Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa protokom

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa protokom

[ Pregleda: 1635 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

b166
ns

Član broj: 17535
Poruke: 127
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Problem sa protokom03.05.2007. u 02:50 - pre 206 meseci
imam adsl 256/64 flat eunet , koristim ga 4-5 meseci sve je bilo ok do pre par dana kada se jednostavno protok zaustavi i moram da se diskonektujem pa opet konektujem da bi bilo sve ok... protoka nema ni u http, p2p ... nigde
pre toga su mi povezivali nov kabel za telefon na kucu ( neki majstori iz telekoma ili odakle vec i jedan mi je rekao da proverim adsl ,da li normalno radi )
imam sagem 800 modem ,instalirao sam ponovo drajvere, jedino nisam instalirao novi windows- stvarno me mrzi to da uradim

sta bi moglo da bude? , tehnicka podrska ne ume da da odgovor, sve nesto kao proveri jel antivirus apdejtovan,stavi modem u drugi usb port ili mozda se kabel opustio ( cak mi je jedna gospodjica,gospodja rekla da mi je download velik-prethodno je gledala moju statistiku u potrazi za odgovorom na problem,hahaha) -zamislite i ti fazoni...kao da sam retard koji se juce sreo sa kompjuterom
 
Odgovor na temu

bobiska
Beograd

Član broj: 10393
Poruke: 1074
*.adsl.sezampro.yu.



+90 Profil

icon Re: Problem sa protokom03.05.2007. u 09:37 - pre 206 meseci
Pa ako su problemi nastali posle zamene kabla, juri ptt, verovatno su nesto smandrljali.
Uzgred, ako ti je router bio ukljucen tokom zamene kabla (znaci hiljade kratkih spojeva tokom razvlacenja i montaze kabla), a verovatno jeste, moguce da je nesto capnulo u njemu. Jel ima neki reset routera?
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Problem sa protokom

[ Pregleda: 1635 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.