Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

[ Pregleda: 415143 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

enthusy
Novi Sad

Član broj: 148999
Poruke: 527
*.dynamic.sbb.co.yu.



+15 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 15:50 - pre 204 meseci
Lepo jos uvek pise na Vip-ovom zvanicnom web sajtu ( www.vipmobile.co.yu ): "USKORO novi mobilni operater"
 
0

balazevicantus
Subotica

Član broj: 137457
Poruke: 17
*.adsl.sezampro.yu.

ICQ: 411381606
Sajt: www.balazevic.byethost13...


+6 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 16:10 - pre 204 meseci
Evo ja sam od onoh koji je jedva cekao da vec krene ovaj nov operater, ali sam za pocetak,kao i mnogi na ovom forumu, razocaran. Sam poceta treba da je uspesan, nebi li privukli nove korisnike, a ne ovako..
malo sam cackao po netu, i zvao korisnicki servis(koji mi je, kad sam ga posle 6. pokusaja konacno dobio, rekao da trenutno nisu u mogucnosti da me opsluze...) neko bi rekao, "zato sto su preoptereceni". Pa da su im svi servisi proradili redovno, verovatno nebi bili preoptereceni.
Elem: Nezadovoljan sam iz vise razloga: kao prvo, najavili su za ponedeljak(danas) redovan pocetak rada. Ne probni, ne testiranje, vec redovan rad. E pa mreza ne radi redovno. Prvo, pre podne nisu radili pozivi na 063. A ka 064 i fix. potrebno je pozvati 5 puta da bi se konacno iz 6. pokusaja uspostavila veza.

Sa porukama ista stvar. Tesko se salju. Primanje poziva, i poruka je ok.

Zatim wap, tj gprs i MMs im jos uvek ne radi. (u pojedinim delovima zemlje, tj. samo sa pojedinih baznih stanica(telekomovih) radi.)

Onda, nema tarifa. Sve je jedna tarifa:7.5din minut, 2.25poruka i to je to. Pa reci HR-ov vip ima ponudu tarifa tipa: 50 kuna mesecno i zoves fiksne telefone (ili mrezu koju hoces) neograniceno Ocekivao sam takvu neku ponudu i kod nas.

Jedino sto ce tice same cene-to je ok. ne zaboravite da se u 100din dobilo1100 i da svaka dopuna se udvostrucava. To znaci da je minut 3.25din a poruka svega 1.125
 
0

meda011
Earth

Član broj: 35962
Poruke: 180
*.com
Via: [es] mailing liste



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 16:50 - pre 204 meseci
>

http://www.mtel-cg.com/cn.php?act=s&s

A u Srbiji prodaju Nokia 1110 za 30e
MT:S imate pare
 
0

mojo jojo

Član broj: 46227
Poruke: 36
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:05 - pre 204 meseci
Citat:
baleksov:
Sve to radi lepo, i bash mi je drago. Ali u crnoj gori imaju razumevanja za nove operatere, i zhele da oni uspeju, pogotovo kad dolaze iz njima bratske zemlje. A ovde... :P


Nemoj samo da pocinjete o nekoj zaveri protiv vip-a, nije drzava kriva sto oni ne mogu/nece da ponude jeftine telefone.

Cinjenica je da im je MTS ocitao lekciju kako se ulazi na novo trziste.

P.S. Ne, nisam MTS fanboy, koristim usluge Telenora.
 
0

burex
46°05'N 19°39'E

Član broj: 24964
Poruke: 987
193.34.64.*



+679 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:11 - pre 204 meseci
MTS očitao lekciju? Ma 'ajde... Nasisali su se love k'o blesavi decenijama od nas, a danas su jedan od glavnih krivaca za opštu nerazvijenost telekomunikacija u Srbiji! Njima da kažem "svaka čast!" za ulazak u novo tržište??? Neka, hvala!

