Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad

[es] :: Vodič za emigraciju :: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 50341 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Arlto
Sasa Gojic
online prodaja
Belgrade

Član broj: 294899
Poruke: 24
37.19.108.*

Sajt: www.arlto.com


+25 Profil

icon Re: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad04.03.2013. u 00:23 - pre 135 meseci
Kakve su ponude za radnu vizu? Koja vrsta posla je trazena?
www.Arlto.com - Dodatna oprema za mobilne telefone
www.otkup-kolabg.com Otkup automobila Beograd
www.otkup-automobila.org Otkup polovnih automobila Srbija
www.ividik.com Servis, popravka, dekodiranje i otkup iPhone, iPad, iPod, Srbija
 
Odgovor na temu

adodge156
Aleksandar
izmedju dva posla
freelancer
Beograd

Član broj: 315531
Poruke: 1
..8.27.wifi.dynamic.gronet.rs.



Profil

icon Re: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad14.06.2013. u 02:30 - pre 132 meseci
na sajtu njihove ambasade imas spisak poslova koji su trazeni8,al mislim da to nije sto posto tacno,posto ima tih profila kod njih koji sede na birou
idem tamo svaka 3 meseca,trenutno je i kod njih kriza,mada je verovatnije da nisam naisao na prave ljude.
preterano mnogo poljaka radi za male pare,pa su ubili satnice jezivo i pokupili sve te neke sezonske poslove niskokvalifikovane,mada uvek moze nesto da se nadje.Stanovi su skupi i tesko se nalaze
Ta varijanta sa radnom vizom je ok ,al je tesko da odrzis kontinuitet posla 2 godine koliko je uslov,posebno ako radis za nekog naseg gazdu,a ne poznajes ga dovoljno dobro.
Ja sam se sa masinskim faksom namucio trazeci posao kod nasih gazda i mnogi su mi obecavali radnu vizu,al kad dodje do realizacije sve nesto kilavo,tako da sam odlucio da se malo strpim i ucim jezik jedan period pa da probam kod svedjana,taman malo i kriza da prodje,pa cemo videti.
To sa zenjenjem su zaostrili prosle godine,a kazu da ce i ove za nase gradjane,sad su i ovi imigracioni nemiri zategli malo situaciju,posebno sto su neki bosanci palili po stockholmu,a nas stavljaju u isti kosh
 
Odgovor na temu

MACKASTI
Marko Jovovic
Podgorica

Član broj: 6009
Poruke: 21
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad09.09.2013. u 17:34 - pre 129 meseci
Mozesh li da mi kazesh koji je to sajt ? jer na googlu ne mogu da nadjem ...
Sajt na kom mogu da se informishem o radnoj dozvoli u Norveshkoj i sve tome shta treba ...
No,I'm not like the others...
 
Odgovor na temu

NorvezankaWannabe
Dženana Begić
Tuzla, BIH

Član broj: 318043
Poruke: 5
92.36.206.*

Sajt: https://www.facebook.com/..


Profil

icon Re: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad23.10.2013. u 20:18 - pre 127 meseci
Citat:
srleno:
Evo Jadro da ti i ja kazem neki svoj prijedlog.Ne kazem da se odlucis niti da je to to ali ti predlazem da se informises o Norveskoj. Ja sam ovdje neko vrijeme,jako brzo sam dobio posao(zajedno sa suprugom) , istina ne u tvojoj struci. Kada je u pitanju deficitaran kadar mozes veoma lako da se zaposlis ovde sasvim legalno. Ono sto je norvezanima bitno ovde je jezik(norveski naravno) ako ga dole djelimicno savladas nece ti biti uopste tesko da se ovde organizujes
sto se tice zarade fantazija,dva moja prijatelja rade ovde slicne poslove tvome i prezadovoljni su.Primanja su u Norveskoj zaista sjajna,prava radnika totalno sasticena
Kako se dolazi:pogledaj www.mami-d.no
Kada je socijalno pitanje u pitanju,fantazija,lako spajas porodicu,dobijas djecije dodatke,omogucuju ti napredovanje,usavrsavanje ali opet napominjem jezik jezik i samo jezik
To ti ja onako na brzinu
Pozdrav i sretno

@Srleno Da li ste jos uvijek ovdje na forumu?????
Dženana Begić
 
Odgovor na temu

svetla
razlicito kako preveduvac so germanski i
laboratorija

Član broj: 297263
Poruke: 79
185.5.6.*



+2 Profil

icon Re: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad24.10.2013. u 06:13 - pre 127 meseci
www.mami-d.no: ne moze se otvoriti
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Odlazak u neku zemlju gde se cijeni rad

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 50341 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.