Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako u photoshopu napravit slijedeće

[es] :: Rasterska grafika :: Kako u photoshopu napravit slijedeće

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

blilic2

Član broj: 74805
Poruke: 288
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Kako u photoshopu napravit slijedeće12.06.2007. u 14:09 - pre 204 meseci
Kako u photoshopu napravit slijedece otvorit par slika i da ih on sam spoji jednu do druge da bude jedna cjelina tj. jedna slika?
Čuo sam da se može samo ne znam kako.
 
Odgovor na temu

sheep
John MaliK13
RIJEKA

Član broj: 54459
Poruke: 257
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Kako u photoshopu napravit slijedeće14.06.2007. u 14:16 - pre 204 meseci
pa to bi se moglo pomocu "action-a" u photoshopu. Otvori slike koje zelis spojiti (3 pretpostavljam) i otvori jenu praznu stranicu na kojoj ces ih spojit. nakon toga otvori prozorcic actions i klikni record. nakon toga sliku po sliku prebaci u onu praznu stranicu jednu do druge ili kako vec zelis i nakon toga cropaj ako je potrbno te zatim klikni stop, za zavrsetak postupka. Samo je problem ako su sljedece tri slike koje hoces spojit razlicitih dimenzija i rezolucije, doci ce do drugacijeg rezultata...
- Time is our best teacher, but unfortunatly it kill's all of his students! -
 
Odgovor na temu

NatasaBG
Natasa Popovic
Beograd

Član broj: 52397
Poruke: 38
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kako u photoshopu napravit slijedeće14.06.2007. u 14:22 - pre 204 meseci
Nisi baš jasno postavio pitanje. Hoćeš da praviš panoramu ili samo da postaviš slike jednu do druge? Ako je ovo prvo, jedan od načina je da otvoriš slike koje hoćeš da spojiš, pa ideš na File i izabereš Automet - Photomerge... A ako je ovo drugo, idi na File - Automate - Contact Sheet II. To je ukratko, pošto ne znam šta konkretno hoćeš.
 
Odgovor na temu

blilic2

Član broj: 74805
Poruke: 288
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Kako u photoshopu napravit slijedeće14.06.2007. u 16:24 - pre 204 meseci
Hvala Vam radio sam po Natašinom i uspio sam zahvaljujem.
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: Kako u photoshopu napravit slijedeće

[ Pregleda: 2695 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.