Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????

[es] :: Wireless :: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????

[ Pregleda: 2836 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vgoga

Član broj: 138154
Poruke: 2
212.200.52.*



Profil

icon Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????13.03.2007. u 12:01 - pre 208 meseci
Instalirao sam vistu i ne znam podesiti internet konekciju preko wirelessa.Na XP-u sam koristio raspppoe da se konektujem za provajder ali na visti to ne radi.

Treba mi pomoc!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
*.msp-terra.net.



+7 Profil

icon Re: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????14.03.2007. u 10:19 - pre 208 meseci
To i mene zanima! JA sam pitao podrsku kod mog provajdera, i lik mi kaze da se konektujem preko "obicne Windows-ove PP konekcije!
Kao trebalo bi da radi!? Nisam probao, ako oni nisu sigurni dali radi, sto bi JA cackao. Za sad se kacim sa XP-om!
 
Odgovor na temu

vgoga

Član broj: 138154
Poruke: 2
212.200.52.*



Profil

icon Re: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????14.03.2007. u 17:35 - pre 208 meseci
isti odgovor sam i ja dobio od tippnetove podrske,da u sustini nemaju pojima!
 
Odgovor na temu

bukovski
Dragan Blagojevic
Kućni pivar
Banovo pivo
Banovo pivo

Član broj: 29557
Poruke: 1502
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: bukovski
Sajt: https://www.instagram.com..


+2 Profil

icon Re: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????14.03.2007. u 19:17 - pre 208 meseci
to je sramota tog provajdera a iskreno niko odavde nije njegov sluzbenik . Kod njih na vrata pa za vrat tako i tako jel necete a pa udaris malo ... ( pozeljno povesti nekog velikog i jakog druga za svaki slucaj mozda i palicu za lakse ubedjivanje ) posle ima da ti poklone mesec dana flat i da cim ih pozoves kazu dobar dan gospodine jel van nesto fali :)

!!! sala !!!
Najbolje zanatsko pivo posetite: https://www.instagram.com/banovo_pivo/
 
Odgovor na temu

Librabicboj

Član broj: 88931
Poruke: 409
*.msp-terra.net.



+7 Profil

icon Re: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????14.03.2007. u 20:03 - pre 208 meseci
Citat:
bukovski:Kod njih na vrata pa za vrat tako i tako jel necete a pa udaris malo ... ( pozeljno povesti nekog velikog i jakog druga za svaki slucaj mozda i palicu za lakse ubedjivanje ) posle ima da ti poklone mesec dana flat i da cim ih pozoves kazu dobar dan gospodine jel van nesto fali :)

!!! sala !!!



E kad bi to moglo tako........
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Kako podesiti vistu za Wireless preko RasPPPOe????????????????????????????????

[ Pregleda: 2836 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.