Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

VIP-Topnet (Mobilkom)

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414270 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Matt

Član broj: 149424
Poruke: 20
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 17:57 - pre 204 meseci
Citat:
goga036: Ja sam videla da je rasprodato a nigde nisam videla da je aktivirano 50.000 kartica zato Vas zaista molim da ne citate kako stignete nego da to radite kao u osnovnoj skoli sa razumevanjem
Dalje, koliko znam, ne mozes sa jednog fona aktivirati nekoliko kartica i dobiti bonus, NAPOMINJEM nije provereno ali ne bih ni proveravala mada su mi rekli da se pri aktivaciji uzima imei telefona! To su mi rekli oni koji su meni poklonili karticu da je sama aktiviram!

E sada mi ostaje da se nadam da ste ovo procitali onako kako sam napisala uz sve napomene i ogradjivanja a ne da kao juce explorer saspete drvlje i kamenje ( citaj uvrede) zbog loseg citanja!

Tacno, pise da je rasprodato, ali ne pise da je aktivirano svih 50 000. Opet, korisnik njuskava je pomenula da su kartice neaktivirane i da hoce da ih pokloni nekome, tako da tvoje pojasnjenje i nema nekog smisla, niko nije pomenuo da zeli da ih aktivira sa istog telefona.
Explorer juce nije lose citao, vec si ti veoma nevesto pisala o nekim stvarima koje ocito ne poznajes.
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 17:59 - pre 204 meseci
Da se ne ubedjujemo, nadji taj post od juce pa vidi da postoji deo gde jasno pise "...sklopili ugovor". I ti citas stihijski! A procitaj i pitanje i moj odgovor na predhodni post. Samo sam mu prenela ono sto su meni rekli sta se moze desiti ako on bude aktivirao kartice pre nego ih pokloni a sve u cilju da se ne izgubi bonus! To pise u dodatku sto ocigledno nisi citao.
 
0

Matt

Član broj: 149424
Poruke: 20
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 18:16 - pre 204 meseci
Devojko nauci nesto, pa onda pisi. Niko nije pominjao da zeli da aktivira vise kartica, vec da zeli da pokloni neaktivirane. A to sto ce se desiti kada aktivira vise kartica sa istog telefona zna svako ko je citao ovu temu.
A sto se tog juce tice, slala si mi pm, odgovorio sam ti. Evo sad i javno.
Kako ocekujes da neko sklopi ugovor za nesto, ukolko mu za to "nesto" cene nisu poznate.

Evo i citiram te:
"He he pa narvno da ce ti reci da odmah krecu sa postpaid a ti cik proveri ako mozes. Gde su bile te kartice u prodaji i nek se javi neko ko je na postpaid da je sa njima zakljuchio ugovor."

Dakle ne postoji niko ko je "sa njima zakljucio ugovor", a to nema nikakve veze sa startom postpaid usluge po komercijalnom startu.
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 18:27 - pre 204 meseci
Citat:
goga036: Ja sam videla da je rasprodato a nigde nisam videla da je aktivirano 50.000 kartica zato Vas zaista molim da ne citate kako stignete nego da to radite kao u osnovnoj skoli sa razumevanjem.


Na sajtu Vipa http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/media/pressarchive/index.php
pod vešću od 30.6.2007.
sa naslovom "Vip produžava vreme korišćenja kredita iz promocije 'Ko rano rani 1000 dinara grabi'"
u prvom pasusu piše:

"Beograd, 29. jun, 2007 – Vip, član mobilkom austria grupe, je započeo svoj rad u Srbiji, 11 juna, sa promocijom “Ko rano rani, RSD 1000 grabi”,. Da su korisnici prepoznali vrednost i prednosti koje je Vip doneo na tržište, pokazuje njihovo interesovanje i činjenica da je više od 50.000 SIM kartica aktivirano. Zbog administrativnih razloga, Vip još uvek nije u prilici da pruži potpunu uslugu svojim prvim korisnicima. Da oni zbog toga ne bi bili oštećeni, Vip je odlučio da produži period korišćenja extra kredita od 1000 dinara za mesec dana, do kraja avgusta 2007."

