Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Podesavanje xp i rutera radi deljenja bezicnog interneta sa vpn konekcijom - pomoc!

[es] :: Wireless :: Podesavanje xp i rutera radi deljenja bezicnog interneta sa vpn konekcijom - pomoc!

[ Pregleda: 4907 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

JoeSilver

Član broj: 138779
Poruke: 1
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Podesavanje xp i rutera radi deljenja bezicnog interneta sa vpn konekcijom - pomoc!18.03.2007. u 00:09 - pre 207 meseci
Postovani,

zeleo bih da preko rutera TP-LINK TL-R460 (http://www.tp-link.com/products/product_des.asp?id=19) podelim konekciju na dva xp racunara, da nezavisno jedan od drugoga koriste wireless internet, kao i da medjusobno razmenjuju fajlove.
Ovaj model daje mogucnost za sledece vrste wan konekcija: static ip, dynamic ip, 802.1x+static ip, 802.1x+dynamic ip, PPPoE, L2TP, PPTP i BigPond Cable. Koju preporucujete?
Takodje me zanima kako da podesim xp, jer mi jedan racunar radi savrseno, a drugi javlja greske (obe instalacije su xpsp1), tj. ne konektuje se istovremeno kad i drugi. Pretpostavljam da je u pitanju podesavanje konekcije s obzirom da je u pitanju deljenje vpn veze tj. dve masine na jedan vpn nalog.

HVALA!
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
91.150.117.*



+11 Profil

icon Re: Podesavanje xp i rutera radi deljenja bezicnog interneta sa vpn konekcijom - pomoc!18.03.2007. u 07:57 - pre 207 meseci
Ne znam za taj konkretan model, ali u principu, kada sa tog uredjaj napravis VPN konekciju kaprovajderu, svi racunaru koji su u lokalu ce preko te VPN automatski imati pristup Internetu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Podesavanje xp i rutera radi deljenja bezicnog interneta sa vpn konekcijom - pomoc!

[ Pregleda: 4907 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.