Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

isdn telefon, programiranje msn brojeva

[es] :: Fiksna telefonija :: isdn telefon, programiranje msn brojeva

[ Pregleda: 6060 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

freemindd

Član broj: 93094
Poruke: 42
*.WLAN-BMP6.NSD.panline.net.



Profil

icon isdn telefon, programiranje msn brojeva30.03.2007. u 20:42 - pre 206 meseci
Uzeo sam radi posla, isdn telefon, siemens gigaset cx253,
I jos dva msn broja. Od pre sam imao dva.
U telefonu sam programirao dva nova MSN broja i jedan stari.
Medjutim, ova dva nova broja kao da ne postoje, dok je "stari" msn
sljakao. Inace, ovi "novi" MSN brojevi rade na analognom telefonu.
Jel zna neko u cemu bi mogao biti problem?


Hvala
 
Odgovor na temu

pisac

Član broj: 13046
Poruke: 4578



+3341 Profil

icon Re: isdn telefon, programiranje msn brojeva30.03.2007. u 22:34 - pre 206 meseci
u kom si formatu programirao te brojeve, samo zadnje 4 cifre ili ceo broj? Probaj da eksperimentišeš sa time.
 
Odgovor na temu

freemindd

Član broj: 93094
Poruke: 42
*.WLAN-BMP6.NSD.panline.net.



Profil

icon Re: isdn telefon, programiranje msn brojeva30.03.2007. u 23:46 - pre 206 meseci
Iskreno, ne shvatam to za format , ali ja sam programirao broj takav kakav je.
Ali poenta je da sam oba "nova" i jedan "stari" programirao isto, samo novi ne rade.

Inace, osim ovog problema, telefon je savrsen. Ima 10 linija, moze da snima razgovore, tri telefonske sekretarice koje rade autonomno, neki snimljen razgovor mozes da pustis da neko treci cuje, moze da radi kao centrala, sa internim linijama,
Mogu da ga povezem za komp, ali to jos nisam probao, ima i opciju, da sakrije fixni broj, slanje sms poruka.( nisam probao, ali koliko znam, kod nas to jos ne moze?)
Toplo preporucujem za poslovne aktivnosti, stvarno je plus za svaki posao.
 
Odgovor na temu

freemindd

Član broj: 93094
Poruke: 42
*.WLAN-BMP6.NSD.panline.net.



Profil

icon Re: isdn telefon, programiranje msn brojeva31.03.2007. u 11:57 - pre 206 meseci
Inace, moram da kazem, kada sam kupovao ovaj isdn telefon, u Telekomovom centru
na Spensu u Novom Sadu, da sam doziveo takvo sikaniranje od strane zene
koja radi tamo, da to nije vidjeno u istoriji prodaje. Zena mi nije dala da probam telefon, kada sam ga dodirnuo ( onaj koji je bio izlozen) pocela je da vice kako ne smem da ga diram. Kada sam uzimao jos dva MSN broja, trazila je da kazem za cega ce mi?! Za neku opciju, pitao sam dva puta, da budem siguran, ona nije znala da mi kaze, i vristala je , kao "da ona to sve zna, ne bi sedela ovde????"
Stalno je ponavljala kako ona ne moze sve da zna, iako prodaje nimalo jeftine telefone?
Gorak ukus mi je ostao posle svega, da znam gde jos ima da se kupe slicni telefoni,
sigurno bih napustio Telekom, ali ovako sam prinudjen da budem poligon za necije frustracije.
 
Odgovor na temu

maxxxic
tech , CHM
Kruševac / Beograd

Član broj: 133312
Poruke: 158
79.101.94.*



+3 Profil

icon Re: isdn telefon Siemens CX253 , programiranje msn brojeva27.06.2008. u 09:03 - pre 191 meseci
???
pošto nameravam da kupim (od Telekoma) Siemens CX253 imam par pitanja :
1. da li CX253 ima ulogu ISDN baze za dodatne slušalice , što ISDN što DECT/GAP ??
2. u slučaju da je na 1. odgovor DA , pitanje sledi : da li je CX253 kompatibilan sa USB adapterom M34 (za VOIP)???
3. "čuo sam" da CX253 na sebi ima dodatni RJ-11 priključak za dodavanje (u nizu) tel. uređaja tipa : stoni tel , fax i verovatno dodatna ISDN ili DECT/GAP baza !!
moje pitanje je : da li ima mogućnosti da se priključivanjem dodatne baze na dodatni RJ-11 priključak na CX253 izvrši simulacija REPETITOR-a ???
imam već izvedenu tel instalaciju : krajnja soba (gde bi bio CX253) ==>> centralni deo kuće (sprat) gde već stoji (potencijalno vezana dodatna > ) baza ( > na RJ-11 od CX253) !???

unapred zahvalan . . .
X-WirelessUser

Reci NE - RTS Pretplati - Siri dalje u potpisu !
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: isdn telefon, programiranje msn brojeva

[ Pregleda: 6060 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.