Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Iritirajuci problem sa logovanjem !!!

[es] :: Browseri :: Iritirajuci problem sa logovanjem !!!

[ Pregleda: 1364 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
195.178.53.*



+18 Profil

icon Iritirajuci problem sa logovanjem !!!24.05.2007. u 21:16 - pre 206 meseci
E ovako, ako sam pogresio mesto na kom postujem ovo , molim moderatora da ga premesti gde treba. Sta je moj problem ? Elem, administirram na par gaming foruma, vecinom vezanih za CS. U poslednje 2-3 nedelje imam situaciju da uopste ne mogu da udjem u Admin panel niti na jednom forumu na kom imam admina. Znaci po dedfaultu koristim firefox, ali sam da bih eliminisao Browsere pokusao i sa explorerom, operom i maxtonom... Na zalost rezultat je uvek isti :S. Odradio sam sva ziva skeniranja kako cvrstog diska tako i memorije, ali opet nista. A sve vreme sam nesmetano sa posla mogao da udjem u sve panele bez problema i da radim administraciju, sti je lokalizovalo problem na moj kucni komp. Posle 1-2 nedelje nerviranja i trazenja gde je problem, prso sam i kao i vecina, kad ne znas sta je format c i instal fresh new copy :D.... Na moje veliko razocarenje, situacija je ista, i dalje ne mogu da udjem ni na jedan admin panel ni na jednom forumu gde imam admina i stavrno vise nemam zivaca. Ima li ko koji savet ili je vec negde imao susret sa slicnim problemom ?
 
Odgovor na temu

Milan Gligorijevic
Pančevo

Član broj: 73740
Poruke: 5273

Sajt: milan.rs


+80 Profil

icon Re: Iritirajuci problem sa logovanjem !!!25.05.2007. u 09:36 - pre 206 meseci
Da li si probao da promeniš konekciju?
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
*.adsl.beotel.net.



+18 Profil

icon Re: Iritirajuci problem sa logovanjem !!!25.05.2007. u 09:40 - pre 206 meseci
Ne, a i ne znam da li moze biti do toga. Inace koristim wireles 256/128.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Iritirajuci problem sa logovanjem !!!

[ Pregleda: 1364 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.