Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi voip program www.12voip.com

[es] :: VoIP :: Novi voip program www.12voip.com

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23539 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com24.07.2007. u 15:09 - pre 204 meseci
... May the force be with you Kazo1 Skywalker, that is your destiny!
> Sorry, sad i mene buni :)

:) Pa to. Zato mi i treba neko ko koristi baš 12voip da potvrdi
to ili ne.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

mmmilan
beograd

Član broj: 61407
Poruke: 374
*.ikomline.net.



+38 Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com04.08.2007. u 18:53 - pre 203 meseci
zanima me da li je neko uplacivao voip kredit preko http://voip.belgradeonline.net/ i kakva su iskustva?
Da li neko zna nekog drugog resellera za Betamax?
Ovi uzimaju 30% provizije sto mi se cini da je puno s obzirom da se u Srbiji moze naci reseller za skype koji ne uzima procenat uopste.
Da li neko moze da potvrdi da je cena za fiksnu tel u srbiji stvarno 0.02evra kako pise na 12voip-u?
Skajp je ok, koristim ga ali ovo ne neuporedivo povoljnije, jedino ta uplata iz srbije....
they killed kenny
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com04.08.2007. u 22:01 - pre 203 meseci
Reselleri u prosijeku uzimaju od 20 do 30% provizije, i to je sasvim ok. Znam da zvuci puno, no gledaj to ovako. Prvo , neko se potrudio da postane reseller. Neko za tebe uplacuje i reskira svoj novac, koji je daleko i jos jedanput daleko veci od 5 ili 10 eura koliko prosjecni korisnik uplacuje. Tebe ko korisnika nije briga za bankovne transfere, cijene istih i slicne stvari koje reseller odradi da bi zaradio neku sitnu lovu.
Mozes uplatiti sam preko neke kreditne kartice pa onda imas minimalnu ili nikakvu proviziju i ne treba ti reseller.
Bas sam neki dan razgovarao o tome kako smo mi u pravilu uvijek nezadovoljni. Vidi, uplatis , recimo 13 eura i pricas beskrajno puno sa zemljama koje ovako ni u ludilu nebi nazvao duze od 30 sekundi i onad smo nezadovoljni je smo morali uplatiti tih 13 ili 6,5 eura i pricali smo besplatno samo 60 dana... :) Bestidnici...Lopovi...Pljackasi... Pljuv...pljuv... :)
Skype je skup. Naplacuju konekciju, a tarife su im daleko vece nego na bilo kojem Betamaxovom programu. Skype je dobar za pricanje PC-PC ali za drugo bas i ne.
12voip i JustVoip imaju cijenu od 2 ct/min za Srbiju i rade sasvim ok. Do nedavno je Justvoip imao cijenu od 1 ct/min.
A sto se tice uplate iz Srbije.... Uplati kod mene u Hrvatskoj :)
Salim se... Vidio sam da u Srbiji imate mislim 18 Resellera, pa valjda ces naci nekog ko ce ti uplatiti. Neki od njih posjecuju ovaj forum pa dogovori sa njima.
Ako trebas jos informacija o Betamaxovim voip programima samo se ti javi ili (malo reklame) pogledaj na www.freevoiphr.com :)
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com04.08.2007. u 22:51 - pre 203 meseci
... May the force be with you mmmilan Skywalker, that is your destiny!
> zanima me da li je neko uplacivao voip kredit preko
> (http://voip.belgradeonline.net/: http://voip.belgradeonline.net/ ) i
> kakva su iskustva?

Ja sam uplatio dva puta tu. Sve ok, pošalješ čoveku kopiju
uplatnice na mail i odmah ti leže kredit, bez obzira što čoveku pare još
nisu legle na račun.

Moja preporuka.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

mmmilan
beograd

Član broj: 61407
Poruke: 374
*.ikomline.net.



+38 Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com05.08.2007. u 10:26 - pre 203 meseci
hvala svima na odgovoru. videcu da uplatim u ponedeljak 13 evra
they killed kenny
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com08.08.2007. u 16:27 - pre 203 meseci
Bachi, provjereno za 12voip.

Da bi poziv bio besplatan, stvarno se mora broj dodati u kontakt listu inace naplacuju 3ct/min :(
Pozdrav
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com12.08.2007. u 09:22 - pre 203 meseci
... May the force be with you Kazo1 Skywalker, that is your destiny!
> Bachi, provjereno za 12voip. Da bi poziv bio besplatan, stvarno se
> mora broj dodati u kontakt listu inace naplacuju 3ct/min :(

