Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Joomla - pogresna sifra za admin nalog

[es] :: Web aplikacije :: Joomla - pogresna sifra za admin nalog

[ Pregleda: 4237 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
91.150.112.*



+6 Profil

icon Joomla - pogresna sifra za admin nalog16.04.2007. u 17:59 - pre 207 meseci
Sve sam odradio, instalirao lepo jumlu, na kraju instalacije pisala sifra i username, zapisao, i kad sam pokusao da se ulogujem prijavljuje pogresnu sifru i username. Prilicno sam siguran da sam dobro zapisao, ali sta znam...
Ima li neki nacin da proverim koja je sifra i gde, mozda ima u nekom fajlu, ili sve ispocetka?
 
Odgovor na temu

maric1
maric dragan
Krusevac - Vitosevac

Član broj: 44931
Poruke: 738
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.tag-web-design.net


+2 Profil

icon Re: Joomla - pogresna sifra za admin nalog16.04.2007. u 23:33 - pre 207 meseci
trebao si da upises sifru koju ces lakse zapamtiti mislim da mozes da pronadjes configuration.php fajlu ali nisam siguran proveri na forumu ima sigurne neko objasnjenje

pozdrav
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
91.150.112.*



+6 Profil

icon Re: Joomla - pogresna sifra za admin nalog17.04.2007. u 08:37 - pre 207 meseci
WARNING!: Do not forget your Super Administrator login name and password, as it is not
possible to enter the Administrator Control Panel (Back-end) without this. If you
lose this information, you must restart the complete set up procedure.

Ovo sam nasao u Official Joomla user manual, tako da sam morao da odradim sve izpocetka.
 
Odgovor na temu

Rafael Pupovac
Beograd

Član broj: 108950
Poruke: 106
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: Joomla - pogresna sifra za admin nalog23.04.2007. u 13:17 - pre 206 meseci
Sifra za administratorski deo u Joomla!-i se ne moze pronaci u configuration.php fajlu jer je snimljena u MySQL bazi i encodovana je, tako da postoje dve opcije za dolazenje do password-a:
1. Reinstalacija Joomla!-e
2. Koriscenje formulara "Forgot Password?" koji se nalazi na naslovnoj strani.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

2stamlers

Član broj: 142487
Poruke: 128
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Joomla - pogresna sifra za admin nalog23.04.2007. u 14:21 - pre 206 meseci
Ima jos jedan nacin.

Odes do baze podataka, najbolje preko phpMyAdmin-a, nadjes tabelu u tvojoj bazi (koju si naveo kada si instalirao joomlu) sa nazivom 'jos_users' (naravno ako si stavio da je table prefix 'jos_'), nadjes polje password, i napunis ga MD5 kodom koji dobijes sa adrese http://pajhome.org.uk/crypt/md5/ .

pozz
 
Odgovor na temu

Max Payne
Max Payne
Beograd

Član broj: 58800
Poruke: 333
77.46.181.*



+6 Profil

icon Re: Joomla - pogresna sifra za admin nalog07.06.2007. u 16:05 - pre 205 meseci
Citat:
2stamlers: Ima jos jedan nacin.

Odes do baze podataka, najbolje preko phpMyAdmin-a, nadjes tabelu u tvojoj bazi (koju si naveo kada si instalirao joomlu) sa nazivom 'jos_users' (naravno ako si stavio da je table prefix 'jos_'), nadjes polje password, i napunis ga MD5 kodom koji dobijes sa adrese http://pajhome.org.uk/crypt/md5/ .

pozz


Alal vera!
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Joomla - pogresna sifra za admin nalog

[ Pregleda: 4237 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.