Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?

[es] :: E-Marketing :: Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14080 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SteX_bgd

Član broj: 20431
Poruke: 83
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.CiljniMarketing.rs


+1 Profil

icon Re: Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?31.08.2007. u 16:33 - pre 202 meseci
najbolje je biti skocentrisan na uzak krug usluga..
to je moje misljenje
 
Odgovor na temu

Korpus
Marko Petkovic

Član broj: 132003
Poruke: 4
91.150.119.*



Profil

icon Re: Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?04.10.2007. u 14:46 - pre 201 meseci
Kao prvo da pohvalim ideju za pokretanje dating sajta u Srbiji ... sobzirom da ih ima malo i lepo je cuti da Adult industrija dolazi konacno i u Srbiju...
Prvo bih da dam primedbu na meta tag .. konkretno na kljucne reci.. otarasi se tolikih nepotrebnih kljucnih reci .. pogotovu ovih na engleskom(nista ti neznace a i te reci nemas u contentu) suzi izbor na 3 do 4 kljucnih reci to bi imalo najvise efekta... i ubaci opis u meta tag.
Sto se tice Sexy Shopa ... naravno, ali tu opciju prvo najavi pa tek je posle ubaci i to gledaj da uradis da sexy shop ne "bode oci" jer svako koga bi to zanimalo on bi to video .. ma koliko opcija bila neupadljiva...
Sto bi znacilo Sexy Shop obavezo ubaciti u sklopu vec postojeceg sajta a popust za membere je extra ideja...
 
Odgovor na temu

MarkoBalkan

Član broj: 141124
Poruke: 1624
*.adsl.net.t-com.hr.



+19 Profil

icon Re: Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?17.10.2007. u 15:24 - pre 200 meseci
moje misljenje je da treba biti sve na stranici, ali da bude lijepo poslozeno.
jer ako mene interesira neka firma koja se bavi proizvodnjom onda zelim na njihovim stranicama vidjeti sta sve proizvode i koje usluge nude.
pa bi bilo dobro odvojiti popisi proizvoda na dva dijela.
prvi je da bude tamo minimalni broj proizvoda, a u drugom dijelu svi.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Da li je dobro nagomilavati usluge na sajtu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 14080 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.