Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!

[ Pregleda: 2509 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ivan85_zmaj
Ivan Nikolic
Smederevo City

Član broj: 73665
Poruke: 323
*.dialup.sezampro.yu.



+5 Profil

icon [XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!09.04.2007. u 12:53 - pre 207 meseci
Potrebni su mi najnoviji drajveri za modem "Agere System PCI Soft Modem".
Ja imam verziju 2.1.56.0 iz 30.06.2005, medjutim komp mi je samo od jednom, bukvalno "preko noci" izbacio grasku i sta god ucinio on trazi nove drajvere.
Inace modem je ispravan, na drugom racunaru radi fenomenalno sa drajverima koje vec imam. Al kod mene nece nikako...

Pa bih zamolio sve ako neko ima ili ako neko moze da mi pronadje i postavi link za noviju verziju drajvera od gore vec pomenutih.

Hvala unapred i pozdrav svima!
 
Odgovor na temu

Chelle85
Mihailo Celebic
Beograd

Član broj: 141607
Poruke: 3
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: [XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!09.04.2007. u 16:04 - pre 207 meseci

haha grozan modem, i ja sam se sa njim muchio... no winXP x64 SP2 ga prepoznaje po default-u...
secam se da sam jeeeeedva nashao ovaj drajver :) okachio sam drajver koji je meni radio u default XPu (valjda njega koristish) pa nadam se da sam pomogao...
http://files.myopera.com/Chelle85/files/AGGERE%20konachno.zip

ps. ostavio sam sirovi link jer ne radi ono [url]...
poz
 
Odgovor na temu

Iluzionista
Beograd

Član broj: 137408
Poruke: 5
91.150.113.*



Profil

icon Re: [XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!20.04.2007. u 19:04 - pre 206 meseci
Meni je neophodan i hitno potreban taj driver,a kada kliknem na onaj link sto si postavio,nista se ne dogadja,otvara se prazna stranica...Da li mozes na neki drugi nacin da postavis link,ili neku adresu gde mogu normalno da ga skinem? Unapred ti hvala,poz.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows drajveri :: [XP] Potrebni novi drajveri za modem?!?!

[ Pregleda: 2509 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.