Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?

[es] :: Izdavaštvo :: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?

[ Pregleda: 10968 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

edggar

Član broj: 94895
Poruke: 3
*.tz2.dlp256.bih.net.ba.



Profil

icon Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?13.03.2007. u 16:33 - pre 207 meseci
Planiram uskoro kupiti laserski stampac crnobijeli ili jeftiniji kolor, a koji moze uvlaciti malo deblje papire i da moze stampati na samoljepljivom papiru - muflon (mat). Trenutno posjedujem OKI 4100 i stari HP 5L, ali ni jedan ne moze napraviti toliko kvalitetan otisak, cak i blagim trljanjem dolazi do spadanja praha sa muflona.

Ako neko ima iskustva sa navedenim, bicu zahvalan za bilo kakav savjet.

pozdrav
 
Odgovor na temu

NICS
Novi Sad

Član broj: 26012
Poruke: 682
*.beotel.net.



Profil

icon Re: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?19.03.2007. u 15:05 - pre 207 meseci
Kad sam pocinjao pre 11 goidna da se bavim ovim poslom dosla mi je stanka sa slicnim predlogom. Uspeo sam sa jednim velikim ALI, posle je smrdela cela prostorija na plasitku jer se muflon zapekao mufolon za valjak
Tako da ti nebi preporucio da se zezas
;):):)
Kako da se potpisem
 
Odgovor na temu

dradalj
Beograd

Član broj: 31787
Poruke: 28
*.dialup.sezampro.yu.

ICQ: 8642308
Sajt: www.geocities.com/jedrili..


Profil

icon Re: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?30.05.2007. u 21:38 - pre 204 meseci
Moj savet je da uzmes neki termalni stampac za etikete i kartone, Pogledaj na www.mabeg.co.yu ima Citizenov CLP 621 stampac
daje odlican kvalitet otiska. Koristi termotransfer folije. Brzina stampe 10 cm/sec. Gledajucu cenu kostanja otiska kod termalnih i laserskih stampaca
prednost je kod termalnih stampaca.
 
Odgovor na temu

dswalk
Banjaluka

Član broj: 128200
Poruke: 188
*.teol.net.

Sajt: www.elitesecurity.org


+9 Profil

icon Re: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?31.05.2007. u 13:05 - pre 204 meseci
Sad imaš samoljepljivi papir za laserske štampače.
Imaš čak i izrican u više dimenzija.
Bolje je kupiti papir nego novi štampač.
Nijedan muflon ne može kroz laserske štampače,
otiće ti valjak i gotov je.
Ja sam radio dosta sa markom APLI.
ds
 
Odgovor na temu

djerys
Sasa Djeri
Novi Sad

Član broj: 119655
Poruke: 155
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?31.05.2007. u 21:14 - pre 204 meseci
Citat:
edggar: ... OKI 4100 i stari HP 5L, ali ni jedan ne moze napraviti toliko kvalitetan otisak, cak i blagim trljanjem dolazi do spadanja praha sa muflona.

pozdrav
Jest da je tema iz naftalina, ali...
Da bi bolje zapekao toner na debljim materijalima, pomaže podešavanje vrste papira u opcijama štampača. Driver za HP5L to ima, OKI verovatno. Dakle mesto Plain paper, postaviti na Label ili Thick paper.

Muflon nije generičko ime već je naziv samolepljivog papira iz Radeča. Ustalio se naziv muflon, kao i kaladont - sinonim za pastu za zube.
Problem u štampaču mogu napraviti stari tabaci, kod kojih je lepilo procurilo na ivice ili je prilikom sečenja iz velikog tabaka na A4 grafički nož razmazao lepilo po debljini papira. Takvi se zalepe za valjak i ... ne mirišu baš lepo.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Djukic_
srbija

Član broj: 139396
Poruke: 55
*.kalik.info.



Profil

icon Re: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?01.07.2007. u 01:06 - pre 203 meseci
Ja imam HP Deskjet 3920 i vuce muflon papir bez problema i dobro stampa,ne moze biti kvalitet boje kao na skupljem ali za ove pare-nije lose!
Vecina stampaca ti moze vuci muflon papir bez vecih problema,a kako ce ispasti slika ili tekst,e to zavisi od kvaliteta stampaca-ja sam ovim zadovoljan.
Ako hoces da znas kakva je drzava i njena uprava, i kakva im je buducnost, gledaj samo da saznas koliko u toj zemlji ima cestitih i nevinih ljudi po zatvorima, a koliko zlikovaca i prestupnika na slobodi. To ce ti najbolje kazati..
_________________________________________________________________________

Pravda bez moci je nemocna, a moc bez pravde je tiranska.
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Laserski stampac za samoljepljivi papir - muflon?

[ Pregleda: 10968 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.