Zvanično da zvaničnije ne može biti.
Cenim da sam uradio domaći.

Citat:
njuskava: da li neko nesto zna o tome sta moze da bude sa neaktiviranim karticama? posto ih ja imam 3 koje planiram da poklonim nekim osobama, sta mislite da li ce oni dobiti 1000 din?


Ovo sam već bio pitao tehničku podršku, pa prenosim šta su mi rekli - neće dobiti bonus kredite (samo prvih 50.000 dobija bonus kredite), ali će raditi normalno kada se aktiviraju u telefonskom aparatu kojim nije već izvršena aktivacija neke druge vip kartice (u suprotnom neće moći da budu aktivirane).

( /)
( . .)
C('')('')
 
0

acabgd
Beograd

Član broj: 5469
Poruke: 910
Via: [es] mailing liste

Sajt: www.sportskacentrala.com


+46 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 19:08 - pre 204 meseci
> raditi normalno kada se aktiviraju u telefonskom aparatu kojim nije ve
> izvrena aktivacija neke druge vip kartice (u suprotnom nee moi da budu
> aktivirane).

ovo mi malo nije jasno? sta ako ja zelim da kupim dva VIP broja - jedan za kad pricam sa zenom i drugi za kad pricam sa svalerkom. ubacim jednu karticu u svoj telefon i aktiviram broj na koji ce da me zove zena.

ubacim drugu karticu u svoj telefon za broj na koji ce da me zove svalerka - i Vip mi javi da kartica ne moze da bude aktivirana jer je taj telefon vec...? Sta...? Rezervisan za zenu?

ako sam ja legalno kupio karticu i platio je, zasto ne bih mogao da je aktiviram?
 
0

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 19:12 - pre 204 meseci
@ptiki

"Vip je odlučio da produži period korišćenja extra kredita od 1000 dinara za mesec dana, do kraja avgusta 2007."

? kojih 1000. dinara, da li ih vidiš kad pozoveš *123# i šta je vip produžio ono što niko još nije dobio....

"Vip........'Ko rano rani 1000 dinara grabi'"

i ne ide tako, čitaj od početka temu.

da, drugari moji treba gledati lepšu stranu, a to su cele stranice i stranice reklama u novinama 063 i 064 mreže, kao i na tv-u.
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 19:15 - pre 204 meseci
Citat:
Matt: Dakle ne postoji niko ko je "sa njima zakljucio ugovor", a to nema nikakve veze sa startom postpaid usluge po komercijalnom startu.


Bez namere da širim temu i da se pravim pametan, ali sa namerom da objasnim nekome nešto i eventualno podučim nekoga nečemiu (mrzim duge uvode, ali su u ovoj diskusiji oni neophodni kako ne bi došlo do repliciranja u nedogled) napisao sam ovu malu, veoma bazičnu lekciju iz obligacionog prava koja govori o postojanju ugovora i momentu zaključenja ugovora, kao i nekim tipovima ugovora, sve izneto laičkim nepravničkim jezikom...

Ugovor podrazumeva dve strane koje se nalaze u takvom (obligacionom) odnosu da jedna nešto daje ili pruža neku uslugu a druga za to daje pare.
Ugovori se dele na formalne (one koje imaju neku formu, na primer pisanu) i neformalne (na primer usmene).
Način da se ugovor zaključi može biti i konkludentna radnja - klimanje glave, ili naručivanje u kafani.
Ugovori gde je jedna ugovorna strana (zbog svoje ekonomske jačine na primer) u povlašćenom položaju, a druga pojedinačno brojnija na primer su tipski i zovu se ugovori po pristupu (takozvani adhezioni ugovori).
Ugovori u kojima međusobna davanja nisu određena, ali su odrediva se zovu ugovori na sreću (odnosno aleatorni ugovori).

