Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.

[es] :: Office :: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.

[ Pregleda: 2254 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
*.12.eunet.yu.



Profil

icon [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.28.03.2007. u 13:40 - pre 207 meseci
Da bi sredio PC bekapovao sam podatke na CD i tom prilikom sacuvao Outlook.pst koji se nalazio na putanji C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Microsoft\Outlook\
Medjutim ni kada ga fizicki iskopiram na sadasnju lokaciju, a ni kada probam da ga uvezem ne mogu da dobijem podatke. Uglavnom mi javlja ili da nemam dozvolu da uvezem ove podatke (iako sam logovan kao administrator) ili da to nije personalna fascikla ....
Da li neko ima resenje da nebih ponovo unosio par stotina kontakata!
 
Odgovor na temu

Ivek33

Član broj: 66174
Poruke: 2898



+66 Profil

icon Re: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.28.03.2007. u 20:51 - pre 207 meseci
pogledaj teme

http://www.elitesecurity.org/t213454-0#1274946
http://www.elitesecurity.org/t225163-0#1339373
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
*.nst.co.yu.



Profil

icon Re: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.28.03.2007. u 22:33 - pre 207 meseci
Naravno da sam prehledao sve teme i ako ih ti pogledas videces da ni jedna ne daje resenje za ovaj problem, a i ne bavi se istim. Da sam na vreme beckup-ovao podatke programima koji se predlazu u gore navedenim temama sada ne bih morao ni da postavljam pitanje. Elem, u jednom momentu je neko napisao da se file Outlook.pst moze jednostavno iskopirati i to je to. Ja upravo imam problem sa iskopiranim fajlom da ga vratim jer Outlook se buni i nece ga!
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2268
212.200.27.*

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.29.03.2007. u 10:10 - pre 207 meseci
Dva su moguća uzroka tvog problema:
1/ Problem sa procedurom uvoza podataka
2/ Problem sa oštećenim pst fajlom (verovatnije ali problematičnije)

Da testiraš da li je problem sa procedurom napravi jedan kontakt. Uradi Export u pst fajl (iz menija File/Import and Export). Potom obriši taj kontakt, pa pokušaj da da uvučeš (Import) iz prethodno kreiranog pst fajla - nadam se da ćeš se snaći sa onim što je do sada o ovome napisano. Ako je ovo bez problema onda je oštećen pst falj pa možeš da probaš da ga oporaviš koristeći scanpst.exe - vidi http://www.slipstick.com/problems/scanpst.asp
Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

petarta
Petar Tanaskovic
Pozega

Član broj: 28357
Poruke: 729
*.106.eunet.yu.



Profil

icon Re: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.02.04.2007. u 07:18 - pre 207 meseci
Ako prilikom pokusaja uvoza dobijem poruku da nemam dozvolu za pristup da li postoji mogućnost da je on nekako zaštićen s obzirom da je korišćen po određenom korisničkom imenu i pasvordu?
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: [Outlook] Problem sa ubacivanjem starih podataka.

[ Pregleda: 2254 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.