Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Portable Mozilla

[es] :: E-mail :: Portable Mozilla

[ Pregleda: 1882 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjanm3

Član broj: 68298
Poruke: 491
*.dynamic.sbb.co.yu.



+60 Profil

icon Portable Mozilla26.03.2007. u 20:59 - pre 207 meseci
E ovako. Koristim portable mozilla firefox i portable mozilla thunderbird i imam sledeci problem.

Znate kada zelite da posaljete neki fajl mailom, nadjete fino fajl kliknete desnim i pokrene vam se mail klijent. E, zanima me da li to moze i sa portabilnom verzijom posto ja za sada ne uspevam. Naime, ako mi je pokrenut portable thunderbird i kliknem desnim na fajl i kazem send to mail recipient onda ce sve da radi. Medjutim ako nije pokrenut (sto je i logicno da ne bude non stop da radi) onda kad kazem send to mail recipient on pokrene thunderbird ali mi trazi da napravim account tj. pokrene mozillu ali to nije ta portabilna jer je pokrene bez ijednog accounta i potpuno praznu (kao da sam je tek instalirao)

Isto se desava sa firefoxom, kad mi neko da neki link i kliknem na njega on pokrene firefox (kao defaultni browser) ali neki blanko i bez bookmarksa i svih ostalih podesenih stvari (isto kao da sam ga tek instalirao i da ga nisam do sada koristio).

Ako su pokrenuti pre nego sto pocnem bilo koju od ove dve operacije onda sve radi.

Da li neko zna kako da podesim da mi ovo sve radi kako treba, naravno ako je to uopste moguce sa portable verzijama (koje su mi mnogo korisne)

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Portable Mozilla

[ Pregleda: 1882 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.