Svako ko je kupio i aktivirao karticu od Vipa, je konkludentnom radnjom zaključio neformalni aleatorni ugovor o telekomunikacionim uslugama po pristupu sa "Vip mobile" d.o.o. Beograd gde su elementi aleatornosti cena i datum početka pružanja usluge.

Evo i kratkog izvoda iz OPŠTIH USLOVA UGOVORANJA O PRETPLATNIČKOM I KORISNIČKOM ODNOSU MOBILNE TELEKOMUNIKACIONE MREŽE VIP MOBILE DOO koji su javno dostupni u pdf formatu na adresi http://www.vipmobile.co.yu/cm/brief/company/genterms/index.php i glasi:

član 5.1.3.
Pretplatnički odnos između Pretplatnika i Vipa će započeti od trenutka aktiviranja SIM kartice koju je Vip dodelio Pretplatniku (priključenje Pretplatnikove terminalne opreme na mrežu), i od tada će se smatrati da je Pretplatnički odnos zasnovan na neodređeno vreme...

član 11.2.
Korisnik, u smislu ovih Opštih uslova, je bilo koje lice koje imap ristup Mreži na osnovu kupovine pre-paid paketa. Odredbe Opštih uslova koje važe za Pretplatnika primenjuju se takođe mutatis mutandis na Korisnika, osim ukoliko iz konteksta ne proizlazi drugačije...


Da zaključim, svi koji su aktivirali karticu su korisnici, a svi koji su je kupili su u kakvom-takvom ugovornom odnosu sa "Vip mobile" d.o.o.. Ugovor o post-paid odnosu i načinu plaćanja usluge je samo jedna vrsta ugovornog odnosa koje "Vip mobile" d.o.o. može da ponudi (a to za sada ne čini).
Dekle "svi" su sa "njima" zaključili ugovor, ali ne o post-paid odnosu.

Nadam se da je ovo na konstruktivan način doprinelo diskusiji.
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 19:27 - pre 204 meseci
Citat:
acabgd: ako sam ja legalno kupio karticu i platio je, zasto ne bih mogao da je aktiviram?


Preneo sam ti šta mi je tehnička podrška rekla 11.6.2007. godine oko 16 h.
Možda nisu znali, možda su mi loše rekli. Preporučujem ti da ih sam nazoveš i pitaš, veoma su ljubazni i strpljivi.
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

goga036
Goga Mili
Kraljevo

Član broj: 68995
Poruke: 114
212.62.39.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 19:39 - pre 204 meseci
Matt ne shvatam zashto si toliko nervozan pa ne kapirash, poenta je bila da dechko prvo proveri sme li da aktivira kartice sa stog moba, u sluchaju da planira kartice kupljene u junu nekom pokloni za rodjendan u septembru (ovo je samo primer). Ljudi proradice VIP chemu tolika nervoza. Matte samo smireno srce i sve ce biti ok!
 
0

ptiki
Gornji Dorćol

Član broj: 10512
Poruke: 141
*.ikomline.net.

Sajt: blog.pticek.com


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 20:03 - pre 204 meseci
Citat:
dark star: @ptiki

"Vip je odlučio da produži period korišćenja extra kredita od 1000 dinara za mesec dana, do kraja avgusta 2007."

? kojih 1000. dinara, da li ih vidiš kad pozoveš *123# i šta je vip produžio ono što niko još nije dobio....

"Vip........'Ko rano rani 1000 dinara grabi'"

i ne ide tako, čitaj od početka temu.

da, drugari moji treba gledati lepšu stranu, a to su cele stranice i stranice reklama u novinama 063 i 064 mreže, kao i na tv-u.


Najlepše Te molim da ukoliko imaš nešto da saopštiš isključivo meni, kao što je to slučaj u gore citiranom postu, to učiniš putem privatne poruke, kako ne bi opterećivali diskusiju.

Javno sam Te zamolio.

