv,kao i sa jezdom i dafinom...

dobro su oni izanalizirali srbiju....lepo spakovali reklame....grunuli marketing da rano ranimo i ugrabimo 1000 din. bonusa,a sta posle,USKORO USKORO USKORO,da su iole ozbiljni i sigurni kad ce da krenu da rade,dali bi datum u barem jednoj reklami,a nemaju pojma ni oni sami...ovako samo navlace gnev ljudi koji su vodeci se reklamom da rano rane,stajali u redu za 1000 din.


@58..


...Postovani draxium1972, zar mislite da jedna ozbiljna kompanije kakva je Vip tj. Mobilkom Austria ce zanemariti humanitarno delovanje. Mogu vam korisnici foruma iz Hrvatske preneti da smo pre par nedelja poklonili 2 mil.kuna za humanitarne projekte, a to je samo bila jedna u nizu akcija pomoci, jer je Mobilkom Austira drustveno odgovorna kompanija. Cak je i telenoru trebalo odredjeno vreme da osnuje svoju fondaciju sto je i ucinio 23. april 2007. (a telenor ne posluje od 23.4.2007. zar ne?) ako ne verujete procitajne na njihovom sajtu u delu o njima. Nisam primetio da ste vi napali telenor odmah sto nije pokrenuo ili poklonio sredstva humanitarnim organizacijama. Molim vas da nepravimo sada neku raspravu oko humanitarnih projekata vec vas pozivam da se ukljucite u neku od njih (npr. dajte krv) ili poklonite nesto.




kad ste tako dobro informisani,molim odgovor..zasto kasnite sa radom?..odakle su stigle bs?...kakve ste probleme imali sa bia?...


da se razumemo,ne branim,niti napadam nijednog operatera,gledam da meni kao korisniku bude,sto jeftinije tarifiranje i sto veci broj dodatnih usluga,telenor me ne zanima jer su derikoze,mts me svaki mesec zakine za besplatne minute,ali posto nemam u blizini kor.servis reklamacija otpada,ali mi smeta kada vip nastupa kao oslobodilac(reklamna kampanja),nas niko ne primorava da koristimo usluge bilo kojeg operatera,tako da mi nije potrebna s;loboda govora,koju vip nudi,ali mi ne treba ni samsung za 1 din.kojeg cu kroz pretplatu(najnizu)da platim 100e,ne zelim ni da recikliram stari telefon,a posle da puknem na pretplati

samo zelim da krajni korisnici u srbiji vide nesto korisno od ta 3 operatera,a ne da se oni dogovore medjusobno,a mi opet na grabusimo...


[Ovu poruku je menjao draxium1972 dana 21.06.2007. u 10:14 GMT+1]
 
Odgovor na temu

alazovic
Aleksandar Lazovic
Kraljevo

Član broj: 29363
Poruke: 76
89.216.241.*

Sajt: www.kraljevo.com


Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 09:08 - pre 205 meseci
Citat:
5853366: Vip ima anti-srpske reklame tj. pravilan izraz je TV ili radio spot, baner ili oglas, a ne reklama. Ako ne verujete potrazite u knjigama o marketingu i verovatno na ESu ima neka osoba kome je marketing struka i radi u istoj pa moze on da vam objasni.
Ako u Srpskom jeziku ne postoji izreka "Treca sreca" onda mi ovde nije korisnicko ime 5853366.

Miloše, džaba se trudiš, reklame su defitivno katastrofalne Jel tebi maketing struka, živo me interesuje??? Ako jeste - neee'š se ti jeba najest od tog biznisa

Citat:
5853366:
A o parazitliku Vipa nad mt:s-om
koja se snabdeva iz budjeta Srbije
deo Telekoma Srbije od budjeta tj. svih gradjanja koji su tada placali porez.
Kome smeta Vip smetaju i mobilni telefoni,
najavom pocekta rada Vip-a uz reciklirani telefon telenor 24mes. postpais je vas za citavih 1din.
Da negovorim o novim tarifama
zar mislite da jedna ozbiljna kompanije kakva je Vip
ako ne verujete procitajne na njihovom sajtu
Molim vas da nepravimo sada neku raspravu

Baš si ga preterao - ovoliko grešaka u kucanju ne bi napravio ni đak šestak na polugodištu informatike... Za novog operatera bi od ključne važnosti bilo da ti prestaneš da ga zastupaš/štitiš!

Btw, užasno je ružan prizor u VIP radnji (Knez Mhajlova) ono "rasprodato" na izlogu... Ako je to marketing - neka im je sa srećom!
..............................
Life will find the way...
..............................
Dobrodosli u Kraljevo http://www.kraljevo.com , Garmin mapa Grčke http://adventure.kraljevo.com/greece
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 11:24 - pre 205 meseci
Draxium, misliš li da su prodajom 50000 kartica, ostvarili profit od 320
miliona evra? hmm?
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 11:41 - pre 205 meseci
Ne isplati se njima bre ljudi da se zezaju tako, glupo je poredjenje sa jezdom i dafinom, zaboga! Ako su vas ostetili za 100din nek im je na cast tih 100din.

