Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om

[es] :: C/C++ programiranje :: Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om

[ Pregleda: 1661 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maximus_1
Max Maximus

Član broj: 46848
Poruke: 277
193.198.27.*



Profil

icon Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om13.04.2007. u 21:14 - pre 207 meseci
Pozdrav, imam jedan problem sa aplikacijom koju sam programirao u C++ Builderu. Naime, u programu sam isprogramirao sučelje crtanjem po Canvasu. Kad prijeđem po određenom dijelu prozora mišom, na taj dio se nacrta pravokutnik i na taj način se taj dio označi. Sve je to lijepo i radi ali imam problem kad se aplikacija pokrene pri podizanju Os-a. Na taj način pokrenuta aplikacija - ne želi mi crtati ništa po prozoru, a ako je ugasim i pokrenem onda hoće! U čemu bi mogao biti problem?
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om14.04.2007. u 17:13 - pre 207 meseci
Ne bi trebalo da ima ikakve razlike. Ipak mislim da je problem negde do koda.
Pokušaj da program skratiš koliko je maksimalno moguće a da se problem manifestuje.
Zatim okači ovde, pa da vidimo.



 
Odgovor na temu

maximus_1
Max Maximus

Član broj: 46848
Poruke: 277
193.198.27.*



Profil

icon Re: Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om20.04.2007. u 15:09 - pre 207 meseci
Evo exe, oprostite na zakašnjenju...
http://arka.foi.hr/~ilozic/PI_EXE.rar
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Razlika kod učitavanja aplikacije ručno i pokretanjem sa Os-om

[ Pregleda: 1661 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.