Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 32610 | Odgovora: 116 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone20.07.2007. u 21:39 - pre 203 meseci
>
Verovatno si dobila Samsung C-140, "poklonu se u zube ne gleda"
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

mitarbosnjak

Član broj: 99856
Poruke: 22
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone20.07.2007. u 22:10 - pre 203 meseci
Citat:
Kiki_theTanja: e pozz svima...evo mene pozvali danas,ali su me probudili i sad ne mogu da se setim kojji sam fon dobila :)
tako da ako neko zna kako to mogu da proverim,nek javi.


A kada su te zvali? Cuo sam da obicno zovu izmedju 10 i 12h.
 
Odgovor na temu

Medeno
Beograd

Član broj: 150405
Poruke: 15
80.93.242.*

Sajt: www.zoki.com/games


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 21:41 - pre 203 meseci
a šta je definitivno...do kog datuma zovu?
Sad mi je jasno čemu erase... grrrr

Najbolja ponuda web hostinga
www.oklop.com

Online igre :)
www.zoki.com/games
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 21:52 - pre 203 meseci
>
Pregledaj forum i videćeš :)
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

Medeno
Beograd

Član broj: 150405
Poruke: 15
80.93.242.*

Sajt: www.zoki.com/games


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 22:26 - pre 203 meseci
ufff.....teški ste za saradanju...gledala sam naravno..... 31.07. ili 31.08. ..... koji od ta dva? a negde se pominje i 31.09.
Sad mi je jasno čemu erase... grrrr

Najbolja ponuda web hostinga
www.oklop.com

Online igre :)
www.zoki.com/games
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 22:33 - pre 203 meseci
>
31.08.2007.
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

Medeno
Beograd

Član broj: 150405
Poruke: 15
80.93.242.*

Sajt: www.zoki.com/games


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 22:39 - pre 203 meseci
zahvaljujem :)
Sad mi je jasno čemu erase... grrrr

Najbolja ponuda web hostinga
www.oklop.com

Online igre :)
www.zoki.com/games
 
Odgovor na temu

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone22.07.2007. u 23:06 - pre 203 meseci
Citat:
meda011: >
31.08.2007.


Sta su to sada produzili???
Zar nije bilo 15-31.7 ???Tacno prave majmune od ljudi,TERAJU ljude da drze kartice u telefonu da bi MOZDA dobili telefon!P.S. Nemoj neko da mi kaze,da se pravi pametan,posto vidim da ovde ima takvih,pa da napise"niko tebe ne tera da ti drzis karticu",jer ko je zadovoljan cenama i uslugom kad je mts jeftiniji(ne racunajuci ovo dupliranje kredita do 2000din pa dovidjenja),ako ne izadju sa nekim paketima dzabe su dvali tolike pare za licencu,kad nece imati korisnike!!!
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 19:18 - pre 203 meseci
U oglasu u "Politici" gde je Vip mobile d.o.o. objavio pravila o igri na sreću koju organizuje (što je inače po Zakonu o igrama na sreću bio i dužan da uradi) navedeno je da će svaki 50. korisnik koji je aktivirao njihovu karticu među prvih 50.000 biti pozivan u periodu od 15.7.2007. do 31.7.2007. godine da bi mu bilo saopteno da je dobio nagradu, i koju.

Ja nigde nism video da je taj period produžen. Ko jeste, molim da navede izvor.
( /)
( . .)
C('')('')
 
Odgovor na temu

enes
BG-YUG

Član broj: 25814
Poruke: 506
*.ptt.yu.

Sajt: www.exyuteam.org


+4 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 21:28 - pre 203 meseci
I koliko ja znam rok je kraj ovog meseca (31.07.2007.)..... mada je moj info samo rekla-kazala.... priznajem
 
Odgovor na temu

Medeno
Beograd

Član broj: 150405
Poruke: 15
80.93.242.*

Sajt: www.zoki.com/games


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 21:41 - pre 203 meseci
eto...opet se ne zna do kada traje igra....grrrr....

a zna li neko kolika je cena jedna impulsa? jer....ja nikako da potrošim onu hiljadu... :D
Sad mi je jasno čemu erase... grrrr

Najbolja ponuda web hostinga
www.oklop.com

Online igre :)
www.zoki.com/games
 
Odgovor na temu

enes
BG-YUG

Član broj: 25814
Poruke: 506
*.ptt.yu.

