Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless mreza u cacku i okolnim selima

[es] :: Wireless :: Wireless mreza u cacku i okolnim selima

[ Pregleda: 4042 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

simoca
Ivan Simovic
Cacak

Član broj: 144820
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Wireless mreza u cacku i okolnim selima13.05.2007. u 08:05 - pre 206 meseci
Ljudi, da li ima zainteresovanih za izgradnju privatne wireless mreze u Cacku i okolnim selima, ja se nalazim u Mrcajevcima i sem dial-up nemamo nista drugo, u gradu postoji SBB kablovski, DUGA, Blueisp, Silver, Del pa sad i ADSL, pa pretpostavljam da niko nije zainteresovan, ali sta je sa selima od Preljine do Bresnice, pa i onima preko Morave (Slatina, Zablace) jel vi cekate da Vam telekom instalira ADSL prikljucak 2050 godine, dajte da se ujedinimo i da pokazemo ovima iz grada da i mi nesto znamo. Svi koji su zainteresovani neka se jave na [email protected]
Srdacan pozdrav !
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.127.*



+11 Profil

icon Re: Wireless mreza u cacku i okolnim selima14.05.2007. u 14:59 - pre 206 meseci
U Preljini vec ima dosta velika community mreza, a ovih dana ce pustiti signal i u Cacku. Ako se ne varam, iz Mrcajevaca bi trebalo da moze da se zakaci kod njih direktno.
 
Odgovor na temu

bole70
Cacak

Član broj: 135339
Poruke: 12
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Wireless mreza u cacku i okolnim selima04.06.2007. u 22:55 - pre 205 meseci
Evo ja sam iz Konjevica. Na vojnom soliteru imam AP Compex i Grid Antenu 24dbI i odatle bacam signal do Konjevica (-21db - skoro na minimumu) i to radi fino. Ne znam samo da li je to sto sam uradio dozvoljeno, s obzirom na to da link koristim za pristup interentu (za spostvene potrebe)? Ako nije, ne znam kako cete izvesti da sve to bude u granicama legalnog? Tu sam za pomoc i saradnju. Administrativni deo ne poznajem pa, izvolite vi sredite to a ja bih mogao tehnicke detalje.

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

Cyrix
Milivoje Cirica
Kraljevo

Član broj: 14877
Poruke: 174
89.216.241.*



Profil

icon Re: Wireless mreza u cacku i okolnim selima05.06.2007. u 20:45 - pre 205 meseci
pozdrav mrcajevcima! mislim da ste koliko i cacku toliko blizu i kraljevu, evo naseg sajta pa pogledajte i ako ste mislili na tako nesto tu smo da vam pomognemo u izgradnji, kako plana tako i mreze.
http://www.kvwireless.org
sto se tice mreze postoji varijanta i da bacimo link do kraljeva radi povezivanja sa mcn wireless-om i buducim Srbija wireless-om. inace neki korisnici mreze koji nemaju nikakav prikljucak za net ili kablovksu su zakupili link od kablovske tamo gde ima i provlace ga preko mreze dokle treba.
pozZz from kv ;)
The War Is Started
Heavens On Fire
From Deep Of Hell
Leaving Words Of Hate

Antichrist
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Wireless mreza u cacku i okolnim selima

[ Pregleda: 4042 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.