Ja ipak mislim da su samo malo (vise) lose organizovani i da su imali nekih problema sa drzavom, pa da zato kasne.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

5853366

Član broj: 149045
Poruke: 17
194.106.184.*



Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 11:51 - pre 205 meseci
Citat:
draxium1972:zasto kasnite sa radom?..odakle su stigle bs?...kakve ste probleme imali sa bia?...i

Vip mobile d.o.o. ne kasni sa radom, jer da kasnimo i krsimo licencu RATEL bi reagovao. Bazne stanicu su stigle odakle su stigle, to korisnicima nije bitno, jer misim da je najbitnije imati kvalitetan signal koji zadovoljava korisnike. Sto se tice BIA-e nemogu da komentarisem mozete kontaktirati Poverenika za informacije Srbije pa vam on moze pomoci oko te informacije.
alazovicu, marketing mi nije struka, ali je Vip uveo novi pogled na marketing u Srbiju, jer za isti treba imati malo klikera i razmisliti sta je prava poruka tog marketinskog materijala mada cak i kada se dobro razmisli ne dodje se do pravog odgovora koji je marketing strucnjak hteo da kaze tajno.
 
Odgovor na temu

lord Vader

Član broj: 57936
Poruke: 757
217.65.192.*



+9 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 12:19 - pre 205 meseci
Citat:
Vip mobile d.o.o. ne kasni sa radom, jer da kasnimo i krsimo licencu RATEL bi reagovao

Ne bi to bio prvi put da se neko podmaže kod nas. Ne brinem se ja mnogo zbog toga. Šta je onda značio 1. jun u ugovoru?

Nego pročitao sam ovo negde:
Citat:
U ponedeljak ce biti dodatni javni info pa pratite medije i sajt.

ali ništa ne beše u medijima.
2 sxy 4 ma shirt
 
Odgovor na temu

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 12:57 - pre 205 meseci
E sad malo ja.
Prativši uputstva iz one vip knjižice, zezao sam se sa govornom pošto ovih
dana. Ranije ovih dana, kada bih ukucao 0617777, dobio sam poruku da
izabrani broj nije dozvoljen. Danas kucao ja 06177134xxxx, kad mi sistem
kaže da ostavim poruku. ja pre nego što ću ostaviti poruku ponesen
iskustvima govornih pošta na daljinu, zviznem tarabu. "Unesite vašu lozinku
i pritisnite tastar taraba". Ja lepo unesem lozinku, 0000, jer je ta lozinka
početna u Hr, i sistem mi kaže da nemam novih poruka. Malo sam prčkao po
podešavanjima, zaključio da postoje još uvek neke smetnje, tojest neka
šuštanja u pauzama, i tako. Onda sam ostavio sam sebi poruku, ubacio vip
karticu gde me je dočekao sms, da imam govornu poruku.
Govornu poruku sam preslušao takođe sa fiksnog telefona, Sve u svemu, ima
još malo nedostataka, jer se identifikacija pošiljaoca čita kao
038127xxxxxx.
 
Odgovor na temu

221b
Beograd

Član broj: 147945
Poruke: 43
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....21.06.2007. u 13:32 - pre 205 meseci
@agasoft
To je upravo ono o cemu sam pitao korisnicki servis vip-a ali su se pravili ludi! Ne ide sms ili voice-mail iz m:ts-a kao roaming partnera u Hr pa iz njihovog centra nazad u Srb, vec su oni postavili svu neophodnu opremu. Navodno im je sms centar vec postavljen a ostalo mms, voicemail itd. se soptavlja svekog dana. Nije nego, su isto kao i m:ts u Mne prebacili postojecu (mali deo) iz Hr u Srb.

@5853366
Ne daj se, ali zasto lepo ne kazes ako znas nesto o tehnickim detaljima? Bio si u Svedskoj. Ako nisi zaduzen za marketig onda si isao na obuku za rad ne nekom od sistema. Ericsson ili NokiaSiemens. Sta je od opreme postavljeno i od kog dobavljaca. Nemoj samo floskule, sirimo se svakog dana, imamo najsavremeniju opremu iz svakog segmenta... Pa onda recite koju u kom segmentu.... Necu preci sa Telenora na Vip ako koristite Comverese. Gde je sada g-din @soma da mi prigovori? Ericsson drzi oko 70% trzista u evropi u segmentu opreme. Sto se tice svega gore navedenog i ranije napisanog u drugim temama, dao si sve od sebe i vise nego dovoljno, sto se nekim clanovim ne dopada, da ne kazem nesto drugo.
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
*.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....29.06.2007. u 15:40 - pre 204 meseci
Citat:
@draxium1972: ... nas niko ne primorava da koristimo usluge bilo kojeg operatera, tako da mi nije potrebna sloboda govora,koju vip nudi ...

