Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla

[es] :: Office :: Word :: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla

[ Pregleda: 3679 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
*.teol.net.

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla08.04.2007. u 22:50 - pre 207 meseci
Prilikom otvaranja jednog wordovog dokumenta javila mi se greška kako word ne može da se normalno startuje, čini mi se zbog nekog servisa adobovog i ponudi mi opciju da blokiram taj servis ili šta već i ja potvrdim.

Sada ne mogu da pretvorim niti jedan dokument u PDF pomoću Adobe Acrobat 6 Pro. Kada pokrenem tu opciju (bilo iz Worda ili Acrobat-a) ne reaguje.

P.S. Pokušavao sam reinstalirati Adobe Acrobat 6 Pro, pa reinstalirati Word ali ne pomaže.

Jel se ovo još nekom dešavalo i šta da radim. Neću valjda morati reinstal windows
Gordan
 
Odgovor na temu

dvd studio

Član broj: 83504
Poruke: 290
*.smin.itsisp.net.



Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla14.04.2007. u 22:10 - pre 207 meseci
Pozdrav,moras ponoco da dignes sistem,sve ispocetka...Salim se
I ja imam isti problem samo sa Adobe Acrobat 8 Professional.
Kada pokusam da napravim pdf od wordovog dukumenta javlja mi se isti problem,nije mi jasno
Valjda ima neko ko ce nam resiti problem.
Pozdrav
ivan
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
91.150.114.*



+4 Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla15.04.2007. u 08:53 - pre 207 meseci
potreban vam je Adobe destiler to je jedan manji program koji vrsi konverziju u pdf format. starije verzije adoba su ga imale posebno.a sad je cini mi se integrisan.....inace najjednostavniji nacin da txt. ili doc. pretvorite u pdf je da ga printate u Adobovom virtuelnom srtampacu
 
Odgovor na temu

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
*.teol.net.

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla15.04.2007. u 11:15 - pre 207 meseci
Problem je sto ne reaguje ni Adobov virtualni printer. Jednostavno se otvori prozor gdje da sacuvam fajl u pdf-u i poslije potvrde nista se ne desava.
Gordan
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
91.150.114.*



+4 Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla15.04.2007. u 11:29 - pre 207 meseci
ne znam koja ti je konfiguracija na kojoj radis... i treba da se saceka malo...trba da se pojavi dole ikonica stampaca to je znak da komp obradjuje dokument(nakon sto odaberes gde ce se on sacuvati).
mozda ti je ceo sistem opterecen mnogobrojnim programima, igrama (lupam onako) tj. nema dovoljno memorije za rad.
probaj da u iskljucis sve nepotrebne procese ili mozda da formatiras sistemsku particiju
 
Odgovor na temu

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
*.teol.net.

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla15.04.2007. u 11:50 - pre 207 meseci
Ponavljam, sve mi je lijepo radilo dok nisam stopirao neki proces, servis ili sta vec.

Sistem nije uopste opterecen.

Znam i ja krajnje rjesenje tj. formatiranje particije ali necu valjda to uvijek raditi zbog neke ovake "sitnice"!?
Gordan
 
Odgovor na temu

savanah

Član broj: 78922
Poruke: 410
91.150.114.*



+4 Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla15.04.2007. u 12:48 - pre 207 meseci
e pa to je to. ako znas tacno sta si iskljucio probaj to ponovo da ukljucis. ako ne znas probaj da preinstaliras citav adobe
 
Odgovor na temu

gogo_drazindo
Gordan Šakota
Trebinje
Trebinje,RS

Član broj: 64125
Poruke: 307
*.paleol.net.

Sajt: gordansakota.foliohd.com


Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla16.04.2007. u 13:32 - pre 206 meseci
Reinstalirao sam nekoliko puta i Wor i Adobe pa nece!
Gordan
 
Odgovor na temu

apesic
Aleksandar Pesic
Aleksinac

Član broj: 85283
Poruke: 7
77.46.249.*



Profil

icon Re: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla23.04.2007. u 11:22 - pre 206 meseci
Bojim se da se i meni nesto slicno desilo. I na poslu i kod kuce, od kada sam instalirao Adobe 8 Pro, u pocetku je sve to radilo. Odjednom, pre nekoliko dana kod kuce i od juce ovde na poslu samo mi je Word prijavio da treba da recover poslednji fajl, zatim mi je rekao da nesto nije u redu i da ce da startuje Word u Safe Modu i to je bio kraj. Ja vise ne mogu normalno da startujem Word, a imam problema i sa Outlookom. Reinstalirao sam i Firewall, i Outlook i Adobe po nekoliko puta i - nista! Nisam pameta, ako neko zna sta da radim i sta se ovo desilo neka javi ASAP, jer stvarno mi se ne reinstalira Win...
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Word :: [Word] Problem sa otvaranjem Wordovog fajla

[ Pregleda: 3679 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.