Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...

[es] :: Muzička produkcija :: Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...

[ Pregleda: 2399 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anel_np
Naim Rasljanin
Cacak

Član broj: 119020
Poruke: 70
77.46.252.*



Profil

icon Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...07.06.2007. u 19:22 - pre 205 meseci
PoZzz

Da pocnem

Zavrsio sam osnovnu muzicku skolu za klavir... Kupio sam akusticnu gitaru, pa me zanima da li ima neke sanse da sam kuci naucim da je sviram tj. da li ima neki program sajt ili slicno na kome mogu poceti od nule... Sto se tice Teorije,nota,lestvica utd. Znam sve o njima


Hvala Unapred
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
..ubr07.dals.blueyonder.co.uk.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...07.06.2007. u 19:46 - pre 205 meseci
ako vec imas znanje o muzickoj teoriji dobar deo posla si zavrsio. mozes da potrazis sajtove sa lekcijama, skalama i tabulaturama, ali mislim da je najbolje da ipak zbog pocetnickih gresaka pri drzanju gitare, radu prstiju i sl potrazis neke casove. makar nekoliko da se uhodas dok neko gleda i ispravlja ti standardne greske, koje sam neces videti sa programom ili sajtom za ucenje.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.250.*



+7 Profil

icon Re: Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...08.06.2007. u 01:35 - pre 205 meseci
Potrazi care od nekog drugara, neku video shkolu. To ti je najbolje za pochetak. Recimo, trazi Dzon Petrucija.
TO je gitarista iz Dream Theater-a. Ne samo shto je chovek "marsovac" u pozitivnom smislu, nego josh ima lepu technu i laganu spiku uz to, za razliku od debelog svinjarka Yngvi Malmsteen-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Pocetnik Gitare sa predznanjem o teoriji...

[ Pregleda: 2399 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.