Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Procesor glasa za live svirke?

[es] :: Muzička produkcija :: Procesor glasa za live svirke?

[ Pregleda: 3084 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pixie
Novi Sad

Član broj: 81954
Poruke: 132
*.dynamic.sbb.co.yu.



+8 Profil

icon Procesor glasa za live svirke?09.03.2007. u 21:18 - pre 207 meseci
Odskora sam jedan od tri vokala u bendu, nesto pevamo viseglasno, negde se smenjujemo. Imamo miksetu na kojoj nema procesora glasa tako da su vokali 'suvi'. Rekli su mi da procesor moze da se nabavi za stotinak evra i do sada sam naisla na dva: Behringerov Virtualizer DSP2024P i Alesis NanoVerb. Zanima me da li je neko imao iskustva sa njima, da li moze nesto da mi preporuci (nema potrebe za nekim svemirskim efektima, samo osnovno, reverb i slicno) i da li je moguce povezati sva tri vokala na jedan procesor. Hvala. :)

 
Odgovor na temu

Rocket Roll
Beograd

Član broj: 99091
Poruke: 348
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Procesor glasa za live svirke?09.03.2007. u 21:55 - pre 207 meseci
Pa, (pr)overa proizvoda se obično radi tako što prvo odeš na Harmony Central User Reviews, a onda na stranu proizvoda koji te zanima, u tvom slučaju na Alesis NanoVerb Rewiews i na Behringer Effect Reviews, pa iščitaš sve što ima, i dobro i pre svega loše (dobro može da bude reklama proizvođača, loše je najverovatnije pravi živi kupac). Onda odeš u radnju koja ima te proizvode, pa probaš.

Takođe overiš sajtove proizvođača, konkretno Alesis NanoVerb Homepage i Behringer Virtualizer Pro DSP2024P Homepage. Tamo ćeš videti da i Virtualizer i NanoVerb imaju po dva kanala, znači...
"Goin' down where Southern cross' the Dog"
 
Odgovor na temu

danilo.s80
Danilo Savic
BN

Član broj: 137743
Poruke: 12
212.200.139.*



Profil

icon Re: Procesor glasa za live svirke?13.03.2007. u 22:56 - pre 207 meseci
mogu svi pjevat na jedan, a sto se tice preporuke to ti je ipak najbolje da sam izaberes
 
Odgovor na temu

[es] :: Muzička produkcija :: Procesor glasa za live svirke?

[ Pregleda: 3084 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.