Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji download menager???

[es] :: Windows aplikacije :: koji download menager???

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 35077 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ZoNi
United Opstine of Belgrad

Član broj: 4064
Poruke: 29
216.236.216.*

Sajt: www.zoniweb.cjb.net


Profil

icon Re: koji download menager???26.01.2004. u 14:50 - pre 246 meseci
- Download Express (free, 250kB)
- Star Downloader 1.42 (poslednja free verzija - odlican!)
- LeechGet (jedan od najmocnijih!)
- NetTransport (free klon FlashGet-a)

mada, mislim da je *najbolji* ReGet Deluxe, ali meni bilo koji od besplatnih u potpunosti zavrsava posao! (a, realno, to vazi i za bar 90% drugih surfera)
 
Odgovor na temu

Iceshield
Zeljko Vujicic

Član broj: 15316
Poruke: 55
*.vdial.verat.net

Jabber: iceshield@jabber.or.id


Profil

icon Re: koji download menager???27.01.2004. u 09:24 - pre 246 meseci
Citat:
mikis:
FlashGet.



Da Mikis je apsolutno tacno odgovorio na pitanje, Flashget je softver koji je
u Shareware verziji Crack je lako pronaci a uz to on se odlicno snalazi sa FTP downloadom moze stimulativno da downloaduje vise podataka sa interneta, podrzava nastavljanje download-a i sto je najbitnije Srpski jezik u latinicnoj verziji.
Sve preporuke za Flashget.
Have no fear IceShielD is here.
 
Odgovor na temu

kUdtiHaEX
Beograd, Yugoslavia

Član broj: 3372
Poruke: 2598
*.beotel.net

ICQ: 167621705
Sajt: www.webhost.co.yu


+4 Profil

icon Re: koji download menager???27.01.2004. u 10:04 - pre 246 meseci
Citat:
ZoNi:
- Download Express (free, 250kB)
- Star Downloader 1.42 (poslednja free verzija - odlican!)
- LeechGet (jedan od najmocnijih!)
- NetTransport (free klon FlashGet-a)

mada, mislim da je *najbolji* ReGet Deluxe, ali meni bilo koji od besplatnih u potpunosti zavrsava posao! (a, realno, to vazi i za bar 90% drugih surfera)



Cao Zoni :> Pogresno mesto za sirenje takvih ideja ;>> Elem, flashget koristi najvise ljudi i jeste najbolji...
Internet ne cini ljude glupima. Internet cini ljudsku glupost dostupnijom (TM by me)

Webhost Hosting Services
 
Odgovor na temu

ZoNi
United Opstine of Belgrad

Član broj: 4064
Poruke: 29
*.beg.sezampro.yu

Sajt: www.zoniweb.cjb.net


Profil

icon Re: koji download menager???27.01.2004. u 15:09 - pre 246 meseci
Citat:
kUdtiHaEX:
Cao Zoni :> Pogresno mesto za sirenje takvih ideja ;>> Elem, flashget koristi najvise ljudi i jeste najbolji...

zdravo, kutijo!

pa, nije pogresno mesto: covek je trazio savet za d/l manager, a ja mu dajem konstruktivne predloge!

inace, i ja sam koristio FlashGet, ali nisam primetio NISTA kod njega sto bi mu obezbedilo tu laskavu titulu najboljeg! (meni licno i za moje prohteve, Star Downloader je mnogo bolji! :) )

uzgred: da li iz Elem, flashget koristi najvise ljudi i jeste najbolji moze da se izvede i sledeci zakljucak: Elem, IE koristi najvise ljudi i jeste najbolji? mada, ti ionako znas da ja volim i one programe koje ne koriste mnogi ljudi :)
 