Hvala. Kakvi mentoli. :))) A još su i ladno razdvojili kupovinu
kredita. Sad posebno kupuješ besplatne dane, a posebno kredit. :slap:
Tako da - držim se justvoipa kao najbolje rešenje za Srbiju.
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

bn_vet
Wien

Član broj: 154007
Poruke: 2
*.5.11.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com13.08.2007. u 21:59 - pre 203 meseci
koristim 12voip oko 2meseca i potpuno sam zadovoljan, inace zivim u austriji, kredit dopunjavam preko online banking-a, sve funkcionise bez bilo kakvih problema, cak su mi ponudili da postanem reseller, ali sam odbio :)

malo mi smeta zato sto nema podrsku za sip jer imam usb bezicni telefon, pa moram da pozivam i prekidam razgovor sa kompjutera, ali sve u svemu u odnosu na cenu razgovora 12voip je sasvim OK
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com15.08.2007. u 23:44 - pre 203 meseci
Citat:
bn_vet: koristim 12voip oko 2meseca i potpuno sam zadovoljan, inace zivim u austriji, kredit dopunjavam preko online banking-a, sve funkcionise bez bilo kakvih problema, cak su mi ponudili da postanem reseller, ali sam odbio :)

malo mi smeta zato sto nema podrsku za sip jer imam usb bezicni telefon, pa moram da pozivam i prekidam razgovor sa kompjutera, ali sve u svemu u odnosu na cenu razgovora 12voip je sasvim OK



Stvar navike :)
12voip....malo su mi jos nestabilni sa cijenama, kao i dialnow koji doduse bas i ne radi kao ostali programi nego koristi accesnumber za pozive.
Pa onda ta gnjavaza oko spremanja brojeva u contacts....da bi mogao koristiti free uslugu....
Ima on sigurno svoje kvalitete.... :)
Meni osobno se jedino dopada sto je HR besplatna 300min.

 
Odgovor na temu

DrSale
USA

Član broj: 37820
Poruke: 139
*.mayo.edu.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com16.08.2007. u 18:21 - pre 203 meseci
@Kazo1 i ....gnjavaza oko spremanja brojeva u contacts....

i mene je to nerviralo sto sam iznova morao da ubacujem iste brojeve u kontakte, kad god promenim klon. prvo sam koristion internetcalls, pa voipstunt, pa 12voip i sada just voip. medjutim poslednji put sam shvatio da je moguce sacuvati (exportovati) listu kontakata iz jednog programa, i onda importovati u drugi. Na primer, u 12voip-u sam imao preko 30 kontakt telefona. I nekako sam exportovao sve to u jedan fajl, i onda kad sam instalirao justvoip, samo importovao isti...
Mozda neki vec ovo znaju ali eto da ubacim u diskusiju ako neko ne zna a ima slican problem

pozzdrav svima
Minnesota >>> Munze Konza
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com16.08.2007. u 18:45 - pre 203 meseci
Znam za to TOOLS ARCHIVE CONTACT BECK UP CONTACS TO FILE a kasnije isto samo RESTORE CONTACTS.
Problem je u brojevima koje zovem a nemam ih od prije u listi.
Ma u ostalom, ne moze sve biti idealno :)
Bitno da je jeftino :)

Pozdrav
 
Odgovor na temu

bn_vet
Wien

Član broj: 154007
Poruke: 2
*.5.11.vie.surfer.at.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com21.08.2007. u 21:56 - pre 203 meseci
bas sam se danas obradovao, tarifa na 12voip-u je poskupila na 0,04eurocent-a za pozive ka fiksnoj telefoniji u srbiji.

kad bi bar omogucili sip, ovako razmisljam da predjem na voipcheap.....
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com21.08.2007. u 22:13 - pre 203 meseci
Voipcheap.com 5ct/min ?!

A sta bi sa Justvoip-om 2 ct/min :)
Jest da nema SIP, ali jeftin je.

VoipBuster 4,5 ct/min ima SIP
Poivy 5 ct/min takodjer ima SIP
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 11:52 - pre 203 meseci
Pa za Srbiju pise da je 6 ct? Otkud to da je 2 ct?

12voip - Srbija 4 ct

Je li na ovom 12 voipu kada kupim kredit, isto mi vazi i za free calls i za one koji nisu free sa jednim te istim mogu oboje koristiti ili vec, vidim neko je gore spominjao neko odvojeno kupovanje za free i za ove druge? Hm, mada mi to nidje veze :)!?


Evo skinuo ovo s*****, registrovo se, i sad posto sam iz BiH, izabrao zemlju kao iz koje zoves BiH, pise kao zbog metoda placanja izaberi zemlju odakle si, i tamo pod buy credit odem, i kliknem i ni jedne od metoda placanje nema, niti kreditnom karticom, pa niti reseller, banka ili vec, ono kontam ako nema resellera u BiH, valjda imaju ove druge metode?

Ljudi daj pomagajte, dosad sam koristio ono g**** Skype i jeba mi majku parama, jer nisam imo nacina na drugim nekim voip programima, da platim, preko kartice, jedino sam uspio na skypeu, ako znate neki dobar da mogu platiti VISA ELECTRON, javite, unaprijed zahvalan!?