Uostalom, kreativni su k'o zgaženi komarac... Telenor uvede tarifne dodatke, oni uvedu tarifne dodatke... Telenor uvede "telefon za 1 dinar", oni uvedu "telefon za 1 dinar"... U svakom slučaju, ne pada mi napamet da više ikad koristim MTS-ov GPRS, "3G" (namerno stavljeno pod navodnike), call centar i uopšte sve usluge koje nude. Nek' crknu!
A man is smart. People are stupid.
 
0

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
213.137.127.*



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:37 - pre 204 meseci
Citat:
burex: MTS očitao lekciju? Ma 'ajde... Nasisali su se love k'o blesavi decenijama od nas, a danas su jedan od glavnih krivaca za opštu nerazvijenost telekomunikacija u Srbiji! Njima da kažem "svaka čast!" za ulazak u novo tržište??? Neka, hvala!

Uostalom, kreativni su k'o zgaženi komarac... Telenor uvede tarifne dodatke, oni uvedu tarifne dodatke... Telenor uvede "telefon za 1 dinar", oni uvedu "telefon za 1 dinar"... U svakom slučaju, ne pada mi napamet da više ikad koristim MTS-ov GPRS, "3G" (namerno stavljeno pod navodnike), call centar i uopšte sve usluge koje nude. Nek' crknu!

Pazi samo da ti ne "padne na pamet" da koristiš Vip-ov GPRS jer koliko vidim .... well ... ovi iz Telenor-a i MTS-a su onda fraj pored Vip-ovih astronomskih cena da za "ukupno" 53KB protoka u oba smera naplate 3.19 dinara:

 
0

Andjelko Gadzic

Član broj: 19678
Poruke: 67
*.75.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:44 - pre 204 meseci
Citat:
Pici man: Pazi samo da ti ne "padne na pamet" da koristiš Vip-ov GPRS jer koliko vidim .... well ... ovi iz Telenor-a i MTS-a su onda fraj pored Vip-ovih astronomskih cena da za "ukupno" 53KB protoka u oba smera naplate 3.19 dinara:



Ja ne znam sta je tebi cudno kada je cena GPRS prenosa podataka za prenetih 100 KB = 5,9 dinara sa uracunatim PDV-om.

U tvom slucaju za prenetih 54 KB x 0,05 = 2,7 din + PDV (18%) = 3,19 dinara
 
0

agasoft
Aleksandar Đurić
Tražim posao...
Beograd

Član broj: 43804
Poruke: 2249
*.com
Via: [es] mailing liste

Jabber: agasoft


+126 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:52 - pre 204 meseci
Svima GPRS radi samo meni ne radi? U čemu je problem?
Sve podešeno kako treba
Ali ne kaže da nije podržan nego da parametri nisu dobri
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 17:54 - pre 204 meseci
Citat:
agasoft: Svima GPRS radi samo meni ne radi? U čemu je problem?
Sve podešeno kako treba
Ali ne kaže da nije podržan nego da parametri nisu dobri


Jesi posle unosenja parametara ugasio pa upalio mobilni telefon?
Besna Glista
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 18:05 - pre 204 meseci
agasoft ako si skinuo prvu konfiguraciju za GPRS sa neta onda te razumem jer ni meni nije htelo pa kad me pozvao korisnicki zamolila sam da mi to rese i poslali mi ponovo kofiguraciju i sada radi perfektno!
 