Odgovor na temu

dpop
Dragan Đ. Popović
VBD, IT
Brčko distrikt BiH

Član broj: 1879
Poruke: 400
81.94.9.*

Jabber: dpop@elitesecurity.org
Sajt: dragon.objectis.net


Profil

icon Re: koji download menager???27.01.2004. u 15:21 - pre 246 meseci
Kad sam na Win-u za mene je neprikosnoven fget i na ISDN 1 BRI je cca 7.5. To bi trebao da bude i neki teoretski max. jer tu ima jos i kontrolnog saobracaja a ne samo cistih podataka.
Howdy & Stay tuned to ...ES.. :))
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.agrifaculty.bg.ac.yu



+3 Profil

icon Re: koji download menager???09.02.2004. u 08:16 - pre 245 meseci
Moj glas ide DAP-u mada cu da probam i FlashGet a nije mi jasno kako neko moze da gaze da je GetRight najbolji dm kada je dosta losiji od ostalih.Dovoljno je samo da uporedite njega sa DAPom i videcete njegovu najvecu manu,a sto se tice FlashGeta ne komentarisem dok ga ne probam.
 
Odgovor na temu

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
*.vdial.verat.net

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: koji download menager???09.02.2004. u 09:17 - pre 245 meseci
Po mom mišljenju apsolutno najbolji download manager je ReGet Deluxe!

ReGet su napravili ruski programeri, a slobodno mogu da kažem da je FlashGet samo njegova loša kopija! Dovoljno je da uporedite zvanične Web sajtove ova dva proizvoda pa da vam bude jasno šta je original, a šta plagijat. FlashGet možda jeste popularniji, ali to ne znači i da je kvalitetniji. Ista priča kao za AVP i ostale antivirusne programe ("problematično" rusko poreklo programa).


Evo nekih karakteristika najnovije verzije:

- Unmatched: No-quiz installation: Select your connection type and ReGet Deluxe will automatically tune the download settings to use your Internet connection to its fullest extent.
- No-wiz installation: ReGet Deluxe can automatically detect and use your browser's proxy server settings.
_ One-click downloading: ReGet Deluxe works as the default download tool for all the popular browsers, such as Microsoft Internet Explorer 4.0 and higher, Netscape Communicator 4.0 and higher, Opera 4.0 and higher, NetCaptor 6.1, NeoPlanet 5.2, MSN Explorer 6.0.
- Unmatched: Now with Microsoft Internet Explorer 6 and Netscape Navigator 6 support.
- Original: Quick download of multiple files linked from the same page with the original "Download All by ReGet Deluxe" browser context menu command*.
- Unmatched: Complete control: We've even made the toolbar in ReGet Deluxe fully customizable. Configure it to suit your needs!

Core Features

- ReGet Deluxe supports file download (retrieval) from both file transfer (FTP) and web (HTTP) servers.
- Reliable downloads: ReGet Deluxe will make unlimited attempts to download the file until the download is completed.
- No time is wasted: ReGet Deluxe resumes broken downloads from where they left off from both HTTP and FTP servers. It saves you time as you don't have to download again what you already have on your hard-drive!
- Unmatched: ReGet Deluxe can download from secure servers (HTTPS) with the special add-on available from the download page.
- Unmatched: ReGet Deluxe can download from online file storages (like MySpace.com, iDrive.com, etc).
- Local network support: ReGet Deluxe supports all popular proxy servers so you can use it in a corporate network.
- Unmatched: ReGet Deluxe supports not only basic proxy authentication, but also NT challenge/response (NTLM).

Fastest Downloads, Best Download Experience

- Unmatched: 3-5 times speed improvement: with ReGet Deluxe feature to split the files being downloaded in sections and download all the sections at the same time. That is from 300% to 500% improvement!
- Original: Easy browsing while downloading: ReGet Deluxe can detect browser activity and automatically lower its traffic usage if the browser transfers data*, giving you the ability to browse the Internet without interrupting your downloads.
- Original: Built-in MSIE Spy - the program for monitoring browser activity. Watch the real URLs of all the files downloaded by the browser, otherwise invisible to the user, such as graphics, scripts, banners, buttons including CSS and Javascript files, etc.*.
- Heaven for modem users: ReGet Deluxe has built-in dial-up integration. You don't have to run a lot of programs to download just one file. ReGet Deluxe can dial up to your ISP, download files and hang up when the download is finished.
- No slowdown: if one particular download slows down, ReGet Deluxe can reconnect to a server, giving a jump start to your download.

