Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Folder Lock zaboravljena sifra

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Folder Lock zaboravljena sifra

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14704 | Odgovora: 50 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra07.11.2007. u 16:25 - pre 200 meseci
Citat:
elshaddai: Otvoris program koji se zove Total Comander / onda otvoris u gornjem meniju configuration ( U tc pack ides Configuration main menu ) / onda ides na display u prozorcetu u file display cekiras ili oznacis show hidden/system files(for expert only!) / a onda nades direktorijum gde se nalazi folder lock primer c:/progra~1/folder lock/ a u njemu folder sa znakom "unutra tri kockice " a kad ga otvoris u njemu ti je sve sto si sakrio!!! [email protected]


Ovo sto si naveo ne radi!
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.yu.



+67 Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra07.11.2007. u 18:14 - pre 200 meseci
glupog li programa ako radi :)
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra09.11.2007. u 15:49 - pre 200 meseci
Ajde da se kladimo dea radi!!!
VI
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.yu.



+67 Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra09.11.2007. u 21:28 - pre 200 meseci
nisam sumnjao u to sto ti kazes, nikada nisam ni video program , samo sam prokomentraisao kako je to jako bezvezno ako je tako

mada , ako je cilj skrivanje raznih pr0nografskih sadrzaja , onda kapiram da je ok :):):)
 
Odgovor na temu

anel_np
Naim Rasljanin
Cacak

Član broj: 119020
Poruke: 70
91.150.108.*



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 18:48 - pre 199 meseci
pOz


ja sam imao foldel lock prosle godine,posle nekog vremena izbrisao sam ga,danas sam instalirao najnoviju verziju i ona mi trazi sifru-sto znaci da je on zapamtio koja mi je bila sifra... Sad je problem sto se ja ne secam koja mi je sifra....

Ako neko zna neku univerzalnu sifu ili neki nacin kako da maknem sifru Molim vas neka napise...

MOLIM VAS, mnogo mi je vazno jer moram da nesto sakrijem...


Pozdrav
 
Odgovor na temu

alagor2000
pera detlic

Član broj: 46519
Poruke: 623
*.ru
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 19:32 - pre 199 meseci
stavi u ZIP sa sifrom ako je bas hica :)
Makar bila od kamena
Svaka sila za vremena !
Ljudi su zla djeca!
Zla po cinu,djeca po pameti !
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 19:44 - pre 199 meseci

VI
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 19:51 - pre 199 meseci

VI
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 19:53 - pre 199 meseci
Sifru nemozes da odkrijes ali u total Comanderu mozes sve da vidis u
opcijama imas opciju display tamo cekiras schow system files/... i odes gde
ti se folder loick nalazi udes u nepoznat direktorijum sa cudnim nazivom i
tamo ti se sve nalazi to je ako si zaboravio sifru a da zastitis kompijuter
i datoteke to primer od mene nije moguce pozdrav i javi mi sta si uradi
VI
 
Odgovor na temu

anel_np
Naim Rasljanin
Cacak

Član broj: 119020
Poruke: 70
91.150.108.*



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra25.11.2007. u 21:50 - pre 199 meseci
Ali ja nemam nista tamo,znaci tek sam instalirao program, ali malopre sam probao da ga izbrisem ali da bi se izbrisao trazi da se unese sifra... Postoji li neki nacin da ga izbrisem i moze te li mi preporuciti neki program koji je slican Folder Lock....
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra26.11.2007. u 18:03 - pre 199 meseci
Stvarno ne znam svaki program se moze obiti ako je textualno onda mozes da sakrijes sto izmenis boju texta ali ni to nije sigurno mozes fajlu da promenis extenziju primer ime fajla.rar zamenis mu imefajla.i i onda ne moze da se otvori dok mu nevratis extenziju rar i jos mozes da ga zastis sakrivanjem sistemski ali i to u dosu ili u drugom windowsu se vidi imas raznich nacina sto to jednostavno nenarezes i ne sakrijes?Sifru nemozes da vidis i da odkrijes nikako probao sam na mnogo nacina jedino onaj ko je napravio folder lock mozda on zna pozdrav Ivan Valent Lalic Vojvodina
VI
 
Odgovor na temu

Serviser22

Član broj: 114069
Poruke: 136
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 12:14 - pre 197 meseci
Citat:
Otvoris program koji se zove Total Comander / onda otvoris u gornjem meniju configuration ( U tc pack ides Configuration main menu ) / onda ides na display u prozorcetu u file display cekiras ili oznacis show hidden/system files(for expert only!) / a onda nades direktorijum gde se nalazi folder lock primer c:/progra~1/folder lock/ a u njemu folder sa znakom "unutra tri kockice " a kad ga otvoris u njemu ti je sve sto si sakrio!!! [email protected]


Ne budi smijesan...
 
Odgovor na temu

prepek2000

Član broj: 88156
Poruke: 1
*.com
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 13:06 - pre 197 meseci
Open your eyes and let me tell you this
men and people will fight ya down
when ya see jah light ......

