Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???

[es] :: Vodič za učenje :: Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???

[ Pregleda: 9303 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pandemonium
BL

Član broj: 17865
Poruke: 4
*.dialup.blic.net.



Profil

icon Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???14.03.2007. u 20:53 - pre 208 meseci
Zna li neko gdje bih mogao nabaviti multimedijalni kurs ruskog jezika Ruski jezik 1 (knjiga + CDs) Stojanka Babovic, Tatjana Pantic,
izdanje: Vojnoizdavacki zavod, Jugovideo ???

http://www.svezakucu.co.yu/www/singleitem_buy.php?id=1104

Dakle, ako neko zna neko prodajno mjesto, ulicne prodavace, knjizare ili bilo sta gdje bih
ovo mogao povoljno kupiti u BG, bio bih zahvalan da mi napise?!








Pozdrav !!!
 
Odgovor na temu

jecica

Član broj: 138383
Poruke: 2
212.200.180.*



Profil

icon Re: Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???15.03.2007. u 10:02 - pre 208 meseci
to nije multimedijalni kurs vec interaktivni, imas ga u knjizaracom, sve za kucu... ima jos nekih adresa ali ih se ne mogu setiti. kosta7500 i ja sam ga htela kupiti, mada mislim da je preskup , cula sam da ima i neka jeftinija varijanta istog kvaliteta, a sta ce tebi to, ako smem da znam, jesi li pasionirani ljubitelj ruskog ili trazis posao na primorju, ili oboje kao u mom slucaju, ili nesto trece?
jelena
 
Odgovor na temu

pandemonium
BL

Član broj: 17865
Poruke: 4
*.dialup.blic.net.



Profil

icon Re: Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???16.03.2007. u 15:26 - pre 208 meseci

Ma "smeš da znaš", zašto da ne. Jeste, pasionirani sam ljubitelj ruskog jezika (iako ga nikad nisam učio u školi), ruskog filma, ruske književnosti, odnosno ruske kulture uopšte. Htio bih naučiti jezik, a ovde u Banjaluci i nema nekih kvalitetnih kurseva ruskog kao što je ima Ruski Dom u Beogradu. Mislim svejedno planiram upisati kurs ovde, bez obzira na kvalitet jer nemam nekog izbora i taj interaktivni kurs bi mi dobro došao.
E sad, tu drugu varijantu (rad na primorju) koju si navela nisam uopšte razmatrao, ali priznajem da si me malo zainteresovala. Nisam znao da se traže osobe koje poznaju ruski jezik za rad u primorju. Ako je tako, znaš li nešto detaljnije: na kojim
poslovima, koji uslovi, koliko dobro treba poznavati ruski i sl.???


Slažem se da je interaktivni kurs preskup, mislim za ove naše prilike. Zato sam i postavio pitanje na forumu, jer me živo zanima gdje bih to mogao nabaviti za nešto niže od ove cijene na internetu. E sad, znaš li gdje bih mogao naći tu "jeftiniju varijantu istog kvaliteta"???
Jesi li provjeravala na nekim mjestima gdje se to može kupiti?





Pozdrav !!!
 
Odgovor na temu

cevirmen
Beograd

Član broj: 49707
Poruke: 72
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???17.03.2007. u 23:14 - pre 207 meseci
Znam samo da je mogao da se kupi u knjizari Vojnoizdavackog centra u Vasinoj ulici, preko puta "Plato"-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Multimedijalni kurs Ruski jezik 1 ???

[ Pregleda: 9303 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.