Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Front panel dzek za slusalice i mikrofon

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Front panel dzek za slusalice i mikrofon

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Front panel dzek za slusalice i mikrofon10.06.2007. u 21:54 - pre 205 meseci
Imam plocu Asus P5B-E. Na kucistu imam prikljucke za sluske i mikrofon koji NE RADE na Audigy LS-u kojeg imam. Vidim da nijedan kabl nije povezan za LS. Da li je uopste moguce da povezem kablom ovu muzicku i front panel na kucistu i da mi sluske i mikrofon rade kada ih ubodem u kuciste? Ili front panel moze da radi samo na integrusi???

U BIOS-u imam opciju FRONT PANEL SUPPORT TYPE pa mi je tu dato AC97 i HD AUDIO ??? Koja je razlika, sta je sta? Sta god da stavim, dobijem novi hardver u Device Manager-u. To je ocigledno integrusa. Sta da stavim od ova dva?

Da li mogu da imam i integrusu i LS u isto vreme i da onda na integrusi koristim mikrofon i sluske ako ne moze drugacije? Je l' onda iz Control Panel-a biram koju cu?
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

CooLa
Sibin Grašić
SysAdmin
Beograd

Član broj: 57939
Poruke: 698
77.46.253.*

Sajt: etfovac.com


+4 Profil

icon Re: Front panel dzek za slusalice i mikrofon10.06.2007. u 23:08 - pre 205 meseci
Mozes, i da iz CP-a biras koju ces da koristis. Ja npr koristim jednu sebi za igrice (integrale+sluske) a na drugoj keva slusa zvuk sa TV kartice!
Pitaj decka zasto ga zovu Gojko Sisa
 
Odgovor na temu

Ka2
Beograd

Član broj: 68774
Poruke: 981
*.dynamic.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Front panel dzek za slusalice i mikrofon11.06.2007. u 00:24 - pre 205 meseci
Super, radi i meni tako ali i dalje mi ne radi front panel dzek, ocigledno ili nije lepo povezan ili ja to ne znam da uradim kako treba... nije mi jasna opcija u BIOS-u a i ima neka opcija u samim drajverima kao za taj neki front panel i onda se kao pojavi u CP - Sounds... jos neki treci "uredjaj" ali ja kada kliknem na njega nema zvuka i dalje mada i ne bi trebalo da ja nista tu biram nego da mi bude svejedno da li cu da utaknem pozadi u plocu ili napred u front panel.

Ali nema veze, iovako je super, to je ono sto sam zeleo a ne da se zavlacim iza kucista svaki put kada menjam sluske/zvucnike.

I u BIOS-u mi i dalje nije jasno sta je HD AUDIO a sta AC97 sto moze da se menja u opciji za FRONT PANEL SUPPORT TYPE...
Hyundai i30 1.4
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Moderator
Član broj: 802
Poruke: 6610
*.smin.sezampro.yu.



+536 Profil

icon Re: Front panel dzek za slusalice i mikrofon11.06.2007. u 21:44 - pre 205 meseci
Taj front panel neće raditi sa audigy karticom. Kraj priče.

Pročitaj uputstvo od ploče. Pretpostavka je da tu biraš kakav je konektor na kućištu (HD i AC97 se razlikuju). I da li je taj konektor uboden na ploču na pravo mesto?
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Front panel dzek za slusalice i mikrofon08.08.2007. u 18:13 - pre 203 meseci
Pozdrav,

I ja imam potpuno isti problem. Front Panel mi ne radi ( ima dzek za slusalice i mic. ). Takodje mi ne rade ni prednja dva USB prikljucka .... Imam Realtek HD Audio Karticu. Dal neko zna kako da sredim ovo ?? Trazio sam po netu, ali nisam nikako uspeo da nadjem resenje...

Hvala unapred,

Mihailo Joksimovic
 
Odgovor na temu

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Front panel dzek za slusalice i mikrofon

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.