0

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 18:29 - pre 204 meseci

jao .uronjići moji da vam napišem šta se danas desilo, zvao sam sa vipovog broja više puta 064 broj i slao poruke, zvonio sam non-stop do prekida da bi na kraju saznao da taj 064 broj uopšte nije imao prouštene pozive a ni pristigle poruke iako sam imao povratni info da su isporučene,strašno.

p.s. odgovor sam odmah napisao bez predhodnog čitanja
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 18:29 - pre 204 meseci
Ja sam miran fin i staložen momak, ali sada sam se baš iznervirao!
Okrenem korisnički servis Vipa, a automatica mi kaže:
"Vaš poziv ne može biti uspostavljen, molim Vas pozovite KORISNIČKI SERVIS!"
PA NJEGA I ZOVEM PROKLETI BILI!
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

Motoe770
igor aleksic
novi sad

Član broj: 151083
Poruke: 90
*.adsl-3.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 18:30 - pre 204 meseci
Ja sam u nedelju ujutru koristio sve sem poziva ka 063/062 vec uvece je poceo da kad zovem nekog javi se automat i kaze da nemam dovoljno kredita za poziv i da dopunim svoj kredit a pri pozivu *123# pise da imam jos 992.46 din na racunu
A od jutros nema Vip signala ni kad rucno pretrazujem mreze (do jutros je bio pun YU-05)
NE BRZE OD ZIVOTA
 
0

iveco1

Član broj: 135848
Poruke: 49
*.msp-terra.net.

ICQ: 121158847


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 18:33 - pre 204 meseci
sutra ce da bude tek pad sistema kad puste kartice u prodaju
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:03 - pre 204 meseci
Citat:
Motoe770: Ja sam u nedelju ujutru koristio sve sem poziva ka 063/062 vec uvece je poceo da kad zovem nekog javi se automat i kaze da nemam dovoljno kredita za poziv i da dopunim svoj kredit a pri pozivu *123# pise da imam jos 992.46 din na racunu
A od jutros nema Vip signala ni kad rucno pretrazujem mreze (do jutros je bio pun YU-05)


Ocigledno da nisi skontao. Samo pozivi u nacionalnoj mrezi se oduzimaju sa kredita od 1000 din, tzv bonus kredita a sve van nacionalne mreze pa i sam GPRS se tarifira i skida sa onih tvojih 100 din tako da ako si imao pozv ili sms van nacionalne mreze i ako si koristio GPRS onda nemoj da te cudi sto nemas tog kredita. Imas sada samo za pozive u nacionalnoj mrezi za ostalo se dopuni ali tek od sutra jer od sutra krece prodaja dopuna. Informacije su mi dali u korisnickom!

 
0

ns-liman
Novi Sad

Član broj: 147256
Poruke: 10
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:18 - pre 204 meseci
burex
MTS očitao lekciju? Ma 'ajde... Nasisali su se love k'o blesavi decenijama od nas, a danas su jedan od glavnih krivaca za opštu nerazvijenost telekomunikacija u Srbiji! Njima da kažem "svaka čast!" za ulazak u novo tržište??? Neka, hvala!

Uostalom, kreativni su k'o zgaženi komarac... Telenor uvede tarifne dodatke, oni uvedu tarifne dodatke... Telenor uvede "telefon za 1 dinar", oni uvedu "telefon za 1 dinar"... U svakom slučaju, ne pada mi napamet da više ikad koristim MTS-ov GPRS, "3G" (namerno stavljeno pod navodnike), call centar i uopšte sve usluge koje nude. Nek' crknu!
--------------------------------------------------------------------------------
Ako su oni krivi za nerazvijenost na trzisru, sta je mobtel/telenor radio sve ove godine?
Kao prvo mt:s je uveo prvi telefon za 1 din, a kao drugo, vec znamo da iz dna duse mrzis mt:s, pa te molim da ga vise ne spominjes, jer si vec sve rekao o njemu.

Inace, ne mogu da shvatim ljude koji se vezu za svog mobilnog operatera, kao da mu taj isti daje svaki dan pare ili bilo sta, ili kao da ih je taj operater rodio pa su se vezali za njega. Primetio sam takodje da najvise Telenorovi korisnici vredjaju mt:s i pljuju ga gde stignu. Jednostavno, ako ne volis mt:s, budi na telenoru ili se prebaci na vip kada da neku ponudu! Ja sam licno mt:s-ov korisnik, ali protiv telenora nemam apsolutno nista, sem sto naplacije korisnicki centar!
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:20 - pre 204 meseci
ns-liman ja sam imala i telenor i mts i oba se odricem samo da znas. SMUCILI SU MI SE!
 
