Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a

[es] :: Wireless :: Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a18.05.2007. u 01:51 - pre 206 meseci
zanima me znaci ako su dva uredjaja B standarda zakacena za AP G standarda i ap im deli internet non stop....zanima me koliki bi bio znaci neki realni protok ako se povuce neki fajl sa drugogo kompa a sve ide preko AP-a....da malo pojasnimo ( komp koji je vezan za Brige --> Ap --> drugi komp koji je vezan za Brige )....
Meni prebacuje od Mene ( brige ) do ortaka koji je Utp-om vezan za AP na oko 600 - 700 kbit...
Drugom ortaku prebacuje od njega ( brige ) do istog ortaka koji je Utp-om vezan za AP na oko 600 kbit...
A kad povucemo od njega do mene znaci ( komp koji je vezan za Brige --> Ap --> drugi komp koji je vezan za Brige ) prebacuje ko traktor oko 50 - 90 Kbit...

Napominjem da je svo vreme ukljucen SBB net na AP-u.....da li je ovo normalno ili ako moze neko da mi pomogne znaci kako da resimproblem ovaj...i kako se racuna najbolji kanal posto sam primetio kad stavim kanal 7 radi ok a kad stavim kanal 11 radi nama daljima bolje a ortaku koji je udaljen nekih 100 metra slabi signal ,valjda prebacuje kako bi ja to rekao...

HVALA SVIMA
 
Odgovor na temu

gluepower

Član broj: 123243
Poruke: 96
..toprim.806584-21.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a18.05.2007. u 10:04 - pre 206 meseci
Max sto mozes postici je oko 300 Kbit ako je bas sve oki, prosjecno sto ces postici je oko 100Kbit, znaci to sto ti imas je vjerovatno oke ako je zagusen eter.
Mozda ti kompjuteri nisu najbolje podeseni za mrezu. Program "tune up utilities" ima svoje optimizacije, pa probaj procesljat sa njim, naravno izaberes da imas wireless pa poslije toga provjeri koji onda imas protok
 
Odgovor na temu

kilerloop
Aleksandar Jovic
Kragujevac

Član broj: 143970
Poruke: 106
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a18.05.2007. u 16:50 - pre 206 meseci
ok hvala ti punooo .....a sto se tice etra ovde ima bash dosta wirellesa u tom naselju..pa ne znam ni koji kanal ni sta da izaberem
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Realna snaga prebacivanja Wirelles uredjaja preko AP-a

[ Pregleda: 2553 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.