Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta

[es] :: Flash :: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta

[ Pregleda: 2343 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

borisazekic

Član broj: 127471
Poruke: 153
87.250.120.*



Profil

icon Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta30.05.2007. u 20:48 - pre 205 meseci
Ovako problem je sledeci posto slabo poznajem PHP ne znam kako da rjesim problem, htio bi da mjenjam vjesti na sajtu direktno sa sajta (naravno uz log-in koji sam vec napravio) dakle htio bi napravim jednostavan prozor sa poljem za input text i dugmetom upload i kada se text upise i pritisne dugme da se taj tekst upisuje u neki text dokument npr vjesti1.txt
a posle fles normalno ucitava taj fajl preko loadVariables u dynamic text field ,i jos bolje ako moze da se napravi da kada upladujem neki text da se text iz vjesti1 premjesta u vjesti2 itd posto na sajtu ima 7-vjesti dakle da onu koju sam zadnju unio bude prva na spisku a da ostale idu hronolski po prethodnom redu upisa

Nadam se da nisam puno zakomplikovo

PS> sto se tice AS3 ne namjeravam skoro da ga ucim kada sam ucitao fles fajl u AS2 i pokusao da ga objavim objavilo mi je 216 gresaka tipa this function not longer support to me totalno razocaralo i obeshrabrilo

 
Odgovor na temu

borisazekic

Član broj: 127471
Poruke: 153
*.bl.pttrs.net.



Profil

icon Re: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta01.06.2007. u 02:44 - pre 205 meseci
ajde ljudi nije valjda toliko tesko a mozda sam i zakomplikovo dakle trebaju mi dvije skripte jedna koja ce da ocita sadrzaj input texta i posalje ga php-koji to samo upise u text dokument nija valjda da nezna niko ako neko ima bolje rjesenje preko mysql-a ili sl. nek javi

Unaprjed hvala
 
Odgovor na temu

borisazekic

Član broj: 127471
Poruke: 153
*.bl.pttrs.net.



Profil

icon Re: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta06.06.2007. u 22:10 - pre 205 meseci
Jel moze neko da mi objasni zasto ovo nece da radi,a trebalo bi sledece da radi
da prvo ocita fajl saveAndLoad.txt u polja artcle i title a zatim da kada se neki drugi text upise i
pritisne enter da se taj tekst upise u saveAndLoad fajl,sve ovo sam stavljao na server koji podrzava php
ali nema sanse da proradi,pise da bi trebao chmode tekst fajla da se promjeni u777 ali ja nemam pojma sta je to

\ -------------Please HELP----------------

ps> fajl je radjen u flash CS3
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

gordon_beneth
BGD

Član broj: 104526
Poruke: 192
*.adsl-1.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta08.06.2007. u 00:49 - pre 205 meseci
Server na kome se nalazi tvoj sajt radi na Unixu/Linuxu a chmod nekog fajla/foldera označava dozvole za pristup tom fajlu. Da bi mogao da upisuješ nešto u neki fajl on treba da ima chmod 777, trebalo bi da to možeš da promeniš iz cpanela odnosno file managera na serveru
/(bb|[^b]{2})/
 
Odgovor na temu

borisazekic

Član broj: 127471
Poruke: 153
87.250.120.*



Profil

icon Re: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta19.06.2007. u 14:21 - pre 205 meseci
lutajuci po netu saznao sam da je za mjenjanje sajtova najbolji flash cms (content menager system)medjutim nisam nasao nijednu besplatnu ili trial verziju pa tako ako neko zna nek javi

HVALA!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: Direktno mjenjanje tekstualnih fajlova sa sajta

[ Pregleda: 2343 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.