Dobro rezonovanje. :)
Što samo govori da nam niko ni do sada nije zabranjivao, ometao i nadasve zabranjivao da bilo šta govorimo u plastičnu slušalicu.
Opet se iz ovoga izvlači da je dotična reklama "Dugo smo čekali slobodu govora" uvredljivo-podrugljivi pokušaj da se dodvore jedino nekome sa slabim moždanim vijugama u Srbiji ....
Ili ti kako neki tvrde mladjoj srpskoj populaciji koja kao beži iz okvira nekog lažnog patriotizma ili ti dosadašnjeg državnog uredjenja gde su glavnu reč vodili diktatori, bie, udbe i ostale tajne službe ... Samo gde to beži?!? U svet opojnih sredstava koje im razum bacaju na drugu stranu duge?!? Takvima sigurno ovakve reklame ne smetaju!

Na kraju krajeva, baš videsmo koliku to "slobodu govora" zaista nudi ili je bar pokušao da nudi Vip time što je želeo da ide preko strane države i time da je čak i zvanično reagovala Srpska Bezbedonosno Informativna Agencija i zabranila im takvo delovanje što je i dovelo do kašnjenja u početku rada dotičnih. Ima tekst o tome čak i na ovom forumu: http://www.elitesecurity.org/t255377-7#1594245
I još se pozivaju na kojekakve "slobode" u reklamama?!?

Još nešto: da li pod tom "slobodom govora" podrazumevaju i laž kao sredstvo manipulacije?!? Ako se uzme u obzir smešna i opet uvredljiva tvrdnja gospode iz Vip-a

"Istraživanje tržišta je pokazalo da su građani Srbije izabrali ovaj brend kao brend koji im se najviše svideo i koji, po njihovom mišljenju, najviše odgovara karakteru novog mobilnog operatera."

Gde su to gradjani Srbije uopšte nešto imali prilike da izaberu o odluče u vezi sa novim mobilnim operaterom pa čak i imenom mreže?!? U Hrvatskoj možda???


Pored svega navedenog gore, vidim da su neki poput @agasoft već koristili usluge govorne pošte Vip-a, dobijaju kartice na poklone i razne reklamne sadržaje tj., pohvalnice iz Vip-a zbog kako sami kažu dobrih sugestija?!?
Izgleda da ta "sloboda govora" ipak nije "slobodna" za sve već ...?!?
 
Odgovor na temu

Milan Ogrizovic
Milan Ogrizovic
Jakovo

Član broj: 9789
Poruke: 281
*.adsl.sezampro.yu.

Sajt: www.ogrizovic.com


+2 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....01.07.2007. u 16:15 - pre 204 meseci
a jel ti ikad palo na pamet da se ta sloboda govora odnosi na cenu razgovora a ne kao sto ti pravis teorije o zaverama i vredjanu naroda etc...
gomila ljudi sebi ne moze da dopusti da prica duze od minute jer uplacuju kredit po 100 -200 din mesecno
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.85.*



+3 Profil

icon Re: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....02.07.2007. u 16:39 - pre 204 meseci
Citat:
Milan Ogrizovic: a jel ti ikad palo na pamet da se ta sloboda govora odnosi na cenu razgovora a ne kao sto ti pravis teorije o zaverama i vredjanu naroda etc...
gomila ljudi sebi ne moze da dopusti da prica duze od minute jer uplacuju kredit po 100 -200 din mesecno

Uzimao sam i ja to u obzir, i moje kolege i prijatelji sa kojima sam raspravljao o ovome, .... ali uvek smo se vraćali na ono što sam već napisao u prvom postu i to samo zbog toga što recimo oni već imaju svoje reklame u kojima potenciraju baš na toj niskoj ceni i dužini govora koju će navodno doneti i one su:
-Vreme je relativno, kod nas košta manje!
-Imate pravo da ćutite, ali sve što kažete platite manje!
-Smanjite troškove, ne razgovore!

Jedine sporne reklame koje ne govore o niskim cenama razgovora i reklame o kojima ja pokušavam ovde da povedem neku normalnu raspravu su:
-Dugo smo čekali slobodu govora!
-Treća sreća


Mislim da sam svoje mišljenje dao i o jednoj i o drugoj i nema potrebe da se ponavljam?!?
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Agresivna reklamna kampanja Vip-a ....

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 26770 | Odgovora: 99 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.