Odgovor Ti šaljem privatno.
( /)
( . .)
C('')('')
 
0

njuskava
Beograd

Član broj: 149768
Poruke: 30
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.myspace.com/njuskava


Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 20:25 - pre 204 meseci
ptiki, to sam i ja procitala, pa sam zato pitala, mislim, mozda je neko nedavno tek aktivirao, pa zna. nisam htela da opterecujem ljude, ali evo sta mi je Vip servis odgovorio , i zbog cega sam postavila pitanje na forumu (gde svi sve znaju :))

Postovani,
Zahvaljujemo Vam se na dopisu i u vezi sa tim zelimo da Vas obavestimo da komercijalni pocetak rada nase mreze ocekujemo u najskorijem vremenskom roku.
Sve usluge koje cemo nuditi bice objavljene nakon pocetka komercijalnog rada.
Sto se tice bonus kredita od 1000 d inara, ne bismo Vam mogli reci da li ce isti biti dodeljen odredjenom bro ju ili ne.
To cete cuti od govornog automata p rilikom aktivacije kartice.
Ukoliko su Vam potrebne dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.

S postovanjem,

Korisnički servis

Naime, oni su u svojim odgovorima veoma suzdrzani, sto je valjda i OK
 
0

dark star

Član broj: 126706
Poruke: 121
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 21:03 - pre 204 meseci
ok. @ptiki

ja nemam dovoljno objavljenih postova da ti pišem privatno a i ono što sam pisao nije se ticalo samo tebe već samo prva dva reda. oll.
 
0

dejan_bg
Dejan Zivkovic

Član broj: 56514
Poruke: 31
89.216.195.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 22:13 - pre 204 meseci
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@sona


Vidim da pojedini ne znaju gde zive pa me isprovocirase da i ja nesto napisem ... evo par cinjenica ...

- VIP je predao idejni plan mreze (a to je MNOGO vise od pukih baznih stanica) jos u februaru mesecu.
- Koncept uradjen po sistemu VELIKIH (citaj Vodafon) mreza u Evropi i svetu.
- Vodafon (citaj NAJVECI SVETSKI MOBILNI OPERATER) ima svoju mrezu u 26 zemalja Evrope a ima samo 2 (slovima - dva) servisna centra - u Nemackoj i u Italiji - i tu se nalazi skoro sva oprema za servise koje nude u svim tim zemljama.
- Mobilkom ima globalni plan o podeli nadleznosti u svoj cerkama kompanijama (Bigarska - IT, Hrvatska - GPRS, Austrija - biling ...)
- RATEL konstatuje da je predlog napredan ali to odbija krajem maja i trazi da se sve prebaci u Srbiju (Sta bre zna ta glupa i zaostala Evropa???)
- postize se dogovor da se deo opreme prebaci odmah i da se pocne sa radom uz uslov da se ostatak opreme prebaci u tacno definisanom roku
- tehnicka komisija RATEL-a je utvrdila da je prvi deo selidbe uradjen po dogovoru ali im treba vremena "administrativnu obradu" tih podataka i tada ce izdati dozvolu ... njih ne dotice taj 01.06 ...
- seljenje te opreme MNOGO kosta
- RATEL koristi pravilnike iz stare Juge (SFRJ) i trazi toliku kolicinu podataka da je to skoro nemoguce dostaviti (fizicki raspored opreme u sistem sali, slabljenje na kablovima u povezivanjima (verovali ili ne ) ... )... a dostavljeno im je cak i to
- Mobilkom je EVROPSKI lider u komercijalnoj primeni novih tehnologija ...

- .... mrzi me vise da kucam ... ajd uzdravlje ... uzivajte u zivotu ...