Sajt: www.exyuteam.org


+4 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 21:58 - pre 203 meseci
Mislim da je kraj 31.07.2007. (besmisleno je da traje duze).....

Sto se cene tice to se zna...... 4,9 din/min + PDV. E sad, ako hoces BAS TACNO, uspostava veze je 1,5 din + PDV, onda PRVI MINUT se obracuna ODMAH (bez obzira da li si pricao 3 sec. ili 59 sec.) a nakon isteka prvog minuta, obracunava se vreme price u sekundama...

Primer 1: pricao si 3 sec. - 1,5 din (uspostava veze) + 4,9 din i na sve to dodaj PDV
Primer 2: pricao si 59 sec. - ISTO KAO I GORE!!!!!
Primer 3: pricao si 1 min i 30 sec. - 1,5 din (uspostava veze) + 7,35 din i na sve to dodaj PDV

Nadam se da je sada jasno.....
 
Odgovor na temu

Medeno
Beograd

Član broj: 150405
Poruke: 15
80.93.242.*

Sajt: www.zoki.com/games


Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 22:00 - pre 203 meseci
hvala
Sad mi je jasno čemu erase... grrrr

Najbolja ponuda web hostinga
www.oklop.com

Online igre :)
www.zoki.com/games
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 22:15 - pre 203 meseci
Citat:
Igorn: Sta su to sada produzili???
Zar nije bilo 15-31.7 ???Tacno prave majmune od ljudi,TERAJU ljude da drze kartice u telefonu da bi MOZDA dobili telefon!P.S. Nemoj neko da mi kaze,da se pravi pametan,posto vidim da ovde ima takvih,pa da napise"niko tebe ne tera da ti drzis karticu"

Niko tebe ne tera da drzis karticu.

Da li Lutrija Srbije pravi majmune od ljudi jer ih tera da zaokruzuju brojeve na listicima da bi dobili 7-cu.

Zasto bi ti poklonili telefon ako ne koristis njihovu mrezu?Zelis da ti poklone telefon da bi ga koristio u drugoj mrezi??
Ako nisi zadovoljan nemoj drzati karticu VIP-a,nego koristi onu mrezu koja ti najvise odgovara......prosto ko pasulj.


 
Odgovor na temu

Igorn
(BG)-YUGOSLAVIJA FOREVER

Član broj: 40144
Poruke: 273
*.adsl.verat.net.

Sajt: www.google.rs


+4 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 23:14 - pre 203 meseci
Citat:
pitikovski: Niko tebe ne tera da drzis karticu.

Da li Lutrija Srbije pravi majmune od ljudi jer ih tera da zaokruzuju brojeve na listicima da bi dobili 7-cu.

Zasto bi ti poklonili telefon ako ne koristis njihovu mrezu?Zelis da ti poklone telefon da bi ga koristio u drugoj mrezi??
Ako nisi zadovoljan nemoj drzati karticu VIP-a,nego koristi onu mrezu koja ti najvise odgovara......prosto ko pasulj.


Kao i sto rekoh ovaj forum uopste je pun pametnjakovica,koji i ne citaju postove nego samo...i pokusajaju da provociraju,ali...prijatno Vam sa takvima!
"Remember to keep yourself alive,there is nothing more important than that"
*Afeni Shakur*

"Ko nema u gaćama ima u kućištu"
*Igorn*
 
Odgovor na temu

pitikovski

Član broj: 116407
Poruke: 263
*.adsl-2.sezampro.yu.