Probavao sam s mnogima, tipa voipbuster, voipcheap itd, upoznat sam ono, ali nisam mogo preko karticE, osim na skype-sranju!

Hvala!


p.s.

Za justvoip sam naso reseller-a, ali za ovaj 12voip klinac u BiH ne znam da li ima ? I moze li 12voip karticom uplatiti se kao na skype-u, koristim VISA ELECTRON, otvorena u Reiffeisen banci! Hvala!?
[Ovu poruku je menjao Krvavi dana 22.08.2007. u 13:15 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Krvavi dana 22.08.2007. u 13:31 GMT+1]
Ajde bre

 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 12:22 - pre 203 meseci
Na zalost u pravu si....od jutros Justvoip ima nove cijene i sad je Srbija 6 ct/min :((((
Ono drugo pitanje nisam dobro shvatio, ali kod 12voipa ide otprilike ovako. Mora se staviti broj koji pozivas u contact listu i tek ce onda biti Free (samo one destinacije kod kojih pise free), inace ih naplacuje. Inace radi kao vecina ostalih Betamaxovih programa.
Dosta ljudi koristi 12voip i koliko je meni poznato nema ozbiljnih primjedbi.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 12:27 - pre 203 meseci
Puno mi nesto psujes.....ccc...ccc... Ni jedan program od onih koje si naveo nije tako los da ga tako pljujes.
Ako imas problem sa uplatom to je samo zato sto u BIH ocito jos nisu sredili platni sistem, ali ti zato nije kriv ni Betamax ni Skype.
Pokusaj napisati da si u HR pa ces dobiti mogucnost uplate i tvojom karticom.
Uostalom, moze ti uplatiti i reseller , neovisno o tome sto ga ti nemas navedenog kao mogucnost uplate, ako imas nacina kako ti njemu da platis.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 12:38 - pre 203 meseci
Ma ne psujem ba, cini ti se ;) vec ova sranja kad te iznerviraju , jer ih je vecina spywareski naoruzana, i svako malo im ne radi database, i jebiga sta onda da kazem, "jao divni su, slatki su", jednostavno ne nudi ni 1 opciju placanja na 12Voip, i onda prijavi gresku u database-u. Nije frka do platnog sistema BiH, kako onda ide sa skype-om, i kako sve u svijetu placam karticom koja je u BiH otvorena, jedino ovi seru! Nisam reko da je Skype kriv, nisi pazljivo cito, skype koristim i s njim uplacujem bez problema preko kartice!!!

Ni HR kad postavim nista ne prikaze, vjerovatno ide preko IP-a, pa onda seru! Nema nikakve opcije ni reseller-a na ovaj 12voip, za justvoip sam naso, imam nacina da mu platim , direktno , u Sarajevu je, a i ja,ali problem je za 12voip da li ima neki resseler u BiH znas li? Jer ja ne mogu da vidim preko ovog account sto sam otvorio na 12voip!

Hvala, pozdrav ;)

Ajde purgeru sta se bunis odma fol psujem, ko da vi u krvackoj nikako ne psujete :P

E sredio sam, jednostavno baza im je zesce s*****, pa sporo otvara, nakon 5-6 pokusaja otvorila mi se lista metoda, nemaju za BiH valjda placanje preko kartice, jedino reseller, i za voip12 je isti kao i za justvoip, valjda ista firma ta betamax, kako mi ova cura rece!

[Ovu poruku je menjao Krvavi dana 22.08.2007. u 14:00 GMT+1]
Ajde bre

 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 13:04 - pre 203 meseci
Ono zadnje cu ti zanemaritij jer mi se cini da bi nas brzo odvelo u neke rasprave potpuno besmislenog karaktera i neprihvatljive na ovom forumu. (bar koliko sam vidio)

Resellere imas naravno i u BIH. Neko je negdje na ovom forumu pominjao nekog resellera iz BH pa potrazi malo.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Kazo1
HR

Član broj: 99471
Poruke: 588
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 13:06 - pre 203 meseci
Svi oni imaju isti nacin placanja, a ima 21 program iste firme.
 
Odgovor na temu

Krvavi

Član broj: 86546
Poruke: 101



Profil

icon Re: Novi voip program www.12voip.com22.08.2007. u 15:13 - pre 203 meseci
Pa malo se salim ba, a vi iz Krvacke se ni malo neznate opustiti, dodjite kod nas u BiH da vidite sta je zivot ;)

Malo se salio ba, sta se ljutis Kazo legendo ;)

vidio sam da je ista firma, rekla mi je ova cura sto je reseller za BiH u svakom slucaju hvala! I ne znam sto se uvrijedis ako kazem Purgeru :) kad vas tako zovu, ono ako si iz ZG mislim, i nema tu nista lose!

Pozdrav ;)
Ajde bre

 
Odgovor na temu

[es] :: VoIP :: Novi voip program www.12voip.com

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 23539 | Odgovora: 76 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.