[Ovu poruku je menjao sona dana 01.07.2007. u 01:08 GMT+1]
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozdrav,

Svaka cast, vidi se da si bio na sastanku i pomno slushao direktora :)))

btw na tvoj post koji je verovatno jedan od max. 5 potpuno tacnih informacija/postova vezanih za Vip bi trebalo dodati da je trenutno jedini razlog za standby iskljucivo RATEL od koga se ceka dokument o potvrdi inspekcije i overena dozvola za start. Na zalost treba nahvatati sve direktore RATELa kako bi se okupili i overili taj dokument ... eh drzavo :)


Neverovatno je da ima ljudi koji veruju u zaveru Austrijanaca/Nemaca, koji su dosli da nas zajebu, potkradu i maltretiraju i misle da ovo sve sto se desava Vip radi namerno. Ispade da su Austrijanci mazohisti koji bi da idu tezim putem, i da krenu super a onda namerno stanu i krenu da odlazu sve i da 'zajebavaju' kako bi im biznis posle sto bolje uspeo jer ce tako extra zajebati Srbiju i pokrasti nas sve!?
Zar ne mislite da bi RATEL pljuvao na sva vrata kao sto svi vrlo dobro znamo kako umeju, da je problem u Vipu i da je tehnicka ili bilo kakva nespremnost na drugoj strani...

Hvala bogu pa ima zdravo-razumnih ljudi koji ne gledaju sve kroz mogucnost sveopste zavere/maltretiranja/zajebavanja Srba (nebeski narod).

najvishe se svi okrecu koriscenju MTS mreze i kako su oni preveranti sto to rade... i kako su na tudjim ledjima itd.
Mogao je Vip da krene SAMO sa svojom pokrivenoscu (koja postoji i nije tako mala a posebno ne kako je neko rekao '1 bazna stanica u Srbiji') ali cemu svrha ako se ljudima moze ponuditi potpuna pokrivenost, posebno delova koji se ne mogu pokriti u najkracem mogucem roku, a mozda ni za 1,2 godine.

btw, Vip placa nacionalni roaming posteno i o svom trosku, a ne trosku Srba.
takodje, neko je izneo jednu cinjenicu da je 12.5miliona eura ugovor koji je no limit.
Na sveopstu zalost to nije istina i to ide kao jos jedan prilog cinjenici da Vip intenzivno gradi svoju mrezu jer im se jedino to isplati, kolko god da je skupo. Ugovor je potpisani na 12mil ali se odnosni na odgovarajuci broj miliona smsova i minuta i nije neogranicen, stoga je svima u interesu da sledeci paket ne bude toliki i da se ovaj ne ispuca u kratkom roku, vec da se u sto vecoj meri koristi infrastruktura samog Vipa.

Sumirano, kao sto je korisnicki servis i izneo jednom clanu, zamisljeno je jedno, ali zbog regulative / sporosti i nezainteresovanosti agencije... dolazi do svakako nepredvidjenih i nezeljenih odlaganja...
 
0

grishnak
Petar Petkovic
NBGD

Član broj: 132990
Poruke: 21
*.vektor.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 22:29 - pre 204 meseci
@dejan_bg
Ne mogu da tvrdim da su ove informacije tacne ali mi najrazumnije deluju ...
Svaka chast na post-u!
It is my way or ... Hell it is my way!
 