0

ns-liman
Novi Sad

Član broj: 147256
Poruke: 10
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:29 - pre 204 meseci
naravno da ako su ti se smucili i treba da ih promenis. I svoje nezadovoljstvo prema tim operaterima treba da izneses, ali ne da skoro svaki dan pljujes po njima i smaras ljude okolo! Pozdrav za sve!
 
0

Motoe770
igor aleksic
novi sad

Član broj: 151083
Poruke: 90
*.adsl-3.sezampro.yu.



+2 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:33 - pre 204 meseci
Citat:
goga036: Ocigledno da nisi skontao. Samo pozivi u nacionalnoj mrezi se oduzimaju sa kredita od 1000 din, tzv bonus kredita a sve van nacionalne mreze pa i sam GPRS se tarifira i skida sa onih tvojih 100 din tako da ako si imao pozv ili sms van nacionalne mreze i ako si koristio GPRS onda nemoj da te cudi sto nemas tog kredita. Imas sada samo za pozive u nacionalnoj mrezi za ostalo se dopuni ali tek od sutra jer od sutra krece prodaja dopuna. Informacije su mi dali u korisnickom!


Ne cudi mene sto nemam tih 100din nego sto bilo koji broj da pozovem javi se automat,a koristio sam gprs (kupio za 65 din slicicu koja je velicine kao slicica za poruku na ovom forumu),sms,mms i pozive(sve u nacinalnom 064/061/021) a sad nemogu nista.A sto se tice korisnickog njima sam poslao mail u podne i nisu jos odgovorili na njega
NE BRZE OD ZIVOTA
 
0

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)09.07.2007. u 19:35 - pre 204 meseci
Citat:
ns-liman: burex
MTS očitao lekciju? Ma 'ajde... Nasisali su se love k'o blesavi decenijama od nas, a danas su jedan od glavnih krivaca za opštu nerazvijenost telekomunikacija u Srbiji! Njima da kažem "svaka čast!" za ulazak u novo tržište??? Neka, hvala!

Uostalom, kreativni su k'o zgaženi komarac... Telenor uvede tarifne dodatke, oni uvedu tarifne dodatke... Telenor uvede "telefon za 1 dinar", oni uvedu "telefon za 1 dinar"... U svakom slučaju, ne pada mi napamet da više ikad koristim MTS-ov GPRS, "3G" (namerno stavljeno pod navodnike), call centar i uopšte sve usluge koje nude. Nek' crknu!
--------------------------------------------------------------------------------
Ako su oni krivi za nerazvijenost na trzisru, sta je mobtel/telenor radio sve ove godine?
Kao prvo mt:s je uveo prvi telefon za 1 din, a kao drugo, vec znamo da iz dna duse mrzis mt:s, pa te molim da ga vise ne spominjes, jer si vec sve rekao o njemu.

Inace, ne mogu da shvatim ljude koji se vezu za svog mobilnog operatera, kao da mu taj isti daje svaki dan pare ili bilo sta, ili kao da ih je taj operater rodio pa su se vezali za njega. Primetio sam takodje da najvise Telenorovi korisnici vredjaju mt:s i pljuju ga gde stignu. Jednostavno, ako ne volis mt:s, budi na telenoru ili se prebaci na vip kada da neku ponudu! Ja sam licno mt:s-ov korisnik, ali protiv telenora nemam apsolutno nista, sem sto naplacije korisnicki centar!


ma svaki operater ima svoju boljku kao i kod mobilnog aparata uvek izgubiš.(kao dobiješ nešto novo pa se uvek vraćaš na staro jer novi nema to....itd) uf.
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

[ Pregleda: 415143 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.