---------------------------------
Looking for last minute shopping deals? Find them fast with Yahoo! Search.
--0-1527202356-1201525578=:22236
Content-Type: text/html; charset=iso-8859-1
Content-Transfer-Encoding: 8bit

KAo prvo u na taj nacin vidim SISTEMSKE fajlove i foldere ... NE moze se tako pronaci folder sa jakom enkripcijom nikako ... Ako postoji software koji ce u DOS modu da mi prikaze taj folder koji sam zakljucao zasebno a ne u folder lock direktorijumu e to bi mi vec mnogo znacilo Hvala ti za savet inace :)Serviser22 <[email protected]> wrote: > Otvoris program koji se zove Total Comander / onda otvoris u gornjem meniju configuration ( U tc pack ides Configuration main menu ) / onda ides na display u prozorcetu u file display cekiras ili oznacis show hidden/system files(for expert only!) / a onda nades direktorijum gde se nalazi folder lock primer c:/progra~1/folder lock/ a u njemu folder sa znakom "unutra tri kockice " a kad ga otvoris u njemu ti je sve sto si sakrio!!! [email protected] budi smijesan...
--http://www.elitesecurity.org/poruka/1839966Prijave/odjave: http://www.elitesecurity.org/pracenje#258829Ne menjajte sledece dve linije ukoliko odgovarate putem emaila!esauth:258829:0affbc8bbc1ca99ff4a56b5f6c5fd079
 
Odgovor na temu

Serviser22

Član broj: 114069
Poruke: 136
*.team.ba.



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 15:57 - pre 197 meseci
Koliko je meni poznato, Folder Lock ne koristi sistem "hide" iz Windowsa da bi sakrio datoteku, (onda bi bio definitivno glup program) nego za zastitu koristi bas kriptanje. Klikni densim po nekom folderu. pa "lock with Folder Lock" zakljucaj ga sifrom, izadi iz programa, uradi refrsh, pa ga pokusaj onda naci bilo cime..... Vjerujem da neces uspjeti....

Dali si uspio pronaci svoje podatke koje si zakljucao, ali bez sifre?
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 17:47 - pre 197 meseci
Ne budi ti smesan jesi li isprovbao? ja to radim vec godinama na mnogo kompijutera kada ljudi zaborave sifru samo na njihovu molbu
VI
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 17:49 - pre 197 meseci
Folder lock i jeste smesan program a Total Comandeer se dzabe ne zove Total komander znaci da totalni komander znaci sve vidi samo ga treba znati podesiti
VI
 
Odgovor na temu

elshaddai
Valent Ivan
servis,racunari
Lalic

Član broj: 161642
Poruke: 17
84.236.124.*

Jabber: elshaddaivalent
Sajt: elshaddai.atspace.com


Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra28.01.2008. u 17:53 - pre 197 meseci
Folder lock i jeste smesan program a Total Comandeer se dzabe ne zove Total komander znaci da totalni komander znaci sve vidi samo ga treba znati podesiti
VI
 
Odgovor na temu

Serviser22

Član broj: 114069
Poruke: 136
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra29.01.2008. u 07:30 - pre 197 meseci
Citat:
elshaddai: Ne budi ti smesan jesi li isprovbao? ja to radim vec godinama na mnogo kompijutera kada ljudi zaborave sifru samo na njihovu molbu


Iskreno receno nisam probavao, i moguce je da je tako kako kazes. Mozes li pronaci datoteke koje nsu premjestene u "Folder lock" folder" Recimo, imas "D:/new folder" , i njega zakljucas sa FL (ne premjestas ga u onaj direktoriji u FL). Uradis refresh, i gdje se nalazi ta dataoteka onda???

Sta sa situacijom da ti ne znas uopste mogucu lokaciju foldera koji je zakljucan? Racimo ja donesem racunar i kazem ti da na njemu ima negdje zakljucan folder koji mi treba ali ja ne znam gdje? Mozes li ga onda naci?

Ne pitam ovo da bih razvaljivao nekome podatke, nego cisto da znam kolika je sigurnost datoteka koje su zakljucanje sa FL.
 
Odgovor na temu

EArthquake

Član broj: 20684
Poruke: 884
*.eunet.yu.



+67 Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra29.01.2008. u 09:26 - pre 197 meseci
kako sam ja razumeo , program ne radi nikakvu enkripciju , vec jednostavno ime foldera promeni u neki , za windows, ne citljivi format ,

to je ranije bila fora , u win98 , da u command prompt napravis folder s cudnim ascii karakterima u imenun , a win explorer onda nebi mogao da ih otvori

taj problem bi bio vezan za explorer , a total commander bi ih video

opet se ponavljam ,nisam video program , i jeste bezveze ako tako radi
 
Odgovor na temu

Serviser22

Član broj: 114069
Poruke: 136
*.tel.net.ba.



Profil

icon Re: Folder Lock zaboravljena sifra29.01.2008. u 10:04 - pre 197 meseci
Citat:
EArthquake: kako sam ja razumeo , program ne radi nikakvu enkripciju , vec jednostavno ime foldera promeni u neki , za windows, ne citljivi format ,

to je ranije bila fora , u win98 , da u command prompt napravis folder s cudnim ascii karakterima u imenun , a win explorer onda nebi mogao da ih otvori

taj problem bi bio vezan za explorer , a total commander bi ih video

opet se ponavljam ,nisam video program , i jeste bezveze ako tako radi


Pa eto, ispade da ne radi enkripciju, mada u opisu programa stoji da radi. Mozda radi samo enkripciju lozinke koja se unosi da je se ne bi moglo otkriti, ali i ne enkripciju same datoteke koja treba biti zakljucana...


Ali ipak program je dobar za one koji ne znaju vise od onoga "show hidden files"
 
Odgovor na temu

[es] :: Security :: Kriptografija i enkripcija :: Folder Lock zaboravljena sifra

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14704 | Odgovora: 50 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.