Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brokerske kuce - Banke - Trgovanje akcijama - Provizije

[es] :: E-Poslovanje :: Brokerske kuce - Banke - Trgovanje akcijama - Provizije

[ Pregleda: 7647 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pharaoh_master86

Član broj: 94314
Poruke: 37
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Brokerske kuce - Banke - Trgovanje akcijama - Provizije13.04.2007. u 18:29 - pre 207 meseci
Kako bi bilo da svi ljudi koji trguju na Belex berzi ostave svoje utiske o Brokerskim kucama i o bankama. Prevashodno mislim na provizije koji doticni uzimaju.
Mislim da bih svako trebao da navede grad u kome zivi,koju brokersku kucu trenutnu koristi (i sve revalentne podatke o provizijama) i u kojim bankama imate namenske racune(odnosno kolike su provizije). Ovim bi jednostavno videli koje su najpovoljnije brokerske kuce i banke odnosno najmanje provizije :

Lokacija: Novi Sad

Brokeri: M&V Investments
-provizija za trgovanje : 1%
-davanje i otkazivanje naloga : besplatno (ukoliko su nalozi za taj jedan dan)

Banka: Banca Intesa
-otvaranje namenskog racuna : 500din
-provizija za saldiranje pri kupovini akcija : 0.2%
-provizija za saldiranje pri prodaji akcija : 0.2%
-cena izdavanja potvrde o stanju racuna : besplatno Broker Assistance
-provizija za dizanje para sa racuna : ? (iz prostog razloga sto jos nisam dizao pare,cim saznam prepravljam post)

Napomene:Svako da doda neke dodatne informacije koje nisu gore pomenute

- E-servis Broker Assistance je servis sa kojim brokeri direktno mogu da pogledaju koliko imate para na racunu i samim tim nema bespotrebnog cimanja do banke svaki put za potvrdu (osim kad naravno treba da se uplate ili dignu pare sa racuna)
- Meni prvashodno neodgovara "velika"(sve je relativno) provizija brokera,posto veoma cesto trgujem. 1% pri kupovini i 1% pri prodaji veoma znace kada stalno trgujem. Jel ima neko mozda brokera sa 0.5% i da je iz NS-a? :) :) :)
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Brokerske kuce - Banke - Trgovanje akcijama - Provizije

[ Pregleda: 7647 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.