Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom

[es] :: .NET :: Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom

[ Pregleda: 2270 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

frane22

Član broj: 66244
Poruke: 8
194.126.213.*



Profil

icon Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom10.05.2007. u 00:59 - pre 206 meseci
Znači ja imam jednostavni Visual Basic programčić (vjerojatno u VB 6.0 napravljen), i želio bih ga obliovati tako da radi na VB .NET, da ga jednostavno uploadam na server sa podrškom za .NET i da radi kao web stranica.

Koliko je to lako i koliko je to moguće? Molim vas, komentirajte...

Meni izgleda lako, ovako kad se kaže, ali...

Hvala!
 
Odgovor na temu

Prokleta_Nedelja
Beograd

Član broj: 90608
Poruke: 450
*.teol.net.



+42 Profil

icon Re: Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom10.05.2007. u 06:39 - pre 206 meseci
ako poznajes programiranje u VB6 i VB.NET ili C#.NET onda vjerovatno i nije tesko. Morali bi znati sta taj program radi, prilagoditi procedure i funkcije ASP.NET-u. Sta taj tvoj program radi i zasto mu treba web?
 
Odgovor na temu

frane22

Član broj: 66244
Poruke: 8
194.126.213.*



Profil

icon Re: Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom15.05.2007. u 11:23 - pre 206 meseci
Evo naša sam rješenje, pa sam bio i zaboravio na topic...

Uglavno program VBto Converter konvertira iz VB6 u bilo šta na .NET platformi (konvertiranje između pojedinih .NET prog. jezika i nije neka stvar, ima dosta takvih programa i free). Evo i linka: http://www.vbto.net !

To je rješenje prvog koraka, sad još, moram smislit kako da taj program radi na internetu...
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Jednostavni VB program da radi kao web stranica na serveru s .NET podrskom

[ Pregleda: 2270 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.