Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa skidanjem, javom, flashom...

[es] :: Browseri :: Problem sa skidanjem, javom, flashom...

[ Pregleda: 2589 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bild-studio
Zaimovic Tarik
IT Project Manager
Podgorica

Član broj: 138258
Poruke: 90
85.94.120.*

Sajt: www.bild-studio.com


Profil

icon Problem sa skidanjem, javom, flashom...12.04.2007. u 22:28 - pre 206 meseci
U zadnjih 2-3 nemogu da skinem ni jedan fajl sa interneta. Sa bilo kog browsera. Probao sam sa Mozilom, Operom i IE om.
Kod mozile mi se javlja sledeci problem (This object has been blocked). Kod IE a nece da prikaze stranicu i kod Opere isto tako. Isto tako nece da otvori nijednu Flash animaciju i Java aplikacije. Probao sam sve od reinstalirannja browsera do brisanja kesa instaliranja i reinstaliranja addonsa za browsver itd...
Da li je se nekome javljao slican problem i bio bih zahvalan na bilo kakvu pomoc!! UNAPRED ZAHVALAN!!!
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 00:48 - pre 206 meseci
Da li koristis neki Firewall. Koji Antivirus koristis (ako koristis )
Koji se sve servisi dizu sa Windows-om?
Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

bild-studio
Zaimovic Tarik
IT Project Manager
Podgorica

Član broj: 138258
Poruke: 90
85.94.120.*

Sajt: www.bild-studio.com


Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 00:55 - pre 206 meseci
Koristim Zone Alarm ali je radilo je perfektno!! Ovo se desava u poslednjih par dana! A sto se tice Windows firewala odavno mi je iskljucen. A servisi su ok i njih sam proveravao i konbinovo ali nista... Ima li pomoci za ovo izuzem dizanja sistema nanovo??
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 13:53 - pre 206 meseci
Pokusaj da ugasis Zone Alarm, i vidi da li onda radi.... Mozda si nesto u medjuvremenu podesio za blokiranje.
Mozda da pokusas u Start --> Run --> cmd , pa onda kucaj sfc/scannow i vidi da li ti trazi Windows-ov CD?
Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

bild-studio
Zaimovic Tarik
IT Project Manager
Podgorica

Član broj: 138258
Poruke: 90
*.crnagora.net.

Sajt: www.bild-studio.com


Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 14:40 - pre 206 meseci
To sa zone alarmom sam sve probao. Gasio uninstalirao ali ponovo nista...Probao sam ovu komandu u dosu da uradim i trazilo mi je CD. Zasta to sluzi??
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 17:05 - pre 206 meseci
Windows XP has the ability to protect itself from system instability caused by the overwriting important system files. Scans and verifies the versions of all protected system files.
Sto bi na nasem znacilo da Windows proverava da li su svi sistemski file-ovi "original". To sam ti preporucio jer je mozda nesto u sistemskim file-ovima menjano.
Zaboravio sam da ti kazem da OBAVEZNO skeniras komp na Viruse i Spyware sa FULL UPDATE-ovanim software-om....
Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

bild-studio
Zaimovic Tarik
IT Project Manager
Podgorica

Član broj: 138258
Poruke: 90
*.crnagora.net.

Sajt: www.bild-studio.com


Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 21:14 - pre 206 meseci
Upravo sam skenirao HD ove i izbrisao spyware, a virusa nije bilo! I opet nista!(Updatovo sam softwer)?? Ovo mi je do sad nije desilo...Tako da izgleda dizanje sistema negine?? Znam da kad se javascript izgasi iz IE -a znam kako to radi ali JAVA i li FLASH ili ovo gore navedeno mi se do sad nije desavalo...Tako da bih bio jos jednom NAGLASAVAM zahvalan ako nebih morao dizati sistem...
 
Odgovor na temu

Dralac
Drazen Radanovic
RS

Član broj: 29362
Poruke: 307
194.106.186.*



Profil

icon Re: Problem sa skidanjem, javom, flashom...13.04.2007. u 21:39 - pre 206 meseci
Zadnji moj pokusaj....
Start --> Run:
1. regsvr32 vbscript.dll
2. regsvr32 jscript.dll
Nikada ne idem sa mamom u prodavnicu, jer tamo živi zla teta koja nam uzme sve pare.
 
Odgovor na temu

[es] :: Browseri :: Problem sa skidanjem, javom, flashom...

[ Pregleda: 2589 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.