0

valentin.k
Valentin
Beograd

Član broj: 145097
Poruke: 27
213.244.208.*



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 23:02 - pre 204 meseci
@dejan_bg: Cak i da je tacno to sto kazes da samo cekaju dokument o potvrdi inspekcije i overenu dozvolu za start od RATEL-a, opet mislim da su oni krivi, evo i zasto: Nasa drzava je takva kakva je i to mobilkom(VIP) ne moze da promeni. Oni su trebali da racunaju na to da RATEL nece obaviti svoj posao za jedan dan, sto znaci da nisu poslovni, tj. da su neozbiljni. Svaki trzisni subjekt (svako ko ponudi usluge ili proizvode trzistu i ko posluje na trzistu) treba da racuna na nekontrolabilne faktore i promene u okruzenju u kome posluje, kao i na nepredvidjene stvari koje se ne odvijaju kako je planirano. Ovo je SRZ trzisne ekonomije... Znaci da je VIP trebao da pretpostavi da ce mozda RATEL-u trebati vise vremena da izda te dokumente koje si pomenuo, tj. na faktore od strane RATEL-a, drzave, telekoma i drugih i trebali su da predaju zahteve za te dokumente znatno ranije, a ne u zadnjem trenutku. Takodje, nisu trebali da vicu na sve strane ``KRAJ JUNA``, jer opet ponavljam da ako postoje faktori koje ne kontrolisu oni (dozvole od RATEL-a, itd), a vezani su za pocetak rada, oni oni ne mogu nikad biti apsolutno sigurni da ce moci da pocnu kad su planirali, sto se i dokazalo, jer nisu poceli da rade u junu...
Opel Corsa C 1.7DI
 
0

grishnak
Petar Petkovic
NBGD

Član broj: 132990
Poruke: 21
*.vektor.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 23:14 - pre 204 meseci
@valentin.k
Trebali su da unajme Tarot Milana ... mislim da malo preterujesh!

It is my way or ... Hell it is my way!
 
0

Remorseless
The Remorseless One
State Government

Član broj: 149544
Poruke: 156
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)03.07.2007. u 23:57 - pre 204 meseci
je l' se mobilkom na ovaj nacin pojavio i u ostalim zemljama ? nije

ONI su austrijanci
MI smo srbi

ostavite ljude na miru. svi znamo zasto ne pocinju sa radom.
strpite se pa onda pljujte ili hvalite
a evo, ja garantujem da ako budu i za jednu jedinu paru jeftiniji od ova dva
neverovatan broj ljudi ce da predje na Vip.
Mislis pobeci sto dalje kuda pogled samo ide al oci milosti nemaju i kad ih zatvoris sve vide
 
0

zoxy
Novi Sad

Član broj: 3781
Poruke: 176
*.metrohive.net.



Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)04.07.2007. u 07:40 - pre 204 meseci
Hm....evo Vip ima bazne stanice i u NS, tj makar jednu..do pre par dana je Novi Sad bio pokriven samo nacionalnim roamingom. Sinocj mi se ubio telefon <telenor> kad imam shta da vidsim na manual 220 - 05 :)
wireless je tuga golema puche veza a rezerve nema.....
 
0

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.adsl.beotel.net.



+3 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)04.07.2007. u 08:44 - pre 204 meseci
Tako je u NS-u sam i ja sam juce uhvatio "YU 05".

@valentin.k
Sto se tice sporosti i nepredvidivost nasih drzavnih agencija i sl. nikad ne mozes ni da predpostavis koliko ce ti vremena trebati da nesto zavrsis. Dajem jedan off topic primer. Ako u NS-u probas da produzis LK ili vozacku dozvolu treba da racunas od 1 do 3 RADNA DANA. Nikad se ne zna :))
 
0

Besna Glista
Srbija

Član broj: 115804
Poruke: 107
217.26.69.*



+1 Profil

icon Re: VIP-Topnet (Mobilkom)04.07.2007. u 09:25 - pre 204 meseci
Ja mislim da dosta ljudi ovde preteruje i previse zna,cast izuzetcima.
Pozdravljam objasnjenje Dejana_bg,svaka cast druze. Ovde pojedinci kao da ne shvataju gde zive.
U ovoj drzavi nista ne funkcionise kako treba i niko ko zeli da nesto radi ne moze to da radi a da ga drzava ne kochi i to je jedini razlog ovome!
Mi smo jedinstven narod i zato nam je sve tako a ovi nasi foteljasi izmisljaju toplu vodu a ona izmisljena davno pre njih.
Besna Glista
 
0

[es] :: Mreže i novosti :: VIP - korisnički servis :: VIP-Topnet (Mobilkom)
(Zaključana tema (lock), by Slobodan Milivojevic)
Strane: << < .. 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 414270 | Odgovora: 1978 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.