Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

WLAN - spajanje 2 copa

[es] :: Wireless :: WLAN - spajanje 2 copa

[ Pregleda: 1891 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mickey.co.ba
Miralem Halilovic
Sarajevo, BiH

Član broj: 26263
Poruke: 136
*.tz2.dlp376.bih.net.ba.

Sajt: 11betting.com


Profil

icon WLAN - spajanje 2 copa27.05.2007. u 09:03 - pre 205 meseci
Pozdrav

evo planiram se spojiti na taj WLAN idem preko AP-a i zelim spojiti na njega 2 racunara a da nijedan ne ovisi o drugom, znaci da ne mora biti jedan kao glavni preko kojeg se konektujem. Pricao sam s jednim tipom pa mi on rece da to ne moze i da mora uvjek biti kao jedan comp glavnu upaljen kako bi se ovaj drugi mogao konektovat... Sad je moje pitanje dal je to istina i dali je u opće moguce preko AP-a spojiti racunare ovako kako ja zelim...

nasao sam ne netu info o jednom AP-u al se ne razumijem mnogo oko tih karafeka pa ako ima neko da mi objasni dali ovaj AP ima tu mogucnost spajanja 2 racunara odjednom (ima on dva izlaza al dali ih moze spojiti na net ako nisu oba ukljucena)

http://www.okazii.ro/catalog/3...lti-function-access-point.html
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
77.46.199.*



+11 Profil

icon Re: WLAN - spajanje 2 copa27.05.2007. u 09:35 - pre 205 meseci
Naravnod amoze. Pregledaj forum, imas to vec objasnjeno.
 
Odgovor na temu

blacking

Član broj: 121933
Poruke: 15
87.250.109.*



Profil

icon Re: WLAN - spajanje 2 copa01.06.2007. u 13:30 - pre 205 meseci
Ja nisam siguran da taj AP ima router u sebi, a ako nema ne vidim mogucnost da rade dva kompjutera neovisno jedan od drugog, jer provider obicno trazi i MAC adresu AP-a i mrezne kartice na PC-u sa kojeg planiras da se konektujes na internet.

Ako ima router u sebi, da li bi sa tim multifunkcionalnim AP-om moglo da se napravi da dva laptopa preko njega idu neovisno na internet i da su u lokalnoj mrezi, sve znaci bezicno preko tog AP-a...Ako nije koje bi rjesenje bilo napraviti takvu mrezu. Znaci zahtjevi su dva laptop racunara da su u LAN-u i da neovisno jedan od drugog izlaze na wireless net.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: WLAN - spajanje 2 copa

[ Pregleda: 1891 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.