Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[IE] Molim za pomoć za problem oko interneta

[es] :: Browseri :: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta

[ Pregleda: 2543 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

medabg

Član broj: 99510
*.eunet.yu.



Profil

icon [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 07:54 - pre 207 meseci
Molim za pomoć oko interneta.Naime kada preko explorera dobijem google i preko neke ključne reći dobijem izbor adresa sa temama klikom na bilo koji izbor kompjuter me upućuje stalno na slićan sajt sa kako sam primetio više imena.Kada idem preko favorita onda mi normalno otvori traženi sajt.Imam anti virusni program Kasperski i prilikom kontrole kompjutera nije
našao ništa.Primetio sam da mi je pre nekog vremen pucao ADSL i jako sporo otvarao google.Molim za savet
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.tekostolac.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 07:59 - pre 207 meseci
(17.04.2007. - 09:59) Tema je premeštena iz foruma Predlozi i pitanja u forum Browseri.
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 15:45 - pre 207 meseci
Pobrisi Temp i Cookies, zatim skeniraj na Spyware...
Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

mrkibg
Beograd

Član broj: 142620
Poruke: 3
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 21:12 - pre 207 meseci
Možeš li da mi pojasniš šta bi to trebalo da obrišem (nisam baš neki ekspert ) a od anti virusnih
programa imam Kasperski personal pa ne znam dali on može da radi kontrolu na spyware
Meda
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 22:03 - pre 207 meseci
U internet exploreru idi na: Tools --> Internet options --> Delite Cookies, pa dugme Delite Files i cekuraj opciju Delete all offline contents i ispod imas dugme clear history. To je najlaksa varijanta brisanja....
Skini programcic Ad-Aware ili Spybot Search&Destroy pa update-uj i onda skeniraj kompjuter...
Moja preporuka ti je da zaboravis na Internet Explorer i da se prabacis na Mozilla Firefox ili Opera. Mnogo, mnogo su bolji od IE...

Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

mrkibg
Beograd

Član broj: 142620
Poruke: 3
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta17.04.2007. u 22:52 - pre 207 meseci
hvala ti na pomoći,obrisao sam program Bareshare za skidanje muzike,i uradio kontrolu Ad-Awere i za sada je sve u redu !U svakom slćaju puno ti hvala i ako nešto ponovo ne funkcioniše onda ću uraditi po tvom savetu.
Meda
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: [IE] Molim za pomoć za problem oko interneta

[ Pregleda: 2543 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.