+19 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone23.07.2007. u 23:43 - pre 203 meseci
Citat:
Igorn: Kao i sto rekoh ovaj forum uopste je pun pametnjakovica,koji i ne citaju postove nego samo...i pokusajaju da provociraju,ali...prijatno Vam sa takvima!

Nikakvo provociranje i nikakav uvredljiv odgovor na tvoj post nisam napisao,samo jedno logicno razmisljanje koje ti izgleda ne mozes da prihvatis,jer ne zelis da drzis VIP karticu u telefonu a zelis da dobijes telefon od njih.Mozda gresim ali tako mi deluje iz tvog prethodnog posta.

Procitao sam sta si napisao :"Nemoj neko da mi kaze,da se pravi pametan,posto vidim da ovde ima takvih,pa da napise"niko tebe ne tera da ti drzis karticu"
i izvini sto sam se drznuo da ti odgovorim sa :"Niko tebe ne tera da drzis karticu". .....eeeee svasta!!! :)))
 
Odgovor na temu

Urkelele
Sistem Administrator

Član broj: 21350
Poruke: 516
*.medianis.net.



+141 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone24.07.2007. u 08:20 - pre 203 meseci
aaaaaaaaa... zato ja jos nisam dobio 7-icu na lotou - zato sto jos nisam ni jedan listic popunio... grrrrr... sram ih bilo, hocu sedmicu!!!

Nije brate da te teraju nego su jednostavno uveli neko pravilo "da svako ko je dostupan u tom trenutku kada ga pozovu dobice telefon" (ne znam odakle mi ovaj citat al' nema veze )

I jedan mali offtopic cisto da vam priblizim problematiku...

Dogovorim se ja sa covekom da ga sutra nazovem da mu zavrsim neki pos'o. I tako dodje to sutra, ja ga zovem on nedostupan... mislim, briga me, dogovorili smo se, tvoja stvar sto si bio nedostupan. I on se posle naljuti sto mu nisam zavrsio isti.... Bzv...

Pozdrav
qq meni, ja da sam normalan pored vas bih poludeo!
Tek sad znam koliko ne znam...
 
Odgovor na temu

miroo
Čačak

Član broj: 23907
Poruke: 173
*.beobug.com.



+6 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone24.07.2007. u 14:58 - pre 203 meseci
Citat:
Urkelele: aaaaaaaaa... zato ja jos nisam dobio 7-icu na lotou - zato sto jos nisam ni jedan listic popunio... grrrrr... sram ih bilo, hocu sedmicu!!! :D:D:D

Nije brate da te teraju nego su jednostavno uveli neko pravilo "da svako ko je dostupan u tom trenutku kada ga pozovu dobice telefon" (ne znam odakle mi ovaj citat al' nema veze :))

I jedan mali offtopic cisto da vam priblizim problematiku...

Dogovorim se ja sa covekom da ga sutra nazovem da mu zavrsim neki pos'o. I tako dodje to sutra, ja ga zovem on nedostupan... mislim, briga me, dogovorili smo se, tvoja stvar sto si bio nedostupan. I on se posle naljuti sto mu nisam zavrsio isti.... Bzv...

Pozdrav


Upravo tako ili mozda moze i ovako:

Ja popunio listic uplatio Loto i pogodio 7-icu. Nazalost nisam imao struje i nisam gledao izvlacenje i sta bi, neko drugi dobio lovu a ja .... mislim, bez veze...

Pozz...

 
Odgovor na temu

dejan
Beograd

Član broj: 909
Poruke: 388
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone25.07.2007. u 11:24 - pre 203 meseci
I mene zvali prosli utorak i dobio sam C140... ove nedelje bi valjda trebalo da urucuju...
 
Odgovor na temu

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone25.07.2007. u 23:12 - pre 203 meseci
>
Da li je iko dobio telefon u ruke, ili su bila samo obavestenja da ce nas
kontaktirati osoblje DHL-a
MT:S imate pare
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: Informacije o nagradnoj igri Vip-a u kojoj ce deliti telefone

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 32610 | Odgovora: 116 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.