Advanced Features

- Unmatched: Advanced browser integration system allows ReGet Deluxe to intercept and process all types of links, including forms and redirection scripts.
- Unmatched: ReGet Deluxe provides extensive logging of every download attempt and every program action, whether it was successful or failed.
- Original: With the Site Manager you can set the downloading properties (such as login and password, maximum allowed connections, etc.) for any server you will be downloading from.
- Unmatched: Built-in Advanced Scheduler lets you schedule such events as: start and pause downloads, start and close program, dial and hang up. You can set any ReGet Deluxe event to happen at any time you want, regularly or depending on another event.
- Built-in FTP Explorer that allows to display the structure of a remote FTP server in a user-friendly format, so a user can choose what files or directories he wants to download.
- Unmatched: Total recall: Advanced History will give you information about all the files you have ever downloaded. You'll never forget when, what and from where you have downloaded a file and where it is stored.
- Search pane - now you don't need a separate program to find files for downloading.
- Automatical Antivirus checking makes your downloads secure from viruses and trojans.
- Unmatched: You can now edit the properties for a number of selected downloads in one go.
- Unmatched: Use macros to automatically create folders named according to the extensions of downloaded files, date of downloading or name of the destination server.
- UnmatchedLink extracting feature - you can extract all the URLs from the large text, just dropping it to the floating window
- A step forward in the interface technology - like Microsoft Windows family, ReGet Deluxe now comes with schemes, allowing further personalization. Since this new technology does not employ "skins", it does not significantly affect size of the program, nor its performance.
- Use Categories feature to define download properties depending on the type of downloaded file (music, video, games, software etc.)
- Use Internet Explorer toolbar to get access to ReGet Deluxe features without opening the program main window.

* For Microsoft Internet Explorer and browsers based on it only.
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.agrifaculty.bg.ac.yu



+3 Profil

icon Re: koji download menager???09.02.2004. u 09:30 - pre 245 meseci
Odmah sam primetio manu.Ima integraciju sa najgorim browserom koji postoji.IE!!!Posto ja koristim Operu nadam se da ima ngde da skine neki plug in za nju.
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.hinet.hr



+8 Profil

icon Re: koji download menager???02.03.2004. u 20:25 - pre 244 meseci
Download Express-za mene je naj,imao sam GETRIGHT ali nisam toliko bio s njim zadovoljan ko sad s Download Express-om.
 
Odgovor na temu

GoranYu
Novi Sad

Član broj: 14725
Poruke: 48
*.ptt.yu



Profil

icon Re: koji download menager???26.03.2004. u 23:18 - pre 244 meseci
Nasao sam neki disk jos pre godinu i po dana na kojem je bio i DAP (crackovan). Nisam ga jos promenio, sve savrseno radi. Download uglavnom preko 5 KB/s, podrzava sve sto mi treba.

GetRight sam probao i nije mi se svideo.

Znaci, jos jedan glas za DAP
 
Odgovor na temu

slovas
Beograd

Član broj: 5906
Poruke: 245
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: koji download menager???20.05.2004. u 10:42 - pre 242 meseci
DAP i to od verzije 7.0 jer podrzava gomilu novih opcija kao sto je i preview. Mozda ima i boljih, ali za mene je i ovo previse
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: koji download menager???21.05.2004. u 11:42 - pre 242 meseci
Pa svako prica da je najbolje ono sto ON trenutno koristi. Ja sam licno za sebe uradio test i gde sam testirao nekoliko napopularnijih download managera u isto vreme sa istim fajlovima. FlashGet se pokazao UBEDLJIVO najbrzi, a DAP najsporiji. Video sam i kod komsije da je uzasno spor.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

VRKY

Član broj: 21087
Poruke: 4690
*.net.htnet.hr



+8 Profil

icon Re: koji download menager???26.05.2004. u 16:19 - pre 242 meseci
Ja čvrsto tvrdim da je naj Download Express.
On je na Hr jeziku,jednostavan je za uporabu.... i jednostavno je naj za mene
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: koji download menager???12.09.2004. u 12:48 - pre 238 meseci
Probao DAP,Flash Get.Najviše mi odgovara ReGet Deluxe 4.0.Integriše se u Mozillu,Ie.

