Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Motherboard - M2V - Za kolko da je prodam ?

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Motherboard - M2V - Za kolko da je prodam ?
(Zaključana tema (lock), by buljko)

[ Pregleda: 1889 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

prsic
Marko Pršić
Administrator ICT sistema i IT podrške
Keprom d.o.o.
Beograd

Član broj: 30277
Poruke: 407



Profil

icon Motherboard - M2V - Za kolko da je prodam ?19.03.2007. u 23:03 - pre 207 meseci
http://www.asus.com/products4....amp;model=1171&modelmenu=1

I dalje u kutiji sa garancijom preostalom od 11 meseci
Prodajem je iskljucivo iz razloga jer sam se ipak opredelio za drugu maticnu [bio sam brzoplet pri kupovini] , sad sam se odlucio ipak za asus m2n-e
Ni jednom je nisam ni prikljucio !
Sigurno ne mogu da je prodam za istu cenu kao sto sam je kupio [67e] pa bih da me posavetujete gde bi mogao da je prodam za pribliznu cenu ili kolko da smanjim u oglasima :(
Hvala na savetima

[P.S. - Molim moderatore da ovo ne gledaju kao oglas nego kao procenu kolko vredi ! Hvala ]
Nije sramota ne znati , sramota je ne znati a ne pitati
 
0

buljko
Ljubisa Spasic
Kladovo

Član broj: 77384
Poruke: 4624
*.kladovonet.com.



+5 Profil

icon Re: Motherboard - M2V - Za kolko da je prodam ?19.03.2007. u 23:33 - pre 207 meseci
Nije uobicajeno da se o ovome raspravlja na ovom podforumu! Posto bi svaka diskusija ( a mozda i rasprava) na ovu temu bila beskorisna sa aspekta kojim se ovaj forum bavi, temu cu zakljucati ali, ostaviti na uvid ostalima pa, ako neko ima neku sugestiju, kontakt na PP ili mail!
 
0

[es] :: Matične ploče, procesori i memorije :: Motherboard - M2V - Za kolko da je prodam ?
(Zaključana tema (lock), by buljko)

[ Pregleda: 1889 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.