Sa ReGet Deluxe 3.1 sam svojevremeno skinuo SP4 128 MB za 2000-ku bez problema.

POzdrav.
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: koji download menager???10.10.2004. u 00:53 - pre 237 meseci
Po mom iskustvu - FlashGet. Mada, njegove prednosti se vide tek sa super-brzim linkovima, gde svi ostali programi posustaju u odnosu na njega. Pošto koristim satelitski download, i probao sam sve SAT provajdere dostupne kod nas, kao i neke koji to nisu (T3 i još neki SAT van naše zemlje), jedini koji uspe da izađe na kraj sa velikim fajlovima, bez dodavanje epiteta "corrupted", je upravo FlashGet. Brzina je prilično u njegovu korist, s obzirom na proizvoljno deljenje fajla na posebne pakete.

Još neki od pomenutih mogu da budu korisni (što se mene tiče), ali je FlashGet za brzi download jednostavno jedini logičan izbor.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.f.bg.ac.yu.

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: koji download menager???10.10.2004. u 13:55 - pre 237 meseci
http://millweed.com/projects/wackget/
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

pizdun
pripizdina

Član broj: 29135
Poruke: 15
193.19.222.*

ICQ: 290904939
Sajt: www.essfreaks.com


Profil

icon Re: koji download menager???10.10.2004. u 15:07 - pre 237 meseci
Ako se mene pita, ja koristim Internet download manager i veoma sam zadovoljan njime, a najviše mi se sviđa opcija da skida zakrpe s windows updatea u .exe fileovima, koji se mogu instalirati bezbroj puta bez skidanja s interneta ;)
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.101.EUnet.yu.



Profil

icon Re: koji download menager???12.10.2004. u 13:48 - pre 237 meseci
GetRight... Uvek ODLICAN bio i ostao... Probao sam i FlashGet i ne

vidim sta on ima, a da GetRight nema??


On Sun, 10 Oct 2004 01:30:31 CEST, "PEPA" wrote:


Citat:

FlashGet jeste zakon!!! To zna svako ko je bar malo experimentisao sa njim i slicnim programima.



Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

JovanT
Jovan Turanjanin
Niš

Član broj: 35633
Poruke: 473
*.verat.net.

Jabber: Zeus@elitesecurity.org
ICQ: 263033789
Sajt: www.turanjanin.net


+17 Profil

icon Re: koji download menager???16.10.2004. u 11:18 - pre 237 meseci
Ma FlashGet je zakon. Inače ja sam autor prevoda verzije 1.50 na latinici. Poslao sam im i ćiriličnu verziju nego ne ubaciše je. Ako nekome treba ćirilična verzija neka mi se javi na PP pa ću mu je poslati.
Nije znanje samo znati, već je znanje - znanje dati.

Piši ćirilicom! | Surfujte brže, sigurnije i lakše | Najveća niška online zajednica

 
Odgovor na temu

Thumbsucker

Član broj: 33437
Poruke: 96
80.65.91.*



Profil

icon Re: koji download menager???20.10.2004. u 10:20 - pre 237 meseci
meni je dobar chrysanth download manager, nema nikakvih reklama i nekad je bio besplatan, ali sada nije(crack se moze naci bilo gdje).
Link:
http://www.chrysanth.com/Products/CSDownloadManager.htm
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: koji download menager???

Strane: 1 2 3 4 5

[ Pregleda: 35077 | Odgovora: 87 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.